csemi

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. június 17.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Bilka Kézkrém Öregedés Ellen

Bilka Kézkrém Öregedés Ellen
2016. február 25.

Szeretem az illatát,gyorsan beszívódik és jó érzés marad utána a bőrömön , nekem nem kell óránként kenegetnem , teljesen elégedett vagyok :)

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2016. február 23.

Egy héten keresztül használtam és nem javult a szám, csak száradt és száradt. Ha felkentem már csípett ....... borzalom

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Neutrogena Intense Repair Ajakbalzsam

Két nagy kedvencen van és ő az egyik!!! Tökéletes :) és Tic_tac illata van :D

Primus Édes'm Ajakbalzsam

Primus Édes'm Ajakbalzsam
2016. február 23.

Rengeteg ajakápolót próbáltam már , de ez számomra egy csoda ... egyből nyugtat, ápol , egy két óra és szinte teljesen rendbe jön az ajkam. Nekem felér egy csodával ,nagyon nagyon szeretem! :)

Remington B96REU Silk Ceramic Körkefe

Remington B96REU Silk Ceramic Körkefe
2016. január 21.

Nagyon szeretem, selymes és csillogó tőle a hajam!!! :)

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution

L'Oreal Skin Perfection 3in1 Purifying Micellar Solution
2016. január 21.

Szerintem ez egy jó kis termék, bár nem vettem észre változást a bőrömön. Viszont maradéktalanul leszedi a sminket , szinte azonnal!!! ezért 5*

L'Oreal Skin Perfection Szérum

L'Oreal Skin Perfection Szérum
2016. január 21.

Őszintén nem tudom hová tenni , se jó se rossz ... bár lehet ettől lettek pattanásaim. Pedig nagy reményeket fűztem hozzá

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó

Yves Rocher Youthful Glow Alapozó
2016. január 21.

Nem rég vettem, eddig pár alkalommal használtam, de meg is szerettem. Szépen egységesíti az arcbőröm színét, szerintem jól is fed.Nem zavar ,hogy nincs kupakja ,mert el lehet tekerni a fejét és nem folyik ki! plusz könnyű eldolgozni, jó az illata és puha lesz tőle a bőröm is!! :) Meg merem kockáztatni , hogy akár az Astor Perfect Stay kistestvére, ami egy tökéletes alapozó!

Panthenol Spray

Panthenol Spray
2015. november 17.

Eddig még csak két alkalommal próbáltam ki , most fogom harmadszor. Növekedésről ugye nem tudok írni (de nagyon bízom benne, elvégre ezért is vettem meg), nekem nagyon göndör és ezért száraz hajam is van , viszont már a második mosás után azt vettem észre , hogy puhább és jobb a tartása. Kicsit hamarabb zsírosodik tőle bár így is heti 2x mosok hajat ,mert addigra pont kibírja így nem gond, meg hát nem is hajra van így ezért nem fogom lepontozni. De most megszavazom Neki a bizalmat így 5 csillagot kap. és reménykedem ,hogy sokkal gyorsabban nő majd.

Australian Gold Eye Candy

Australian Gold Eye Candy
2015. szeptember 2.

én csak egyszer próbáltam egy ilyen kis egy adagos kiszerelést, a szoliban vettem és 1200 Ft volt!! Gondoltam ennyiért biztosan vagány kis termék, hát nem jött be. 10percre voltam, de ,hogy az ég egy adta világon semmit se fogott rajtam a szoli az is biztos. Lehet csak az én bőrömmel van a hiba , vagy sokszor kell használni nem tudom. Az illata nagyon tetszett ,olyan voltam,mint egy vattacukor ,ami picit megégett..de tetszett. Úgyhogy ezért kap 3 csillagot! de többször nem veszem meg, max ha ajándékba kapnám akkor elhasználnám.