Cseti83

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2015. május 1.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

La Roche-Posay Cicaplast Mains

La Roche-Posay Cicaplast Mains
2023. október 13.

Kisfiam kézfeje, amint jönnek az első hidegebb reggelek, pirosodik, szárad, es egész szezonban (értsd: áprilisig) eltart. Sokmindent próbaltunk a kezére, eddig ez a legjobb krém rá, de kell a min. napi 3szori használat.

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai

CeraVe Hidratáló Arckrém Éjszakai
2023. július 5.

Kedvenc hidratáló krémem, amit a nagyon zsíros arcbőröm gyorsan és maradéktalanul be tud szívni. Próbálkoztam más hidratálókkal, zsíros bőrre fejlesztett termékcsaládokkal, de mindig visszatérek ehhez.

La Roche-Posay Effaclar H Nyugtató Hidratáló Krém

La Roche-Posay Effaclar H Nyugtató Hidratáló Krém
2023. július 5.

Nagy reményeim voltak, azonban az én bőröm sajnos nem szívja be maradéktalanul ezt a krémet... csúszós réteget hagy maga után még hosszú órákig.

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik

La Roche-Posay Effaclar Mikro-Hámlasztó, Pórusösszehúzó Tonik
2023. június 20.

Ezt csúnyán benéztem, soksok éve nem használok alkoholos termèkeket a zsíros bőrömre, és nem felteteleztem, hogy egy
Ilyen nivós márkánál ebbe belefuthatok, hiszen nem a drogéria polcáról emeltem le egy 900 Ft-os terméket....
Soha többet nem veszek semmit az összetevőlista elolvasása nélkül.
A tonik büdös alkoholos, csíp, szárít, mindennapi használatra alkalmatlan. Fertőtlenitőnek megtartom.

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett

La Roche-Posay Effaclar Duo (+) Színezett
2023. március 1.

Picit sárgásabb, mint az arcbőröm, így nem fogom újra venni. (A világosabb tónust hasznaltam) Hatását tekintve meg vagyok vele elégedve, könnyű eldolgozni, nem zsírosít, valamennyire egységesít, pont amennyire kell.
Ha a szemem köré is kerül, akkor sajnos irritálja egész nap, hiába mosom le, szóval ott mindenképp korrektorral ki kell egészítenem.

Babylove Mama Terhességi Csíkok Elleni Testolaj

Babylove Mama Terhességi Csíkok Elleni Testolaj
2017. március 26.

A szaglásom megmaradt érzékenynek, így kb két hét használat után, egyik napról a másikra megundorodtam tőle. Nem bántam, mert nem szívódott be valami gyorsan, és mindig folyt az oldalán az olaj.

Afrodita Clean Phase Arctisztító Gél

Afrodita Clean Phase Arctisztító Gél
2017. március 26.

Sokadszorra veszem újra az ára ellenére, jó az illata és az állaga, sokáig elég. Nem szárítja a kombinált bőrömet. Egyetlen hátránya számomra az adagolója/kupakja, nehezen lehet cseppenés mentesen kinyomni belőle.

2017. március 26.

Bár bőven túl vagyok az első trimeszteren, a szagok/erős illatok még mindig gyötörnek, alig van valami kence, amit használni tudok. Ez a termék illatmentes, szóval előnnyel indult, de az állaga is szuper, könnyen beszívódik, jól záródik, jól kezelhető a tubus. Nem szárít, nem zsírosít. Egyszóval bevált. Stria ügyben majd visszatérek szülés után. :)

Tigi Bed Head On The Rebound Göndörítő Krém

Tigi Bed Head On The Rebound Göndörítő Krém
2016. február 25.

Nem tudom, hogy házirend ellenes-e lelőhelyet megadni. Budapesten a Vígszínház mellett a Hegedűs Gyula utcában van egy fodrászkellék bolt ahol 3990 Ft-ért lehet megvásárolni ezt a terméket. Én is nagyon szeretem, már a második flakont vettem meg. Nem nehezíti el a hajat, nem lesz kemény és ragacsos tőle. Vízzel szoktam felhigítani használat előtt mert az állaga nekem túl sűrű.