csicsacska

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. április 27.
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Catrice Liquid Camouflage Korrektor

Catrice Liquid Camouflage Korrektor
2017. március 17.

Sajnos nem sikerült a bőrszínemhez illő színt megvenni választék hiányban, így egyel világosabbat vettem, ami szem alatti karikákra jól bevált. Könnyű eldolgozni, nem is nagyon mászkál el. Ár-érték aránya nagyon jó.

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál

Essence I ♥ Extreme Dúsító Szempillaspirál
2017. március 17.

Az Essence GET BIG LASHES! spirálja ezüstben régen nagy kedvencem volt, így gondoltam, hogy kipróbálok egy újabb terméket tőlük. A választás ezzennel erre a termékre esett és nem okozott csalódást. A frissen vásárolt terméknél ez esetben is kicsit sok terméket vesz fel a kefe, így mindenképpen alaposan le kell húzogatni a keféről a festéket, de megéri a fáradtságot, mert nagyon szép pillákat varázsol utána. Én nagyon szeretem a duci fejéjét. Kellemes meglepetés, hogy egyáltalán nem pereg le, ami a testvére esetében nem volt elmondható.

Essence Eye & Face Paletta

Essence Eye & Face Paletta
2017. március 17.

Ez a paletta a legújabb szerelmem. Pár hete vettem és azóta bármilyen sminket készítek biztos, hogy ő is a kezembe kerül. Színei nem túl harsányak, de jól pigmentáltak, a csillogás-faktor is épp megfelelő. Ár-érték aránya nagyon jó. Újravevős.

Neutrogena Ultimate Moisture

Neutrogena Ultimate Moisture
2016. április 27.

Évek óta ez a hidratáló krémem. Néha mást is kipróbáltam, de ha valami tönkretette a túlérzékeny bőrömet, mindig visszatértem ehhez a krémhez. Elég testes krém, de az én száraz bőröm maradék nélkül beissza. Zsírosabb bőrre talán éjszakai krémnek lenne jó. Lehetne kissé magasabb a fényvédelme.

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk

Essence Better Than Gel Nails Magas Fényű Fedőlakk
2016. április 27.

Nagyon szeretem. Nagyon szép fényt ad és megnöveli a lakk tartósságát. Egyetlen hátránya, hogy idővel besűrüsödik. Újra meg újra meg újra veszem.

Avon Ultra Beauty Ajakrúzs SPF15

Avon Ultra Beauty Ajakrúzs SPF15
2016. április 27.

A Totally twig van meg és nagyon szeretem a színét. Felvitel után szép és kellemes az állaga, de a tartóssága nem az igazi.

L'Oreal Accord Parfait Minéral Alapozó

L'Oreal Accord Parfait Minéral Alapozó
2016. április 27.

Nagyon-nagyon jó kis darab. Én sajnos egy sötétebb színt vettem és így csak nyáron illik az arcszínemhez. Télen főként árnyalásra használom, de kiváló a fedése is. Nekem egy kicsit durva az ecsete így kabukival használom. Ha találok világosabb színt újraveszem.

Essence Make-Up Sponge Sminkszivacs

Essence Make-Up Sponge Sminkszivacs
2016. április 27.

Nagyon kis szeretem darab. Hónapok óta használom és már sokszor volt kimosva is. Én mindig nedvesen használom és mindig szép finisht hagy maga után. Sokkal jobban tudok vele dolgozni, mint az alapozó ecsettel.

Alverde Ecset Zselés Szemhéjtushoz

Alverde Ecset Zselés Szemhéjtushoz
2016. április 27.

Egész jó kis ecset bár nekem picit puha, így meg kell szokni, hogy szépen lehessen vele dolgozni.

Rimmel 3in1 Pirosító

Rimmel 3in1 Pirosító
2016. április 27.

Egyik állandó darabom. Szeretem a természetes színeit, nagyon jól építhető.