CsenkiGabriella

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

NYX HD Studio Finishing Púder

NYX HD Studio Finishing Púder
2019. szeptember 20.

Igazából ez az első finishing púderem, úgyhogy nem tudom pontosan mit lehet tőle elvárni. Nem mondom, hogy nem tudnék elképzelni jobbat, ami nap végéig tart, viszont ha nem nyúlok a börömhöz akkor talán! nap végéig majdnem ugyanúgy néz ki a sminkem. De mindenesetre szép egységes púderes hatást kölcsönöz a bőrömnek.

NYX High Definition HD Pirosító

NYX High Definition HD Pirosító
2019. szeptember 20.

Imádom a színét, tartós is, többet nem várok tőle. Nekem 5 csillag.

NYX Professional Makeup High Definition Studio Photogenic Korrektor

NYX Professional Makeup High Definition Studio Photogenic Korrektor
2019. szeptember 20.

Én nagyon szeretem, mert nem ül bele annyira a finom ráncokba a szemem alatt, hanem olyan üdévé teszi, mintha visszaverné a fényeket, így nem olyan mattos szárítós, viszont a fedése egy fokkal lehetne jobb azért én a catrice camuflage-val használom együtt, így szép eredményt kapok.

Maybelline The Colossal Szempillaspirál

Maybelline The Colossal Szempillaspirál
2019. szeptember 20.

Jó, jó de a smoky eye-s verzója nekem ezt üti, úgyhogy én maradtam annál:)

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2019. szeptember 20.

Már két éve ezt használom, mindig megkérdezik, hogy műszempillám van?:D Tehát nekem abszolút bevált:))

Lovely Szemhéjtus

Lovely Szemhéjtus
2019. szeptember 20.

Évek óta ezt használom. Nem mondom, hogy bombabiztosan ott marad nap végére is, de ár érték arányban nagyon jó, és én nagyon könnyen tudok vele dolgozni.

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre

Eveline Argan&Vanilla Luxus Krém-Szérum Kézre és Körömre
2019. szeptember 20.

Nagyon szeretem mikor ezt használom az egész irodát belengi ennek a krémnek az illata, parfüm már nem is kell:D És jól is hidratál.

Ilcsi Rozi Szérum

Ilcsi Rozi Szérum
2019. szeptember 20.

Piros, rosaceás bőrömnek nagyon jót tesz, csillapítja a gyulladást, a pirosságot is lehúzza. És az apróbb ráncokat is kicsit feltölti, és jól is hidratál.

HV SunCare Day Cream Védőkrém

HV SunCare Day Cream Védőkrém
2019. szeptember 20.

Én nagyon örülök, hogy megvettem, állandó termékem lesz. Én imádom azt a fehér réteget amit az arcomon képez, mert nem feltűnő, de valahogy olyan egységessé varázsolja a bőröm, a ráncokat feltölti, sokkal üdébb lesz tőle, az alapozó is százszor jobban mutat rajta. A fényvédelme viszont balatonnál/tengerpartnál egész napra nekem nem elég (ha 1x vagy 2x kenem újra) én megégtem mellette, úgyhogy arra inkább kémiai fényvédőt használok 50 faktorosat.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2019. szeptember 12.

Nagyon jól lehet rá sminkelni, nekem nem fénylik át több óra után se. Viszont valahogy mindig belekerül a szemembe és borzasztóan csípi.