Csigavér

Regisztráció dátuma: 2014. július 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 8.
Bőrprobléma: -

Catrice Clean ID Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál

Catrice Clean ID Dúsító és Hosszabbító Szempillaspirál
2020. december 23.

Borzasztó panda szemet csinál kb. 1 óra után, lepereg. Úgy, hogy nem piszkálom a szemem. Pedig vannak ettől a márkától kedvenc dolgaim, de ez most nem jött be.

Balea Fürdőtabletta

Balea Fürdőtabletta
2019. március 30.

Nem sok értelme van. Becsuktam a szemem és hallgattam ahogy pezseg, kb ennyi. Illata csak eddig volt. A vizben semmi. Nem habzik. Picit szárította is a bőrőmet.

Ava Hyaluron Arckrém 24 Órás Bőrfiatalító

Ava Hyaluron Arckrém 24 Órás Bőrfiatalító
2019. január 10.

Könnyen beszívóduk, jól hidratál. Ára is jó. Viszont az illata tényleg öregnéni otthonkájára hasonlít.

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal

Himalaya Herbals Ajurvédikus Fogkrém Természetes Fluoriddal
2017. január 23.

Érdekes a színe a fogkrémnek, de nem zavaró. Jól tisztít és segített a fogínyvérzés megszüntetésében. Az ára is jó. Biztos, hogy újra fogom venni.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra (régi)
2017. január 23.

Így négy hét használat után nem mondanám, hogy kevésbé hullik a hajam vagy, hogy megerősödött volna. Cserébe rendesen zsírosodik tőle. Ez sajnos nekem nem vált be.

Avon Magic Effects Mineral Crush Ragyogó Körömlakk

Avon Magic Effects Mineral Crush Ragyogó Körömlakk
2017. január 20.

Nagyon szép színek és csillogás. A többi Avon lakkért nem voltam oda a tartósságuk miatt, de ez egész jól bírja.

Ceumed Baby Gél Koszmó Ellen

Ceumed Baby Gél Koszmó Ellen
2017. január 20.

Horror ára van, még így is, hogy fél áron jutottam hozzá. Valamennyit enyhített a koszmón, de reggelre újra olyan volt a buksija és még elkezdte vakargatni is. Szóval semmit nem ér ennyi pénzért és nem sok alkalomra elég. Ami nekünk bevált, az a babaolaj. 1 órát rajta hagyom, utána megmosom a haját.

Ceumed Baby Lipo Krém

Ceumed Baby Lipo Krém
2017. január 20.

Babám nagyon száraz bőrét szépen hidratálta, helyrehozta. Könnyen beszívódott. Az ára azért lehetne olcsóbb.

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (régi)1

Helia-D Classic Hidratáló Éjszakai Krém (régi)1
2017. január 6.

Szeretem. Kellően hidratál. Jó az illata, alig érezhető. Sűrű az állaga, mégis könnyen beszívódik. Nem pattogtam ki tőle.

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen

Babé Csecsemősampon Koszmó Ellen
2017. január 6.

Minden nap megmosom a kisfiam buksiját vele. 2 hónapos korában jelent meg a koszmó, most 4 hónapos lesz. Nem tünteti el teljesen. Ha el is tűnik egy kis folt már egy másik helyen újra van. Tehát nálunk még megelőzésre sem vált be. Egyébként sokáig elég lenne, kevés kell belőle.