Csigavér

Regisztráció dátuma: 2014. július 8.
Bőrprobléma: -

Regisztráció dátuma: 2014. július 8.
Bőrprobléma: -

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz

Helia-D Micellás Sminklemosó Víz
2015. december 21.

A Loreál micellás víz után vettem, így összehasonlításképpen ez jobb nekem, mivel hasonlóan leszedi a sminket és koszt, de legalább nem csípi a szemem. Nem irritálja a bőröm. Ára olcsóbb. 4 csillag csak azért, mert jó az illata, de kicsit erősnek találom.

Balea Bőrfeszesítő Testápoló Q10+Energy

Balea Bőrfeszesítő Testápoló Q10+Energy
2015. november 26.

Gyorsan beszívódik. Puha lesz a bőröm tőle, de 3 hónapos használat után sem látom feszesebbnek a bőröm. Mivel száraz bőrű vagyok, így télen nem hidratál eléggé. Este bekenem a bőröm és reggelre majdnem száraz újra. Árban nem drága. Illata jó.

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2015. szeptember 21.

Tartós, nem kopik. Némi vörösséget látok benne, miután használtam, de nem vészes. Keféje és az ára is jó.

Avon Bőrszínhez Igazodó Hidratáló Kőpúder

Avon Bőrszínhez Igazodó Hidratáló Kőpúder
2015. szeptember 21.

Szeretem, kb már 5x vettem újra. Egész nap nem, de azért a nap nagy részében matt marad a bőröm. Nem szárít. Szépen fed.

Helia-D BB Krém (régi)

Helia-D BB Krém (régi)
2015. szeptember 21.

A régijét most használtam el, kb 2 évig kitartott, pedig hétvége kivételével minden nap használtam. Nem kell belőle sok. Nekem az előző állagával sem volt problémám, eltudtam oszlatni szépen az ujjaimmal, ahogy ezt is. A színárnyalatokból lehet picit több választék, bár a normál nálam bevált. Ár-érték arányban jó.

Alverde Mineral Face Primer

Alverde Mineral Face Primer
2015. augusztus 14.

BB krémem alá vittem fel. Nem sok különbséget vettem észre használatával. Talán a szemem körüli pinduri ráncokat eltüntette, de nem lett egységes az egész arcom színe. Viszont nem zsírosodott annyira a bőröm. Baráti ár, jó összetevők, könnyen eloszlattam az újaimmal.

Balea Szárazsampon

Balea Szárazsampon
2015. augusztus 14.

Eléggé zsírosodik a hajam, két naponta mosnom kell sajnos. Ezzel a termékkel 1 napot tudok kihúzni, nem többet. Barna hajamon picit marad fehér folt, de idővel elmúlik. Drágább szárazsamponokkal is egy napot nyertem, úgyhogy árban inkább erre szavazok.

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló

Nivea Q10plus Zuhanyzás Közbeni Bőrfeszesítő Testápoló
2015. április 29.

1 hónapja használom minden nap. Jól hidratál, nem olyan száraz már a bőröm. Feszesebbnek viszont nem mondanám. Én ilyen fázás-bizsergést nem éreztem tőle. Szeretem magamra folyatni sokáig a meleg zuhanyt :) ennek a használata után viszont nem lehet, mert lemosódna a "testápoló érzés". Illata jó.

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)

Alverde Önbarnító Testápoló (régi)
2015. április 22.

3 hete használom 2 naponta. Foltos nem lettem tőle. A szokásos barnítókrém szag itt is megvan, főleg ha víz éri később a bőrömet. Elsőre kicsit sárgás színem lett, de több használat után már beállt a barna szín. Kb mintha szoliztam volna.

Avon Szemöldökceruza és Szemöldökformázó Kefe

Avon Szemöldökceruza és Szemöldökformázó Kefe
2015. március 26.

Eleinte megvoltam vele elégedve. Szépen tudtam dúsítani a szemöldökömön. Aztán kb a felénél jártam már mikor allergiás reakciót váltott ki nálam. Rajzoltam a szemöldökömre vele és pár percen belül vörös lett a bőröm a szemöldököm környékén és viszketet is. (Több esélyt is adtam neki.) Kipróbáltam más ceruzát, annál nem volt gond. Nem tudom miért lett ilyen.