csevelin96

Regisztráció dátuma: 2013. július 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2013. július 28.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Avon Színmegújító Matt Ajakrúzs

Avon Színmegújító Matt Ajakrúzs
2014. március 22.

A matte blossom árnyalatot rendeltem meg és nagyon imádom! Szükséges alá hidratálni különben pár óra elteltével kissé szárít, de egyébként 5*.

Essence Nail Candies Körömlakk

Essence Nail Candies Körömlakk
2014. március 8.

Az új szortiment legnagyobb csalódása számomra..3 rétegben épphogy ad egy kis színt. Az erősítő és gyorsan száradó tulajdonságait nem tapasztaltam..sőt szerintem egyáltalán nem szárad gyorsan, átlagos..minél több réteg, annál lassabb száradás. Az illata miatt 2 *!

Essence 2 In 1 Make Up Powder

Essence 2 In 1 Make Up Powder
2014. március 2.

Most vettem akciósan és elégedett vagyok vele, jó vétel volt. Csak púdernek használom és az átfénylett részeket nagyon szépen mattítja, ennyi pénzt bőven megért!:)

Update: Nem épp táskába való darab, ugyanis nekem letört a teteje és a tükör is kiesett..ettől függetlenül a púder jó, de a csomagolás gagyi.

Essence Hosszantartó Ajakrúzs

Essence Hosszantartó Ajakrúzs
2014. február 28.

Az új Love me árnyalatot vettem meg, ami ránézésre egy világosabb rózsaszín, felkenve azonban elég erős. Nekem elég tartósnak bizonyult, de kissé szárít. A csomagolása tetszik! Összességében ezért az árért teljesen megéri.

Imádom ezt a színt, teljesen passzol hozzám :D

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál

Maybelline Colossal Volum'express Smoky Eyes Szempillaspirál
2014. február 25.

Szépen szétválasztja a szempillákat és dúsít, nem pereg. Kényelmesen használható, jó a keféje, de ezért az árért akad jobb is:)

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál

L'Oreal Mega Volume Miss Manga Szempillaspirál
2014. február 25.

A második L'oreal szempillaspirálom amit eddig próbáltam. Az első a Lash false wings volt, már az is tetszett, de végül nem vettem újra az ára miatt és találtam jobbat kedvezőbb áron. (Astor-Big & Beautiful BOOM) Azonban ez most abszolút első számú kedvenccé lépett elő! Szépen megemeli a pilláimat, nem tapasztja össze őket, dúsítja és hosszítja őket. Nekem tartósnak bizonyult, nem pereg le. Akciósan vettem a Müllerben 2249 Ft-ért, így úgy gondolom teljesen megérte! Biztosan újraveszem majd:)

Avon Pirosítóecset (régi)

Avon Pirosítóecset (régi)
2014. február 20.

Kontúrozáshoz tényleg nagyon bevált!

Essence Nail Art Decoration Kit

Essence Nail Art Decoration Kit
2014. február 18.

Kiárusítva vettem... az eredeti ára nevetséges volt, ezért a mennyiségért:D A csomagolása elég béna, de glitterekkel nincs gondom, átraktam őket egy kis tégelybe.

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál

Astor Big & Beautiful Boom! Szempillaspirál
2014. február 9.

Kedvenc spirálom, már a harmadikat használom belőle:) Dúsítja és hosszabbítja a pilláimat, nem pereg le napközben és nem maszatolódik. Sminklemosóval könnyen eltávolítható.

Nem tudom miért ez a sok negatív vélemény:( Az biztos, hogy a vízálló verziótól én is óvva intek mindenkit, szerintem túl vizes..több hónapja megvan és ugyanolyan vizes az állaga.
Azonban a másik nagyon szép pillákat csinál, a közepes pilláimat szépen hosszítja és dúsítja is, nem tapasztja össze őket. Az elején kicsit az is vizes állagú, de folyamatos használat mellett kissé sűrűsödik. Nekem ez a kedvenc szempillaspirálom még mindig!

Catrice Crushed Crystals Körömlakk

Catrice Crushed Crystals Körömlakk
2014. február 2.

Mikor bementem a Müllerbe az összes árnyalatból már csak 1 db volt, úgy gondoltam muszáj nekem is kipróbálnom. Az Oyster & Champagne árnyalatot választottam, de kicsit csalódott vagyok, ugyanis önmagában elég gyenge..nem fed rendesen, kellene 3-4 réteg, de mire az megszárad... ugyanis feltűnően lassabban szárad, mint ahogy azt más homok hatású lakkoknál megszoktam.
Azonban egy szép alaplakkon gyönyörűen mutat, egy világos pasztell rózsaszín lakkra kentem fel és így elégedett vagyok. Összességében 4 *, lehet beszerzek még egy sötétebb árnyalatot is, kíváncsi vagyok rájuk:)