csengevarga

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2015. március 16.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Alverde Krémdezodor Bio Bergamottal és Bio Mentakivonattal

Alverde Krémdezodor Bio Bergamottal és Bio Mentakivonattal
2020. július 14.

Kellemes illatú, és állagú krémdezodor.
Elsősorban az ára miatt esett rá a választásom, és amiatt, mert igyekeznék olyan deó alternatívát választani, amiről azt gondolom, hogy "környezet tudatosabb" és a bőröm se akad ki tőle.
Elég sok bió deóval jártam rosszul, az alverde eddig mindig biztos választásnak tűnt.
Szerencsére most sem kellett csalódni.
Cuki, nem folyik ki, és kellemes krém állaga miatt hamar be is szívódik. Valóban jó a hatásfoka is (mint ahogy ígéri).

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask

Mixa Hyalurogel Night Hydrating Cream-Mask
2020. március 30.

oh szegény krém :D erős illata van, nekem nagyon tetszik ez a békebeli kozmetikum illat. Kicsit olyan érzésem van, mintha kozmetikában kennének az arcomra minden nagyon "különleges/bőrömnekcsodálatos" krémet. A korábbi zsíros böröm most nagyon vizhiányos húzodik. Nehezen találok olyan krémet, ami nem nehezíti el, és megfelelően táplál. Na ez ilyen! Örülök neki nagyon. Nem zsirosít, felszívódik...
Tökéletes példája, hogy más a bőrünk, és más az ízlésvilágunk... szóval azoknak ajánlanám akik előtt ha megjelennek a szecessziós kozmetika reklámok a szemük előtt az illat hatására- nem bánják, sőt.

Omorovicza Arany Hidralifting Maszk

Omorovicza Arany Hidralifting Maszk
2018. május 15.

Most lehet sokan megköveznek, DE. Arcra nem ajánlom, azonban : nyáron combi dörzsölés ellen- hát ennél jobb krémem sose volt. Emiatt újra fogom venni, mert egyszerűen csoda!

Omorovicza Revitalizáló Éjszakai Krém

Omorovicza Revitalizáló Éjszakai Krém
2018. május 15.

Puhává teszi az arcom, és a dekoltázsom. Homlokra nem szeretem használni, azt a frufru kombóval kissé zsírosítja. Azonban mindenhol máshol jól teszi a dolgát

Omorovicza Magyar Királynő Permet

Omorovicza Magyar Királynő Permet
2018. május 15.

kedvelem az illatát, bár olyan hamar tovaillan, hogy a nevét se mondtam ki... ára rengeteg, újravenni nem fogom. Kétségtelen, hogy a burzsoá életérzés elengedhetetlen állomása, hogy az ember lánya ilyen áru dolgokat fújjon az arcára. Főleg, hogy aztán nem is nagyon ismert a márka. Aki ismeri, az pedig egyszerre ad pacsit, hogy egy klubhoz tartoztok, és irigykedik, hogy ilyenekre költöd a pénzed

Max Factor Smokey Eye Drama Kit

Max Factor Smokey Eye Drama Kit
2017. november 20.

Ennél szuperebb csillogású, tartású szemhéjpúderem rég nem volt. Mindig a kis sminktáskámban van. Nappalit is tudok késziteni vele, az ujjammal leszedem az extra csillogást, és estére pedig tényleg tud drámai lenni.

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért

Avon Mark 3D Ajakrúzs A Teltebb Ajkakért
2017. november 20.

Roasted RED szinben győztek meg róla. Nem kedvelem az Avont, igy előljáróban. Szép szine van, de nem tart valami soká.

Catrice Allround Szempillaspirál

Catrice Allround Szempillaspirál
2017. november 20.

Nagyon szeretem ezt a terméket. Az egyik legjobb vétel valaha! Szépen szétszedi a pillákat nem csomósodik, illatmentes.

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder

Bourjois Healthy Balance Kompakt Púder
2017. november 20.

Elszoktam a púdertől, télire vettem, hogy az ilyekor hóka fejem befedje. Nagyon kellmes az illata, és elég fix a takarás is. Egyenlőre szenvedek, hogy pontosan melyik ecsettel is volna a legjobb felvinni.

Bourjois Pirosító

Bourjois Pirosító
2017. november 20.

annyira régóta nézegettem, míg vettem most a bátorságot és vettem... a tetején a keménykedés valóban próblémát jelent... szóval erre fel kell készülni. Azonban hamar orvosolható. Csodafinom az illata, és természetesnek hat az arcon. Ambre D'Or vettem. Azt hiszem maradok ennél a pirosítónál ohsszú évekig!