Cseniko

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Regisztráció dátuma: 2018. január 7.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Pigmentfoltok

Chanel Chance Eau Fraiche EDT

Chanel Chance Eau Fraiche EDT
2019. november 15.

Nagyon szeretem!
Nekem ez az illat valahogy egészen idén nyár végéig elkerülte a figyelmem. Coco Madmoiselle-t már évek óta használom, de nekem nem szerelem...ellenben Ő!
Szerintem azoknak is telitalálat akik csak egy könnyed, citrusos, (de semmiképp sem unalmas) nyári illatot keresnek, de nekem személy szerint ettől sokkal több!
Tele van a nyár emlékeivel, de szeretem magamon még most novemberben is!
Ha hiszitek, ha nem én gin-tonic-ot érzek benne és imádom :D
Frissítő, sportos, vidám, de karakteres és ezer élményre emlékeztető!
Sajnos rajtam nem túl tartós, de megbocsátom neki. Ha elfogy mindenképp újra fogom venni!

Chanel La Créme Main

Chanel La Créme Main
2019. november 4.

Nem tagadom, hogy a design-al vettek meg, de egyáltalán nem bántam meg!
Remek kézkrém, könnyen beszívódik, ápol és csodás az illata!
A csomagolás nem csak egyedi, de praktikus is, visszafogottan adagolja a krémet, valamint jól zár. Összetevők is rendben vannak, az ár valóban horror.

Omorovicza Arany Krém

Omorovicza Arany Krém
2019. november 4.

Imádom! A legjobb Omorovicza -es igazándiból bármilyen -krém amit valaha használtam!
Állagában, illatában a nyakfeszesítő krémhez hasonlít a legjobban(amit szintén szeretettel ajánlok).
Nagyon vastag, testes és tápláló, ezért csakis éjszakára használom. A megtisztított, Omoressence-el előkészített bőrbe szépen beütögetem, de csak reggelre szívódik fel teljesen. Eddig is nagyon szépen karban volt a bőröm, de ez a krém tényleg nagyon tud! 👌🏼

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector

Clarins Eclat Minute Instant Light Lip Perfector
2019. október 15.

Imádom! Két hónapja vettem a reptéren csomagban egy 01 és egy 02-es árnyalatot!
Azonnal hidratál, szépen terül, nem ragacsos, diszkrét szín, kellemes illat!
Nálam mindenképp újravevős lesz, bár a 2x12 ml sokáig ki fog tartani! Ár-érték arányban szerintem jó, ha úgy vesszük, egy nagyméretű szájfényt és ajakápolót is birtoklunk egyszerre!

01- egy enyhe málnás-rózsaszínes árnyalat rajtam, a 02 egy cseppet barackos, de a tetovált ajkaimon inkább csak szép, nedves csillogást ad.
Egyet otthon, egyet pedig a táskámban tartok, én a szivacsos applikátort is nagyon szeretnem!

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre

Uriage Micellás Arc- és Sminklemosó Termálvízzel Érzékeny, Kipirosodó Bőrre
2019. október 9.

Eddig Uriage termékei közül csakis a golyós dezodor ami bevált nekem, így nem túl nagy bizalommal vettem meg ezt a micellás vizet, de jó választás lett!
A népszerű Biodermát cseréltem erre, ami nekem kipirosította az arcom, ez viszont nem okoz gondot.
Használat utàn egy sima vizes vattakoronggal letörlöm és utána hidratálok. Nem a legerősebb arclemosó, de nekem elég. A parfüm tartalma sem okozott gondot. Valószínűleg újraveszem!

Omorovicza Arany Hidralifting Maszk

Omorovicza Arany Hidralifting Maszk
2019. szeptember 9.

Up.: Végül egy 20% -os akcióra ráugrottam és kb fél éve megvettem...nagyon hasonlóan jártam vele mint @uglyduck.
Kezdetben alkalomszerűen használtam és semilyen szembeötlő változást nem tapasztaltam, amit ilyen ár mellett már elvárna az ember, annak ellenére sem, hogy teljes, csak Omoroviczás rutinom van majd 2 éve, tehát együttesen kifejthetnének valami szuper hatást a termékek....valóban talán egy idősebb, vagy elgyötörtebb bőrön több eredményt mutatna...

Az utóbbi 2 hónapban heti 1x sleepover maszkként használom az alsó kommentnek hála, ezt találom a legideálisabb felhasználási módnak!

A szagával tovabbra sem vagyok képes megbarátkozni, mindenképp el fogom használni, de akciósan sem fogom újravenni!

01.19. Igazi meglepetés ez a maszk! Vásárlás mellé választottam 2 ml-es minta formájában, majd halogattam pár hétig, hogy na majd egy hétvégi napon amikor ráérek sokáig fennhagyni és megfigyelni!

Eljött a nap amikor a fejem kellően gyötörten nézett ki és segítség után kiáltott...
Felnyitottam a tasakot és már ismeretlenül el is ítéltem.... olyan tömény békebeli rózskölni illat csapott meg, hogy megfontoltam fel se kenem...

Erőt vettem magamon és milyen jól tettem!! Az illat nem óhajtott túl gyorsan elillanni, sőt nagyon is tartósnak bizonyult, viszont már kezdtem érezni az áldásos hatását néhány perc múlva!!!

Nyugtat, táplál, feszesít, feltölt, egyáltalán nem iritál(a szagot leszámítva, ami másnak persze lehet kimondottan tetszetős is.)

Ha megváltoztatnák az illatát elsőszámú vevője lennék, de 4 csillagot így is simán megér!

Omorovicza Azúr Radír

Omorovicza Azúr Radír
2019. szeptember 9.

Hónapok óta halogattam a kipróbálását, mivel a Bőrmegújító arcradír remekül bevált és a Foreo-mat is napi rendszerességgel használom, igy nem éreztem szükségét, hogy ezzel a két tubusos verzióval bajlódjak.

Elmúlt a nyár, bejöttek a hűvös, esős napok, gondoltam most vagy soha, adok egy kis új lendületet a bőrömnek. ☺️

Először a világoszöld tubust kell használni, végét letörni, a kis műanyagot nem eldobni, mivel megfordítva visszaduga tökéletesen lezárja a tubust!
A paszta nem szemcsés, épp csak minimálisan és enyhén kámforos illata van. Ebből egy kis mennyiséget kell eloszlatni az arcon, majd jön az átlátszó tubus.
A gélesnél egy folyósabb, vizesebb állagú az aktivátor, amit fel kell vinni, körkörös mozdulatokkal bemasszírozni, így kissé fel is habosodik az egész, majd leöblíteni.
Szemeket, ajkakat szigorúan elkerülni!

Azt éreztem nagyon szép tiszta és síma lett a bőröm, de arctörlés után mikor hidratálni keztem éreztem, hogy eléggé ki is száradt!

Bár magyarul mindkét terméket radírnak hívják, angolul ez a termek egy “peel” vagyos mámlasztó és nem “polisher”, ami a bőrmegújító arcradírjuk! Ezt érdemes szem előtt tartani!
Száraz bőrre semmiképp nem ajánlom, egy normál vagy egy vizhiányosra is csak nagyon ritkán és kis mennyiségben és nem hosszan fennhagyva.
Utána mindenképp fényvédő kötelezően használatos! ( ha hámsérülés van az arcon beutálisan csípi)

Jól záródnak a tubusok, szerintem 4-6 alkalomra simán beosztható! Rendelhetó 1-1 darabos próbaszettben is emlékeim szerint 4500 ft ért.

Omorovicza Esszenciális Emulzió

Omorovicza Esszenciális Emulzió
2019. augusztus 31.

Nappali krémnek használom az Omorovicza fényvédője alá.
Telente a ragyogó hidratálót használom, az egy sűrűbb, gazdagabb krém, ahogy melegszik az idő váltok a kiegyensúlyozó hidratálóra, viszont amikor megérkezett a kánikula, nem tudtam már rákenni a fényvédőt mert kb azonnal leizzadt az arcom😱. Egy darabig próbáltam csak a fényvédőt használni, az viszont nyilván hidratálás szempontjából kevés volt....
Andrássy úti üzletben ajánlották ezt a terméket és bevált!
30ml es verziója ajándék kozmetikai táskában, plusz egy 15 ml-es arclemosóval 18.000ft -ért érhető el!

Omorovicza Ásványi Fényvédő SPF30

Omorovicza Ásványi Fényvédő SPF30
2019. augusztus 29.

Április óta használom napi szinten és még mindíg bőven van benne! Az eddigi legjobb arcra való fényvédő amit használtam, de sajnos ez sem csodaszer. Látszanak a pigment foltjaim, de közel sem olyan durván mint az előző években más fényvédő mellett, pedig végigmentem a Biodermákon, Vichyken, La roce, Image és minden földi jón....
Andrássy úti üzletben jeleztem jó lenne belőle 50 faktoros verzió, azt az információt kaptam, már ők is kèrvényezték.
Habzó arclemosó, Omoressence, hűvös időben ragyogó hidratáló, kellemesebb időben kiegyensúlyozó hidratáló, kánikulában esszenciális emulzió beszívódása után kenem ezt a vékony folyós fehér krémet ami könnyedén beszívódik, nem ül ki a bőrömre és simán rá tudok sminkelni.
Mindenképp újra fogom venni, de reményeim szerint már 50 es védelemmel!

Omorovicza Ezüst Bőrmegújító Kezelés

Omorovicza Ezüst Bőrmegújító Kezelés
2019. augusztus 29.

3 mintát használtam el, heti egy max 2 alkalommal próbálgattam és nem az arcom teljes területén, csakis a problémásabb részeken.
Kámforos vazelinre emlékeztet illatában és állagában. Felkenve sűrű és hűsítően mentolos, masszírozás hatására beszívódott, 10 perc hatóidő után le is mostam.
Kellemes, de nem érzem azt, hogy mindenáron szeretném a kollekcióban tudni. A hűsítő éjszakai maszk verzió utàn sem nyúlok túl gyakran. El tudom képzelni, hogy zsíros, kombinált és pattanásos bőrön telitalálat!