CsigaC

Regisztráció dátuma: 2022. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2022. május 29.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Lush Lemon Crumble

Lush Lemon Crumble
2023. november 2.

Eddig az összes LUSH-os crumble habfürdőt imádtam, és ezek alól a citromos sem volt kivétel. Isteni az illata, nagyon jól habzik a kádban, szép a színe és nagyon jó érzés a bőrömön. Valamilyen crumble mindig van otthon ;)

Lush Charity Pot Érme

Lush Charity Pot Érme
2023. november 2.

Kíváncsiságból vettem egyet kipróbálni, mivel megtetszett amit jelképez, nem drága és az illata is kellemes. Nekem nagyon tetszett benne, hogy "pucér" termék, azaz nincs csomagolása, így nem szemetel, és könnyen el tudom vinni magammal akárhova, aztán mikor érzem, hogy ki van száradba a bőröm, könnyen be tudom kenni magam vele. Ami számomra kicsit kényelmetlen volt, hogy nagyon könnyen megolvad, így teljesen beleolvadt a kis tartójába, amibe tettem, de ez a minőségén egyáltalán nem rontott. Tény, hogy kicsit nehezebben szívódik be, amivel általában problémám szokott lenni, mivel nem szeretem azt az érzést, de ennél a terméknél ez valamiért egyáltalán nem okozott gondot.

Lush Gold Coin Szappan

Lush Gold Coin Szappan
2023. november 2.

Egy ajándékba kapott LUSH QUESTION BLOCK FÜRDŐBOMBA tartalmaként szereztem. Bár már kipróbáltam számos Lush szappant, ez a termék sajnos nem teljesítette az elvárásaimat, és kisebb csalódást okozott. A szappan ugyan csillogó, jó habzást biztosít és könnyen használható, de sajnos az illata nem felelt meg az általam várt minőségnek, ugyanis érezhető volt egy szokatlan mellékillat, amit más Lush szappanok esetében nem tapasztaltam. Valamint nálam nem okozott problémát a színe, nem lett tőle sárga rajtam kívül semmi, de vízzel szépen le tudtam öblíteni magamról.
A nem túl kellemes mellékillat miatt nem venném újra.

Alverde Hydro Augen Roll-On

Alverde Hydro Augen Roll-On
2023. szeptember 21.

Nyáron vettem, kipróbláni egy szemkörnyékápolót, előtte nem néztem a véleményeket, de nem bántam meg. Nagyon jó érzés az applikátor, kellemes a használata, pont elég krém kerül a szemem alá. Sajnos a sötét karikákkal nem tud semmit sem kezdeni, viszont a puffadás kezelésére jó. Én szeretem, de inkább tovább keresem a számomra még inkább megfelelőt, ami a karikákkal is tud kezdeni valamit.

Lancôme L'absolu Gloss Rôsy Plump Dúsító Ajakfény

Lancôme L'absolu Gloss Rôsy Plump Dúsító Ajakfény
2023. július 17.

Ajándékba kaptam, magamnak szerintem sose vettem volna meg, de elképesztően imádom. Gyönyörűen fénylik, nem ragad, kellemes érzés. Egészséges, telt és puha tőle az ajkam!

Alverde Színezett Ajakápoló

Alverde Színezett Ajakápoló
2023. július 9.

Én szeretem, nekem a cherry árnyalat van meg. Kellemes érzés, semmi extra, hidratál, viszont egy hétköznapi visszafogott sminket nagyon szépen kiegészít mivel természetes hatású.

Keve Dermofil Paszta

Keve Dermofil Paszta
2023. július 3.

Régebben tini koromban ajánlották, de akkor még nem használtam mellé semmit, valamint egész arcra használtam, de akkor még nagyon nem volt jó, így hamar megutáltam. Túl érzékeny és fiatal volt hozzá a bőröm.
Sok év kellett hozzá, hogy adjak neki egy második esélyt. Mostmár nem használom sűrűn, de néha nagyon jó érzés. Felfrissíti a bőröm, bár csodát nem tud vele tenni, azért van látható eredménye. Nagyon sok van benne, így nekem rettenetesen sokáig elég.

Benton Aloe-BHA Toner (régi)

Benton Aloe-BHA Toner (régi)
2023. július 3.

Megtetszettek az összetevői, és szerettem volna kipróbálni egy jó bha-s arctisztítót, valamint a Bentonnak más tisztítóját már próbáltam és az tetszett. Ezt sajnos erről nem tudom elmondani. Akárhogy próbálkoztam vele, a homlokom tele lett tőle miteszerekkel. Nem veszem újra, már ha egyszer valamilyen csoda folytán elfogyna...

Natura Siberica Sarki Fehér Nyír Hidratáló Arckrém-Gél

Natura Siberica Sarki Fehér Nyír Hidratáló Arckrém-Gél
2023. június 8.

Nagyon szerettem volna szeretni, de valami rémes. Elsőre miután felkentem, nagyon kellemes érzés volt, hidratált, puha, könnyed volt és gyorsan beszívódott, valamint nekem az illatával sem volt semmilyen problémám. DE; pár használat után elképesztően pattanásos lettem. Előtte is voltak vele problémáim, de ettől annyira csúnya és fájdalmas lett az arcom, hogy a házból se akartam kimenni. Nagyon sokáig tartott, míg nagyjából visszaállt az arcom az előtte lévő állapotba. El is ajándékoztam, mert látni se bírtam. Biztos nem veszem újra, mégegyszer azt a kínt nem szeretném átélni.

Lush Sampon Doboz

Lush Sampon Doboz
2022. július 19.

Mikor megkaptam, nagyon szerettem, kifejezetten kényelmesnek találtam és évekig használtam is. Akárhol néztem, azt írták rozsdamentes... Hát akkor kifogtam az egyetlent, ami nem az. Igyekeztem nem a vizes szappant beletenni, hanem előtte hagytam száradni. De belül, az alján láthatóan elkezdett rozsdásodni, amivel nem lett volna problémám, ha nem lyukadt volna ki... Így kifejezetten kényelmetlen a használata, mivel ha tovább használom, biztos vagyok benne, hogy idővel nagyobb lesz a lyuk. Nagyon szeretném szeretni, de így sajnos nehéz. 😔😔