csbabo

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. január 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Syoss Lighteners

Syoss Lighteners
2015. október 17.

Nekem nagyon sötétbarna az eredeti, és még festve is volt, szóval feladta, a leckét a szőkítőnek :) Nekem a 13-5 van, nagyon szépen leveszi az eredeti hajszínem, a festett résznél tudtam nem várhatok csodákat, de a második alkalommal már az is szinte tökéletes.

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal

Alverde Testvaj Makadámdióval és Karitévajjal
2015. október 17.

Egyszerűen imádom. Nekem sajnos pikkelysömörös az arcom, ami rettenet száraz feszülő érzést ad. Bekrémezés után nem érzem túl zsírosnak, szépen felszívódik, a szárazságot rendbe teszi. Alapból ha tünetmentes vagyok nagyon puha és bársonyos lesz másnapra a bőröm.

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Sampon
2015. október 17.

Hamvasítóként abszolút nem vált be, az írt vélemények alapján vettem meg, de nem jött be. Samponként megfelelően működik.

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Pakolás

Balea Professional Silberglanz Hamvasító Pakolás
2015. szeptember 4.

Nekem nagyon bevált. A szép sárgából 7 perc után ugyan barnásitott, de nem volt már természetellenes. Nekem tetszik a végeredmény.

Versace Red Jeans

Versace Red Jeans
2015. július 28.

Nekem első parfümöm. Imádat volt, van. Fréziás illata van, enyhén édeykés de nem túlzó. Imádom, hogy hosszantartó és az ára is remek. Mindig lapul nálam egy. Bár tény, hogy nem egy mai drab.

Bourjois Healthy Mix Alapozó

Bourjois Healthy Mix Alapozó
2015. január 23.

Ez a kedvenc alapozom. Tag porusu a borom es kombinalt. Jol fed, nem ul be a porusokba, nincs maszk hatasa. Termeszetes feluletet nyujt. Nagyjabol 4-6 oran at tart nekem.

Essence Soft Touch Mousse Alapozó

Essence Soft Touch Mousse Alapozó
2015. január 23.

En szeretem jol fedi a rosaceam es a vilagos boromhoz is jo. Viszont enyhen szarit ezert neha szunetelem. Szeretem biztos ujra veszem.

Alveola Cukorpaszta

Alveola Cukorpaszta
2015. január 22.

Én nem melegítem fel, kiszedem a dobozból, kicsit átgyúrom, és már működik is. Nekem tökéletesen bevált

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2015. január 18.

Jobban szeretem az eredetit, de pl a lanyomnak az eros es csip. Szoval ez is tokeletes annak akinek a masik sok lenne. Csodaszer.

Carmex Original Stift SPF15

Carmex Original Stift SPF15
2015. január 18.

Anno meg sminkes koromban hasznaltam. Akkor is csodaszer volt, ma is annak tartom. Nem zavar az ize sem a husito hatasa. Hihetetlen mennyire hatasos. Nem tudom itthon van e cseresznyes, nekem volt amerikabol az szinte egyaltalan nem csip. Erdemes kiprobalni azoknak akiknek ez eros.