CsengeJV

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. augusztus 11.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2019. március 27.

Nem olyan intenzív mint mondjuk egy bőrgyógyászati kezelés, de toniknak nagyon jól szuperál. Az én érzékeny bőröm is bírja, sőt nagyon szereti. A pattanás utáni hegek ellen vettem anno, azokat nem tüntette még el, de még csak pár hónapja használom (és még nem fogyott ki!). Ez alatt a hetek alatt viszont sokkal simább lett a bőröm, a hegek is halványodtak minimálisan és ha utána hidratálok, akkor úgy veszem észre a hidratáló krém is hatékonyabb. Reggel smink alá mindig spf15+ arckrémet kenek, így a fényérzékenység sem okoz gondot. Újra fogom venni.

Versace Yellow Diamond

Versace Yellow Diamond
2019. február 6.

Álom ez az illat! Nem kell belőle sok, de egész nap kitart. Én ugyan megszokom már nap közepére az illatot, de akik körülöttem vannak, azok dicsérni szokták, még akkor is ha nap végén találkozunk. Egyszerűen imádom, jelenlegi nagy szerelmem, már két üvegcsét elhasználtam.

Ombia Purple Dream Folyékonyszappan

Ombia Purple Dream Folyékonyszappan
2017. november 11.

Rendkívül nehezen habzik fel, ezáltal úgy gondolom a tisztító hatásfoka is alacsonyabb. Ellenben minden illata nagyon kellemes :)

Ombia Lip Care Ajakápoló

Ombia Lip Care Ajakápoló
2017. november 11.

Teljesen rendben van :) Szerencsére nálam nem gond, hogy három van egy csomagban, mert rohamosan szoktam az ajakápolókat felhasználni. :)

Exodor Izzadásgátló

Exodor Izzadásgátló
2017. október 29.

Tini koromban sokat használtam, megváltás volt akkoriban, ugyanis télen-nyáron bármikor izzadtam, nagyon kellemetlen volt. Ma is ott ül a polcomon, de szerencsére már a hagyományos dezodorok is hatnak. Szinte soha nem használom már, maximum tenyér izzadásra.

Akneroxid 100 mg/g Gél

Akneroxid 100 mg/g Gél
2017. október 26.

Nagyon hamar és gyorsan visszahúzza a kialakuló félben lévő pattanásokat, nekem nagyon sokat segít és örülök, hogy nem vényköteles. Én a szárító hatását nem tapasztaltam, bár nem viszem fel nagyon vastagon a krémet. Ellenben a szőkítő/fehérítő hatás nem vicc, ezért nagyon alaposan le kell mosni az arcról reggel, mert bizony nyomot hagy a törölközőn.

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó

Catrice HD Liquid Coverage Alapozó
2017. október 26.

Legjobb a piacon ár-érték arányban! Gyorsan fogy is a boltokból (szinte hiánycikk), ezért érdemes egy alkalommal több üvegcsét is venni. Jól fed, nem kell korrektorozni, ügyesen lehet rétegelni, nem lesz maszk hatása. Nekem zsíros bőröm van, nap közepére átfénylik, de nálam minden alapozó, szóval ez lényegtelen is talán.
Négy pontot adok neki, mert szánalmasan kevés árnyalatban árulják... Fehér bőrű társadalmunkban is azért több árnyalat létezik, mint csak 4. :D

Ziaja Marine Algae Tusfürdő

Ziaja Marine Algae Tusfürdő
2017. március 9.

Nagyon szárít, és olyan szaga van, mint az uszodákban. Nem veszem újra, borzalmas.

Catrice 24H Made To Stay Alapozó

Catrice 24H Made To Stay Alapozó
2017. március 9.

Lehet, hogy csak még nem találtam meg a megfelelő módját a felvitelének, de számomra nagyon nehéz eldolgozni úgy, hogy a száraz részeket ne emelje ki. Hiába a hidratálás és a bőrradírozás! :(
A színe rendben van, a tartóssága azonban rettenetes. Púder nélkül nagyon fényes, de púderrel is nagyon nagyon hamar átfényesedik, és a legapróbb érintéstől is lejön! Katasztrófa. Pedig szerettem volna szeretni, mert a HD verziót nagy kedvencem lett, de abból a világos árnyalatokat mindig elkapkodják.

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő

Yves Rocher Éclat Radiance Málnaecetes Hajöblítő
2016. augusztus 8.

Eddig csak egyszer használtam, de már azután is meglátszott az eredmény. Fantasztikus!