csemegeuborka

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2016. május 24.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Professional Tiefenreinigung Mélytisztító sampon

Balea Professional Tiefenreinigung Mélytisztító sampon
2018. január 24.

Akartam valami melytisztito sampont ami eltunteti a sok felesleges anyagot a hajambol. Bevallom, jobb ertekelesekre emlekeztem, haza erve sasoltam meg ismet es kicsit felve estem neki.
Eloszor is nagyon tetszik a kis bogyos, radirozos resze. Illata nem igazan van. A tubusbol kicsit nehez kinyomni, nem a jol megszokott folyos sampon allaga van, ossze van allva mint a kocsonya. Emiatt kicsit nehez is jol eldolgozni. Kelloen habzott, kijottek konnyen a bogyok.
A zsiros tovemet szepen megtisztitotta. En meg viz

Balea Mint Loves Apples Ajakápoló

Balea Mint Loves Apples Ajakápoló
2018. január 24.

Mindig meghulyitenek a limitalt dolgok. Aztan van, hogy utana a faj a szivem mert mar nem gyartjak, es van, hogy fel se fog tunni a hianya a polcokrol. Ennel az utobbi a helyzet.
Ha nem lenne rairva nem mondanam meg, hogy alma es menta illatu. Nem rossz, de nem ezt erzem. A hatasa jo, nem tokeletes de nem rossz. Bar nekem hamar megkopik, beszivodik, eltunik, pedig nem eszem meg. Nyilvan nem elsoszamu szempont az illata egy ajakapolonak de ha mar valasztani kell akkor elobb nyulok egy finom illatuhoz. (Pl a lamas bejott) Pont ezert en csak otthon, ejszakara kenem fel, hogy megis csak elfogyjon.
Pozitivum viszont, hogy nincs fenye, igy nathas idoszakban a kiszaradt orr ala jo lehet mint zsiros krem.
Osszessegeben nem rossz de nem fog hianyozni.

Balea Men Deep Forest 3in1 Tusfürdő

Balea Men Deep Forest 3in1 Tusfürdő
2017. november 11.

Nagyon szeretem/szeretjük :)
Pancsi után a fürdőben jó pár óráig érezni, sőt néha még reggel is megcsap az esti használat után :)
A párom bőrén is jó pár óráig érzem.
Kár, hogy limitált volt.. Minden ami jó, limitált..

Alverde Doll Lashes Szempillaspirál

Alverde Doll Lashes Szempillaspirál
2017. november 10.

350-ért forintért vettem én is. Ennyi pénzt bőven megért.
A keféje túl ritka, vastag a hegye is. Nem olyan egyszerű dolgozni vele de meglehet szokni. Nem ragadtak össze a pilláim, nem csomósodtak, nem morzsolódott. Egy hosszabb és izzadósabb nap végére kicsit "füstös" lesz a szemem alatti rész, de addigra már valószínűleg úgy is ez a legkisebb problémám.
Nem tud semmi extrát, elhasználom de ennyi.

Catrice Zselés Vízálló Szemhéjtus

Catrice Zselés Vízálló Szemhéjtus
2017. november 10.

Félévente-évente jön rám a tusozási láz. Most ismét megtalált és kellett egy jó tus. Mindenképpen ilyen tégelyeset, zseléset szerettem volna. Erre esett a választásom. Egyelőre úgy néz ki, hogy sokáig kifog tartani, szóval az árát tekintve megérte. Nem teljesen mélyfekete, de kétszer újrahúzom és úgy rendben van. A cicás kihúzást nem feltétlen bírja sokáig, úgy elkenődik, de ha nem húzom egybe alul-felül, csak felül és egy millivel feljebb húzom ki, akkor nem kenődik el. Viszont vízállónak tényleg vízálló.
Már csak egy tökéletes ecsetet kell hozzá találnom. Most egy kifogyott filcessel húzom ki de ez mégse az igazi.

Adidas Get Ready! Golyós Deo

Adidas Get Ready! Golyós Deo
2017. november 10.

Nagyon szerettem, tulajdonképpen nem is tudom miért nem pótoltam még.
1-2-3 órás edzésnél használtam, és azt is remekül kibírta, pedig nem kíméltem magam. Az illata nagyon tetszett, ráadásul nem csak az elején éreztem hanem közben közben is megcsapott.
Újrafogom venni.

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift

Rexona Women Invisible Pure izzadásgátló stift

Black and white?!
Na, persze..
A fekete pólóm hónalja olyan zebra mintában díszelgett, hogy csak na. Fehér ruháról nem tudok mit mondani. De jó pár fekete pólómat legyilkolta. Mosás sem szedte ki..
Borzalmas. Egyedül az illata tetszik

Garnier Mineral Invisible Deo Spray

Garnier Mineral Invisible Deo Spray
2017. november 10.

Valóban nem hagyott foltokat a pólón. Az illata is kellemes volt. Nem vagyok hú de izzadós, de ha mégis rohannom kellett, büdös akkor se lettem. Jó volt de semmi extra.

Garnier Mineral Protection5 Fresh Floral Deo Spray

Garnier Mineral  Protection5 Fresh Floral Deo Spray
2017. november 10.

Nem hagyott se fehér, se sárga foltokat ami nálam a legfontosabb volt. Nem vagyok extrán izzadós, de ha mégis izzadtam, büdi akkor se lettem.
Egynek jó volt, de semmi extra.
Szerettem de a kíváncsiságom hajt és tovább keresgélek jobb után

Garnier Mineral Pure Active Izzadásgátló Deo Spray

Garnier Mineral Pure Active Izzadásgátló Deo Spray
2017. november 10.

Az illatát szerettem de semmi több.
Reggel befújtam magam majd mire beértem dolgozni, már semmit nem használt. Az illata is eltűnt addigra.
Nagy csalódás pedig a lilát meg a rózsaszínt szerettem belőle.