Csiimi

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

183 Days By Trend It Up Ajakápoló Balzsam Banana

183 Days By Trend It Up Ajakápoló Balzsam Banana
2019. április 18.

Szuper az állaga és jól hidratál. Imádom, hogy finom banános illata van! A csomagolása viszont egyáltalán nem praktikus, könnyen bele lehet nyomni a kupak élét a balzsamba, ha nem figyel az ember. Jobb lenne a szokásos tekerős változat, de egyébként szuper cucc.

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra

Swiss-O-Par Teafaolaj Sampon Fejbőrbántalmakra
2019. április 2.

Az egyik kedvenc samponom, évek óta használom már, néha felváltva más samponokkal. A hajam sokkal szebb és nem zsírosodik annyira, pedig előtte már a hajmosást követő reggeleken zsíros volt a hajtöveknél. Pluszban szuper, hogy korpának nyoma sincs azóta, amióta erre váltottam. 100 csillagot is adnék neki.

Alverde Ajakápoló Cranberry-Kirsche

Alverde Ajakápoló Cranberry-Kirsche
2019. március 14.

Csalódás, csillámos és alig hidratál, az illata sem túl jó.

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló

Alverde It's Cold Outside Ajakápoló
2019. március 14.

Nem igazán tetszik, hogy ilyen csillámos és látható fehér réteget is hagy maga után, ami elég zavaró. Az illata nagyon finom, kár érte.

Labello Mango Shine Ajakbalzsam

Labello Mango Shine Ajakbalzsam
2019. március 14.

Egész jó, viszonylag szépen hidratál és az illata is kellemes. Jobban örültem volna, ha ad egy kis enyhe szint is, de ez inkább csak áttetsző és fényes.

Isana Narancs-Vanília Ajakápoló

Isana Narancs-Vanília Ajakápoló
2019. február 23.

Nem a legerősebb a hidratáló hatása, de olyan finom az illata hogy elnézem neki :)

Isana Intensiv Ajakápoló

Isana Intensiv Ajakápoló
2019. február 22.

Eszméletlen jó és olcsó is. Hamar a kedvenceim között találta magát ez az ajakápoló.

Labello Vanilla Buttercream Ajakápoló

Labello Vanilla Buttercream Ajakápoló
2019. február 19.

Finom az illata és egész jól hidratál, nem csodaszer, viszont nem tudok rá rosszat mondani.

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam

Treacle Moon Marshmallow Heaven Kézápoló Balzsam
2019. február 4.

Beauty box-ban kaptam. Bevallom, először nem voltam odáig érte, mert nem igazán vagyok rajongója a túl édes illatoknak, de miután elkezdtem használni nagyon megszerettem! Szuperül ápolja a kezeimet és már az illatát is imádom, újravevős!

Labello Kamilla & Körömvirág Ajakápoló

Labello Kamilla & Körömvirág Ajakápoló
2019. január 28.

Az egyik kedvencem volt a pure and natural változat, ez szerencsére szinte ugyanaz maradt, egyetlen összetevő kivételével a lista végén. Kár, hogy azt a vonalat kivonták, annak jobban tetszett a csomagolása, de termék ugyanolyan jó maradt. Nagyon szeretem.