Csiimi

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Aveo Pina Colada Ajakápoló

Aveo Pina Colada Ajakápoló
2019. május 29.

Nem tudom mi vezérelt rá, hogy megvegyem, mert nem szeretem a kókuszt. Szerencsére nincs az a tipikus kókusz illata, hanem tényleg finom, ananászos Pina Colada illata van! Szeretem használni, jól hidratál, nyárra nagyon jó lesz.

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs

Avon True Matt Hatású Ajakrúzs
2019. május 29.

Le vagyok döbbenve mennyire jó kis rúzs ez, anyukám is imádja, neki is be kellett szereznie egyet. Tényleg nagyon szép színe van, és nekem nem szárít, pedig az ilyesmivel általában meggyűlik a bajom. Más színekből is veszek majd. Ár-érték arányban ez egy szuper termék!

CND SolarOil bőr- és körömápoló olaj

CND SolarOil bőr- és körömápoló olaj
2019. május 16.

KM boxban kaptam, imádom! Isteni mandulás illata van, nekem az amaretto jut eszembe róla. Szuperül ápolja a bőrömet, nem szakadozik fel és nem szárad ki olyan hamar. Én kézkrém előtt szoktam használni. Biztos megveszem a nagy kiszerelést is!

A'PIEU Madecassoside Soothing Balm

A'PIEU Madecassoside Soothing Balm
2019. május 7.

Nagyon tetszik ez a kiszerlés, épp elég kicsi hogy a táskában könnyen elférjen. Én utazáshoz és sminkigazításhoz szoktam használni. Ha valahol helyrehozhatatlanul elmozdul a smink és épp úton vagyok, akkor kendővel letörlöm és ez a stick pont elég hogy egy kis gyors hidratálást nyújtson, mielőtt kijavítom az alapozómat. Enélkül sokkal könnyebben kiszáradna a bőröm, de mégis hidratálhatna jobban, mert sajnos nekem ez sem teljesen elég.

Soliteint Arctonik Zsíros Pattanásos Bőrre

Soliteint Arctonik Zsíros Pattanásos Bőrre
2019. május 7.

Nincs 👏🏻 Benne👏🏻 Alkohol! 👏🏻 Nagyon hálás vagyok ezért. Már vagy 5-ször újravettem, mert jó termék, könnyen elérhető, rettentő jó árban van és ami a lényeg, hogy nem szárít.

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik

Dr. Konopka's Hidratáló Arctonik
2019. május 7.

Először kicsit csalódott voltam, felhabzott felvitelnél, de rájöttem, hogy egész keveset kell a vattakorongra csepegtetni, hogy ez elkerülhető legyen. Így már szuperul működik, láthatóan segít a vízhiányomon.

Uriage Silky Body Testápoló Tej

Uriage Silky Body Testápoló Tej
2019. május 7.

Imádom! Nagy kiszerelés, megfelelő ápolás és kellemes illat. Jól beszívódik és nem zsíros.

Isana Menta és Mandarin Kézápoló Mousse

Isana Menta és Mandarin Kézápoló Mousse
2019. május 7.

Ár-érték arányban nagyon szuper, van nála jobb ugyan, de nagyon megszerettem. Imádom ezt a pumpás kiszerelést, jól mutat az éjjeliszekrényen és egyszerű esténként lefekvés előtt kézkrémezni. Az illata friss és könnyű, tavaszra és nyárra is pont jó lesz. Könnyen és hamar beszívodik és zsíros érzetet sem hagy maga után :)

Isana Olive Ajakápoló

Isana Olive Ajakápoló
2019. május 7.

Pont az ilyen ajakápolókat kedvelem, kellemesen zsíros és megfelelően hidratál. Nemrég kezdtem csak használni, de egyenlőre megy az 5 csillag.

Dove Nourishing Secrets Awakening Ritual Golyós Izzadásgátló Matcha Tea és Cseresznyevirág Illattal

2019. május 7.

Isteni finom illata van, remekül teljesít nálam minden téren. Új kedvencem lett szinte azonnal :)