cseri88

Regisztráció dátuma: 2018. július 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2018. július 25.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: -

Dontodent Black Shine Fogselyem

Dontodent Black Shine Fogselyem
2018. október 16.

Mentolos illata nagyon jó, viszont kicsit vastag és nagyon könnyen bomlik szálakra, de nekem még mindig megéri és tetszik a csomagolása és az ára is :)

Balea Hidratáló Nappali Arckrém Mandulaolajjal SPF15 Száraz és Érzékeny Bőrre

Balea Hidratáló Nappali Arckrém Mandulaolajjal SPF15  Száraz és Érzékeny Bőrre
2018. október 16.

Nem bántam meg a választást. Gyorsan beszívja a bőröm, nem lettem pattanásos tőle, hogy tocsogtatná a fejemet az olajban. Illata naptejre hasonlít, viszont tökéletesen tudok rá sminkelni és remélem, hogy a fényvédő is hozza, amit kell és, remélem, nemcsak placebo. Tökéletes választás őszre-télre ! :)

Catrice Prime And Fine Multitalent Fixáló Spray

Catrice Prime And Fine Multitalent Fixáló Spray
2018. október 16.

Semmi bajom nincs vele, megfelelő távolból és a hirtelen megijedés után hozza, amit kell. Elsőnek azt éreztem, hogy elfolyik a fél fejem, de gyorsan elpárolgott és utána tökéletesen működött. Illata kicsit zavaró. Fixálóként számomra működik, de nem tudom, hogy újraveszem-e vagy keresem a nagy Ő-t :)

Essence Matt Touch Pirosító

Essence Matt Touch Pirosító
2018. október 16.

Beleestem Glamour-napokba. Nálunk M*llerben semmi nincs, így esélyem sem volt The Balm pirosítóját kedvezményes áron megvenni, pedig az lett volna a kitűzött cél, így kellett valami, olcsó, ha nem válik be, az sem baj és megvettem ezt. Igaz, valami új csomagolásban van és teszter felett álltam sok-sok percen keresztül, mire kiválasztottam a 60-cherry me up! fantázianeves verziót. Már, ott is tetszett a színe, alig vártam, hogy felkenjem és nem bántam meg! Tartós, szép, egészséges az arcom tőle, nem vagyok "AZ " az "AZ" c. filmből, nem estem még túlzásba vele és remélem, télen a "sötétben" sminkelésnél sem leszek csatornában bújkáló bohóc. Könnyen eldolgozható( én RT/Zoeva ecsetet használok hozzá, nem blendert) . Nagyon bevált:)

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló

Balea Sheabutter & Arganöl Ajakápoló
2018. október 16.

Egyből két darabot vettem belőle. Végig bogarásztam az összes Balea terméket az állványon, hogy, melyiknek, milyen illata lehet, mert magyarul nincs ráírva, képekből nem jöttem rá, így az üzletben, nagy némettudásommal, azaz a G. Fordítóval sikerült a többi verzióját megfejteni, ez az egy ment német nélkül is, de nem bántam meg. Nagyon tetszik az illata, jól hidratál. Mielőtt nem lettem CF, neutrogena ajakápolóját használtam, azt hittem azt nem fogom tudni pótolni, de ennyi pénzért, ilyen jó ajakápolót .... Újravevős :)

Real Techniques Miracle Complexion Sponge

Real Techniques Miracle Complexion Sponge
2018. október 16.

Ecsetekkel együtt rendeltem meg a rózsaszín, másik alakú verzióját és azt valahogy jobban szeretem. Így összhasonlítási alapban, a két RT szivacs köszönőviszonyban sincs egymással, anyag szempontjából, pedig 100%, hogy mindkettő eredeti. Láttam képeket én is, hogy sok embernek elkezd szétmálni és én szerintem is, ennek, az az oka, hogy körmüket belenyomják. Nekem, ilyen problémám nincs velük. Nagyon jól issza a vizet és jó vele dolgozni, de rózsaszín, másik alakú verziója sokkal jobb.

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2018. szeptember 24.

Itt, egy csupa szív és lélek lánytól vettem bontatlanul, nagyon kedvező áron és, mit kell, hogy mondjak. Nagyon szeretem ezt a palettát. Mindennapokra is tökéletes és, akár egy őszi cozy sminkhez is. Csak, olyan palettákat vásárolok (igaz, nincs is sok, de vegyes és magasabb árkategóriában ), amit teljes egészében ki tudok használni és tetszik. Na ez pont az. Nekem nem potyog, még a csillámos sem. Szépen lehet vele dolgozni, már-már igencsak krémes állagú. Mindenféleképpen megéri nekem az 5 csillagot, mert szeretem nagyon. Tükör, nagyon -nagyon praktikus és nagy és abszolút egyik legjobb palettám, ebben az árkategóriában. Örülök, hogy megvettem, mert igazán szeretem. ++++++

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél

Essence Make Me Brow Szemöldökformázó Gél
2018. szeptember 24.

Szőke-világosbarna szemöldökömre egyik legjobb választás volt. Pomade-k után, ezzel átfésülöm és tart, mint Olivia Newton-John haja a Grease c. filmben :D Azt hittem, hogy lakk a cipőkre, meg fára, meg hajra van, de nem. Élő bizonyíték, ezzel, ha átmegyek a szemöldökömön, az a nap végén is úgy áll, ahogy felkentem reggel. Bírom, nagyon. Színben tökéletes és kis kefével könnyű dolgozni. Újravevős.

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé

Balea Hygiene Kézfertőtlenítő Zselé
2018. szeptember 24.

Nekem nincs bajom vele, évek óta használom a utazó kiszerelését, mert tömegközlekedés után, azért eléggé indokolt :D De, soha nem esek vele túlzásba. Nem hagy maga után ragacsos érzetet a kisebb, nagyot nem próbáltam még. Abszolút újravevős mindig, mikor elfogy. Illata, nekem tömény alkohol, de az utána elpárolog és ezt a terméket nem azért szoktam venni, mert rabul ejt, mint egy parfüm :)

Tarte Tartelette Toasted Eyeshadow Palette

Tarte Tartelette Toasted Eyeshadow Palette
2018. szeptember 20.

Nem, olyan régen vettem meg a hivatalos oldalról, 10160 ft-ért, mert kipörgettem szerencsekereket, kaptam 20% kedvezményt és lecsaptam, akkor mikor egy napig ingyenes szállítás volt, így teljes áron 10160ft! volt, megúsztam a 4-5 ezres pk-t és mindent. Ennyire boldog még nem voltam :D Megvettem előtte az IN BLOOM palettát is, ami ez elsődleges, de ez lett egyből a második kedvencem. Alig várom, hogy mindennap, olyan sminket készítsek vele, amitől kiugrok a bőrömből. Tarte minőség, nem porzik, könnyű vele dolgozni, nincs rá szavam, mennyire szeretem a Tarte palettákat :D Újra és újra és újra meg fogom vásárolni, ha elfogynak :D