csengemandula

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2013. december 9.
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Nivea Creme

Nivea Creme
2014. január 23.

mindig azt hittem, hogy ezt a krémet sose kenném az arcomra, mert túl zsírosnak találtam, mivel alapból gyorsan kifényesedik a T-vonalam, de múltkor tettem vele egy próbát és milyen jól tettem! igaz kell egy kis idő mire beszívja a bőröm, de végre nem feszül és hámlik, de amitől nagyon meglepődtem, hogy fele annyira se fényesedek ki! és persze arcon kívül is tökéletesen hidratál :) nem tudnék ennél a krémnél jobb alapdarabot mondani.

Schauma Cotton Fresh Sampon

Schauma Cotton Fresh Sampon
2014. január 16.

az illata jó, ez az egy pozitív dolog van benne. amúgy annyira kiszárítja a hajamat, hogy érzem ahogy "nyikorognak" a hajszálaim és ugyanúgy minden másnap mosnom kell a hajamat, utána pedig rettenetesen száll.

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő

Balea Dusche & Creme Blaubeere Krémtusfürdő
2014. január 16.

az illata nagyon nagyon jó, kár, hogy fürdés után nem sokáig érezni :( amúgy semmi extra, átlagos tusfürdő, kicsit szárít.

Ebelin Korongvatta

Ebelin Korongvatta
2014. január 16.

az általam eddig használtak közül abszolút a legjobb! végre egy vattakorong ami nem akar szétesni és nem kell a használata után a szöszökkel szenvedni.

Max Factor False Lash Effect Fusion Szempillaspirál

Max Factor False Lash Effect Fusion Szempillaspirál
2014. január 16.

jelenlegi kedvencem :) mindent tud, amit egy jó spiráltól elvárok, az egyetlen hibája talán, hogy szerintem kicsit sok festéket vesz fel a keféje, így ha az ember nem elég óvatos "póklábakat" kaphat.

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Alapozó

Max Factor Miracle Touch Liquid Illusion Alapozó
2014. január 16.

szerintem irtó büdös! felkenve kissé maszkszerű volt és szárított is, de az erős fedése miatt korrektorként használgattam el a problémás részeken.

Balea Bőrnyugtató és Hidratáló Maszk

Balea Bőrnyugtató és Hidratáló Maszk
2014. január 16.

hát ez borzasztó! csak azért kap 2 csillagot, mert hidratálni hidratál, de nem lehet rendesen eltávolítani az arcról, főleg úgy nem, ahogy írják, hogy "ne mossuk le, csak töröljük le", akármit csináltam éreztem azt a hülye réteget az arcomon.

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17

Maybelline Affinimat Alapozó SPF17
2014. január 13.

dec 10.
felkenés után tényleg egész matt lesz az arcbőr, de a nap folyamán ugyanúgy kifényesedik a bőröm, semmit nem segített rajta + gyenge fedés

jan. 13. update
nem adtam fel, mert nem szívesen dobok ki teli alapozókat, így próbálkoztam még vele és azt kell, hogy mondjam, hogy annyira mégsem rossz, mint az első benyomáskor. felkenéskor tényleg szuperül néz ki, és rájöttem, hogy a korai fényesedést a matító krémem okozta... persze attól még nem marad egész nap matt a bőröm, de egy kis matító púderrel egész jó, ennyi pénzért meg pláne, de szerintem legközelebb teszek egy próbát a catrice matító alapozójával, mert sok jót hallottam róla és kíváncsi vagyok rá.

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2014. január 9.

imádom! nagyon fényes, gyorsan szárad és a felkenése után tényleg olyan, mintha géllak lenne a körmeimen. eddig sose használtam fedőlakkot, mert anélkül is simán kibír egy körömlakk a körmeimen 1 hetet, de ezt felkenve sokkal szebb lesz a végeredmény. szerintem feltankolok belőle, hogy soha ne fogyjon el! :)

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant

Paula's Choice Skin Perfecting 2% BHA Liquid Exfoliant
2014. január 3.

3 hete használom és azóta egy pattanásom sincs pedig a piros betűs napok előtt mindig kijön pár nagyobb csúnyaság az állam körül, aminek a nyomai sokáig szoktak látszódni.. úgy vettem észre, hogy a hegeimet is halványította egy kicsit, de használok 10%-os AHA-t is, a kettő együtt nagyon sokat változtatott a bőrömön már ennyi idő alatt is :) nekem nagyon bejött.