CsenkiGabriella

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2019. május 8.
Bőrtípus: -
Bőrprobléma: -

dr. Organic Teafa Sampon

dr. Organic Teafa Sampon
2019. szeptember 12.

Nagyon jól tisztit, érzem, hogy teljesen tiszta marad utána a fejbőröm és a Seborrhea betegségemre is nagyon jó hatással van, sokat javult tőle. Úgy 60%-ot. És nem is viszket utána a fejbőröm. Viszont sokáig kellett használnom, hogy tényleg érezzem ezt a pozitív hatását. Ellenben nagyon szárítja a hajvégeimet.

Naturland Detergens Sulfuratum

Naturland Detergens Sulfuratum
2019. szeptember 12.

Fejbőrömmel csodákat művelt (seborrhea ellen) és nem is viszketett utána, viszont nagyon büdös illata van, ami nekem folyamatosan benne marad a hajamban. Szinte elviselhetetlen. És nehezen is habzik.

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2019. szeptember 12.

Kínai boltban akadtam rá, előtte nem olvastam véleményt róla, most látom, hogy nem a legkedveltebb száraz samponok közé tartozik, de nekem nagyon bevált. Dúsítja a hajamat, a zsírosságot megszünteti, fehér foltok nem keletkeznek, valahogy sokkal dúsabb, fényesebb lesz a hajam ettől a száraz sampontól, könnyebben formázható, tupírozható. Én biztos ezt fogom használni most évekig.

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő

Nivea Care&Roses Krémtusfürdő
2019. szeptember 12.

Nagyon jó illatú, jól habzik, nem szárítja ki a bőrömet, sokkal hidratáltabb a bőröm utána, mint az előtte használt tusfürdőimnél.

Nivea Body Q10 Firming Lotion

Nivea Body Q10 Firming Lotion
2019. szeptember 11.

Én nagyon szeretem ezt a krémet. Ha folyamatosan használom 1 hétig minden nap, láthatóan szebb lesz a bőröm, jóval feszesebb.

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion

The Ordinary Granactive Retinoid 2% Emulsion
2019. szeptember 11.

Nagyon szeretem az Ordinary termékeket. Eddig a koffeineset használtam szem alatti karikákra és puffadásra, ami nagyon bejött. Most 1 hónapja ezt is elkezdtem használni. Nagyon szépen egységesíti (simábbá teszi) az arcbőrömet, az első 2 alkalommal okozott pár pattanást, de nem adtam fel folytattam, most már szerencsére ilyen gond nincs, reggel csak pihe-puha, egységes bőrkép vár.

Sensai Eye Contour Balm

Sensai Eye Contour Balm
2019. szeptember 11.

Imádom, imádom, imádom! Nekem ő a nagybetűs szemkörnyékápoló. A douglasban ajánlották, hogy ez a márka veri szerintük az összeset, és így is van, bármilyen szemkörnyékápolót próbáltam eddig (Estee, Lancome, Clarins..), ez magasan a legjobb. Nagyon jól hidratál, kisimítja a szemkörnyéket és még a karikáim ellen is nagyon jó. Amint nem használom egy nap rögtön észreveszem a különbséget. Nem olcsó, de nekem 3 hónapig is elég, így szerintem abszolút megéri az árát, azért a csodáért amit tesz. Újravevős.

Vichy Aqualia Thermal Rich Arckrém

Vichy Aqualia Thermal Rich Arckrém
2019. szeptember 11.

Én nagyon imádom ezt a terméket. Teszi amit ígér. Nagyon jól hidratál, kellemes érzés a bőrömnek. Abszolút újravevős.

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1

Vichy Purete Thermale Arclemosó 3in1
2019. szeptember 11.

Én mindig is nagyon macerásnak tartottam, hogy 55 vattakoronggal kezdjem el lemosni a komplett sminkem, úgy hogy én eddig habzó lemosókat választottam. Anyukámtól kaptam ezt a terméket, elsőnek vattakorong nélkül próbáltam az arcomat lemosni vele, 0 sikerrel. Aztán vattakoronggal... hát kb. 10 perc alatt sikerült, az addigi 10 másodperc helyett. És ahányszor mikor újra végighúztam rajta a vattakorongot még mindig jött le festék.. nem is éreztem olyan tisztának az arcomat utána. Egyetlen pozitívuma számomra az volt, hogy abszolút nem szárított a börömet, olyan volt mintha már be is krémeztem volna a lemosás után. Mindent összevetve biztos nem veszem újra, de aki nem sminkeli magát annak jó lehet.

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél

Vichy Aqualia Thermal Spa Éjszakai Bőrfeltöltő Krém-Gél
2019. szeptember 9.

Nagy kedvenc, már évek óta ezt használom mert anyukám ajánlotta ő már kb. 7 éve használja és csak ez az egyetlen arcápolója és csodaszép bőre van, pedig már 48 éves és 0 ránc. Párszor próbáltam már lecserélni de még eddig nála jobb éjszakai hidratálót nem találtam. Ahogy felkenem kicsit bizsergeti az arcom, érzem, hogy feltöltéti, és reggelre csodaszép, egységes, üde, feltöltött arcbőr vár. 5 csillagos.