Csigabee

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Tág pórusok

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Tápláló Tusfürdőhab

Douglas Home SPA Harmony Of Ayurveda Tápláló Tusfürdőhab
2018. május 9.

IMÁDOM. Kis kiszerelésben passzolták hozzám, az egész szettet, a radírozó, olajos tusfürdőtől kezdve testápolóig mindent, és ez a négyesfogat valami csodákat művelt az extrémen száraz bőrömmel - a fantasztikus illatáról nem is beszélve. Újravettem nagyobb kiszerelésben, ráadásul kifogtam egy 50%-os akciót is.

Nivea Make-Up Starter

Nivea Make-Up Starter
2018. február 14.

Abszolút fantasztik, imádtam, a gond csak annyi, hogy éjszakára véletlenül nyitva felejtettema tégelyt és elpárolgott...:D

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs

Avon Mark Folyékony Matt Ajakrúzs
2017. november 15.

Whipped latte árnyalatban rendeltem, először megijedtem tőle, olyannak hatott mint egy korrektor - alapozóval viszont tök jó. A szaga ótvar, szerencsére később nem érződik, állagra könnyen kenhető, krémes, ebből fakadóan kissé nehézkes felvinni, mert kenődik mint állat. Cserébe jól fed és hamar megszárad. A tartósságára nincs panaszom, piatesztet állta, cigitesztet szintén, kajálás után picit kopott, de mivel szép egyenletesen, ezért egye-fene, nem bánom. Valóban nem szárít, és különösebben nehéznek sem éreztem - viszont könnyednek sem mondanám. Egész jó kis cucc.

Update: féláron vettem, többet nem hiszem hogy kiadnék érte

Avon Skin So Soft Csillogó Testápoló Olajspray (régi)

Avon Skin So Soft Csillogó Testápoló Olajspray (régi)
2017. november 1.

Sok szép csillogó kiütésem lett tőle.

Rimmel Lasting Finish Primer

Rimmel Lasting Finish Primer
2017. július 28.

Talán csak az én bőröm ilyen elvetemült primerhabzsoló, de eddig még akármit használtam, egy idő után mindegyik tökéletesen funkcionált - hozzáteszem, némi naptejet és egy árnyalatnyi hidratálót is szoktam kenni mellé. Ez sem kivétel, abszolút bevált, és már vagy fél éve megvan, pedig minden nap használom. Megérdemelt dicsőség.

Ui.: keveset kell belőle használni, csak pici pöttyöket elkenni az arc minden tájékán, másképp könnyen átzsírosodik. Mondjuk ez nálam általános igazság ami a sminkalapokat illeti.

Essence Liquid Ink Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Szemhéjtus
2017. július 28.

Az ecset pocsék, a trutyi híg mint a rohadás, az általa kiváltott allergiás reakcióról nem is beszélve - egy hétig hámlott utána a szemhéjam. Bocsi Essence, pedig kedvellek.

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus

Essence Liquid Ink Vízálló Szemhéjtus
2017. július 28.

Na ez már egész jó kis cucc. Tartósnak tartós, pigmentáltnak éppenséggel nem mondanám (komolyan, miért csak a százforintosban kapható eperke dobozos izék fognak normálisan?). Elhasználtam, de újra nem veszem. Azóta is várom a csodát, hogy egyszer megtalálom azt a terméket amire mondhatom hogy álmaim szemhéjtusa, s végre véget ér a szemhéjaim ellen folytatott rapszodikus haláltusa. Ha. Ha.

Catrice Folyékony Szemhéjtus

Catrice Folyékony Szemhéjtus
2017. július 28.

A kiábrándító érzés, amikor a tubus nagyobb része csak egy túlméretezett ecset, a nyúlfarknyi kis cucc a végén meg maga a termék...
Alulra szoktam húzni a tusvonalam, a külső szemzugomnál azonban mindig elkenődik, megoldás reményében próbáltam ki ezt a terméket. Annyira vízálló, hogy semennyire, 2 óra elteltével teljesen lekopott az említett részről, valahogy úgy kell elképzelni a látványt hogy tusvonal -> hatásszünet -> tusvonal, elég idétlenül nézett ki ((arról nem is beszélve, hogy egy kocsiablaknál próbáltam megigazítani tükröződő felület reményében, csak aztán kiderült hogy ülnek benne és elhajtott :D)). Plusz elég gyengén pigmentált. Az ecset viszont kúl.
Szóval ja, részemről felejtős.

Dr. Scheller Gránátalmás Arc Lotion

Dr. Scheller Gránátalmás Arc Lotion
2017. április 17.

Teljesen ki is ment a fejemből, hogy én valaha használtam ilyet. No nem azért, mert annyira latyak, hanem mert lyukas az agyam, de sebaj. Lényeg a lényeg, nagyon kellemes illatú, kíméletes, lágy hatású cuccos, különösebb csodaszernek nem mondanám, de szerintem nem is ez a célja. Egy finom kis toniknak tökéletes. Egyedül a csomagolásával van bajom, olyan mintha gyógyszerrel kenegetném a fejem.

Fruisse Wild Cherry Shower Gel & Body Scrub

Fruisse Wild Cherry Shower Gel & Body Scrub
2017. január 20.

Nem egy nagy szám, de pofacsiszolásra tökéletes, és az ára is kiváló. Az illata nekem nem bejövős, túl kislányos - vagy csak én vagyok túl sznob hozzá. Mindenesetre egynek elmegy.