cseperke

Regisztráció dátuma: 2015. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. június 15.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló

Yves Rocher Elixir Jeunesse Légző Bőr Regeneráló Éjszakai Arcápoló
2020. április 8.

Üdèbb és "feszesebb" tőle az arcom reggel (jobb, mint nélküle). Éjszakára annyira hidratálja az kombinált/száraz bőröm, amennyire kell.
A ragacsos utóèrzete, az ára, illetve a felesleges és néha zavaróan erős illata miatt csak 4 csillag.

Dermaflora 0% gél stift Argan Oil & honey

Dermaflora 0% gél stift Argan Oil & honey
2018. szeptember 4.

Szerintem átlagosan izzadok, és a legnagyobb melegben sem lettem büdi, amikor ezt használtam. Egyetlen egyszer előfordult, hogy utánakentem délután.
Kb. 2-3 perc alatt megszárad, de ha nincs erre idő, akkor sem leszek tőle büdike, és tényleg engedi a bőrt lélegezni, ez eddig a LEGJOBB ALUMÍNIUMMENTES dezodorom, csak az a probléma, hogy a párom nem szereti az illatát (mézes negró). Ő úgy vette észre,hogy az összes Dermaflora deonak van valami furcsa szúrós szaga, ami őt 'rossz testszagnak' érez (reggel, a felkenés pillanatában is), én ilyesmit nem igazán érzek, pedig én is kényes vagyok a szúrós szagokra... ha az illatával nem lenne probléma, akkor ezt használnám, mert a hatása tényleg KIFOGÁSTALAN.

Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbomba

Yamuna Szőlőmagolajos Fürdőbomba
2018. szeptember 4.

Az illata sajnos nem olyan volt, mint csomagoláson keresztül, volt valami furcsa "szaga", és emiatt egy kicsit csalódás volt. (A kókuszosnál is éreztem ezt a fura szagot.)
A Yamuna nem olyan fürdőbombákat készít, amitől óriási habok lesznek a kádban, mert egyáltalán nincs habja, de gondolom azért, mert kevés, és teljesen természetes alapanyagokból készült, ami szuper, ha nem a habokra megy rá az ember.
Valóban hidratál, és puha lesz tőle a bőr, ami nem ragacsos, hanem kellemes érzésként megmarad másnap estig!

Olivia Sheavajas Kecsketejes Szappan

Olivia Sheavajas Kecsketejes Szappan
2018. január 19.

Ajándékba kaptam a rendelésem mellé, aminek nagyon örültem! Én zuhanyzásnál használtam, nagyon szerettem. (Egyébként szerintem már nem úgy néz ki, mint a képen, hanem az egész narancssárga.)

Előnyök:
- kellemes és frissítő az illata (kubeba)
- nem szárítja a bőröm
- nagyon jól habzik, krémes
- kényelmesen,kellemesen szét lehet oszlatni a testen, mert csak akkor nyikorog, ha már lemostad magadról.

Hátrány: nem annyira tudom elképzelni, hogy egy szappan hogyan tudna hidratálni, de ez nem hidratál.

Nivea Fresh Flower Deo Spray

Nivea Fresh Flower Deo Spray
2016. február 29.

Kipróbáltam már több alumíniummentes deot, de eddig egyik sem vált be annyira mint ez a Nivea Fresh Flower, úgyhogy most nagyon boldog vagyok. :)
Az Alverde deoból nagyon sokat kellett fújni ahhoz,hogy valamennyire hasson,de még úgyis büdi lettem, a CD gránátalmás golyós deo hatékony volt, de a végére megutáltam az erős alkoholos szagát (pedig az elején tetszett).
Eléggé izzadós vagyok, de ha reggel befújom magam a Niveával, akkor max. csak estefelé kell egy icipicit újrafújni, viszont ha az kimarad nem tragédia, csak ha odaszagolok akkor tűnik fel,hogy nem teljesen friss a hónalj illatom.
Nekem tetszik az illata, az sem zavar, hogy intenzív.
A vége felé jártam úgy egyetlen egyszer,hogy talán túl közelről fújtam és nagyon mart,az kellemetlen volt,de ez nem meglepő.
Télen kezdtem el használni, úgyhogy kíváncsi vagyok meleg időben hogyan teljesít majd, illetve arra is, hogy hagy-e sárga foltot a ruhákon (amit nagyon utálnék), a feketékkel eddig nem volt gond.
Most a Nivea Fresh Comfort-ot választottam,mert szeretek új illatokat kipróbálni,remélem az is olyan jó lesz mint a Flower.
A Rossmannbann 699 ft vagy 524 ft szokott lenni,pár hetente váltogatják.