Cseresznye1006

Regisztráció dátuma: 2020. június 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2020. június 18.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Bőröregedés

Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Erősítő Éjszakai Balzsam

Nuxe Nuxuriance Gold Nutri-Erősítő Éjszakai Balzsam
2021. október 26.

Nekem is csak mintám volt belőle, de két alkalom után továbbadtam édesanyámnak. Számomra elviselhetetlen erős, és nem is kellemes illata van. Sűrű krém, tápláló. Sajnos két felkenés után hatásról nem tudok beszámolni, de ez nem az én termékem, az biztos.

Balea Find Me Under The Palmtrees Tusfürdő

Balea Find Me Under The Palmtrees Tusfürdő
2021. szeptember 13.

Kellemes illat, jól habzik, annyira szárít mint a többi hasonló tusfürdő. Szeretem, ár/érték arányban kitünő.

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj

Balea Professional Oil Repair Intenzív Hajolaj
2021. augusztus 27.

Száraz hajra használom, hajvégekre, szeretem. Az illata kellemes, állaga sűrűbb, de nem zsírosít. Puhább, kellemesebb érzetű a hajam a használata mellett. Ár/érték arányban nagyon jó.

Sundance Kids Sensitiv FF30

Sundance Kids Sensitiv FF30
2021. augusztus 17.

Összetétele, ára miatt vettem, elsősorban testre, nem csak gyereknek. Könnyű elkenni, jól véd, egyáltalán nem égtünk le használata során. Bár nem állt szándékomban, de végül az arcomra is kentem, nem okozott iritációt, nem csípte a szemem. Egyedüli apró negatívum, hogy hagy egy halvány fehér réteget a bőrön, de véleményem szerint ezt ellensúlyozza a sok jó tulajdonága.
(Tekintettel arra, hogy arcra csak strandon használtam, így azt nem tudom hogyan viselkedik smink alatt.)

Balea Sport & Refresh Tusfürdő

Balea Sport & Refresh Tusfürdő
2021. július 15.

Szeretem, ha többféle tusfürdő van otthon, erre a célra tökéletesek a Balea termékei. Amit én egy tusfürdőtől várok azt hozzák, ez is. Jól habzik, nem irritál, nem kell belőle sok. Én kifejezetten kedvelem az illatát.

Balea Men Spicy Hemp Tusfürdő

Balea Men Spicy Hemp Tusfürdő
2021. július 15.

Kamasz fiamnak vettem, kellemes illata van, szereti. Samponnak ritkán használja, arra van külön terméke. Ár/érték arányban megfelelő.

Baba Intenzív Testápoló

Baba Intenzív Testápoló
2021. július 12.

Átlagos testápló, állaga kellemes, nekem nem ragad, illata elmegy. Teszi a dolgát, akár újra is venném.

Eucerin Sun Sensitive Protect Napozó Krém Arcra FF50+

Eucerin Sun Sensitive Protect Napozó Krém Arcra FF50+
2021. július 12.

Olyan arcra való fényvédőt kerestem, ami magas védelmet biztosít (egy-két meglévő pigmentfolt miatt), illetve olyat ami az idénre érzékennyé váló börömet nem irritálja. Jól beszívódik, nem hagy fehér réteget, és sminkelni is lehet rá. A fényvédelmét a tegnapi napon teszteltem igazán. Jól teljesített.
Biztosan újra veszem ha elfogy, ami sajnos hamar meg fog történni, mert elég kevés van benne az árához képest. Ez az egyetlen negatívum, ezért levonhatnék csillagot, de nem teszem.
07.12.Két hete használom nyaralás alatt, nekem arcra tökéletes. Véd (idén még nem jött ki új pigmentfoltom, és a meglévőek sem erősödtek), beszívódik, nem irritál, szememet sem csípi. Imádom.

Ombia Deo Roll On Green Spirit

Ombia Deo Roll On Green Spirit
2021. július 6.

Belföldi, pár napos nyaralasra elfelejtettem desodort bepakolni, így az elsö kezem ügyébe kerülőt megvettem. Mínuszról indult, mert a stift-eseket szeretem, viszont kellemesen csalódtam. Illata jó, nem ragadok tőle, és teszi is a dolgát. Átlagosan izzadós vagyok, nyár van, ilyenkor nehezebb "dolga van" egy desodornak is, de meg vagyok elégedve.
(Lehet nekem egy újabb verzió van, mert ezen már 24 órás védelem szerepel.)

Oriflame Lucia

Oriflame Lucia
2021. június 23.

Hétköznapokra vettem. Kellemes, édeskés, nem tolakodó illat. Nem túl tartós, de akciósan olcsón beszerezhető, így nem sajnálom, ha napközben újra kell fújnom belőle.