Csiimi

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2017. április 16.
Bőrprobléma: Vízhiány

Carmex Cherry Tube SPF15

Carmex Cherry Tube SPF15
2017. május 23.

Szépen rendben tartja az ajkaimat és külön piros pont jár neki a fényvédelemért.

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+

Eucerin Sun Oil Control Napozó Krém-Gél Arcra SPF50+
2017. május 23.

Sokat utána jártam mire kiválasztottam ezt a fényvédőt és remek vétel volt! Teljesen beszívódik, nem fényesedik át és ráadásul semmi pattanást nem okozott nálam pedig hajlamos rá a bőröm. Nem irritált annak ellenére sem hogy kémiai fényvédő. Igazi Hófehérke vagyok, percek alatt megkap a nap, de ez a krém megvédett a leégéstől Cipruson is és ott aztán tűzött a napocska. A sminket is nagyon jól viseli.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2017. április 16.

Egyszerre használom a csigakrémmel és lassan de biztosan segít halványítani a pattanások után maradt hegeket, egyenletesebb bőrfelszínt eredményez. Sokkal szebb a bőröm tőle. Kicsit több mint 3 hónapja használom naponta kétszer és most járok kb fél üvegnél. Sokáig elég lesz, de ha elfogy biztos újra veszem!

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2017. április 16.

Az egyik kedvenc BB krémem. A fedése nekem pont elég, a finish-e nálam közepesen matt és inkább egészségesen ragyogó bőrt hagy maga után ahogy azt Koreában szeretik. Nem okozott pattanást sem miteszert. Szerintem beauty blender-rel lehet a legszebben felvinni, remekül eltünteti a pórusokat anélkül hogy eltömítené őket.

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap

Catrice Prime And Fine Pore Refining Mattító Alap
2017. április 16.

Kellemesen csalódtam ebben a primerben. Hirtelen felindulásból vettem meg mert kifogytam az előzőből de nem bántam meg. A pórusokat nem húzza össze de legalább 2 órával később kezd el fényesedni az arcom és az sem csúnya zsíros hanem inkább egy kis egészséges bőrfénynek mondanám. A nap végéig így már elég egyszer javítanom az arcomon, még este is a helyén van minden. A legjobban annak örültem hogy nem okozott sem pattanást sem miteszert hosszú távon sem, pedig erre szuperérzékeny a bőröm.

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2017. április 16.

Nagyon nehezen találok a bőrömnek megfelelő tonikot a drogériákban mert többnyire tele vannak alkohollal és teljesen kiszárítják az arcom pedig pont ezt szeretném megelőzni. Ez a tonik fantasztikus! Több flakonon vagyok már túl, és van olyan jó mint a drágább tonikok amiket eddig rendeltem. Nyugtatja és hidratálja az érzékeny bőröm. Nekem nagyon bevált a koreai 7 skin módszerhez, ajánlom így is mert csodát tesz a vízhiányos bőrrel.

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2017. április 16.

Imádom! Olajos lemosás előtt áttörlöm vele az arcom, szépen leszedi a sminket. Nem csíp, nem irritál és sokáig elég, így az ára sem vészes. Már többször újra vettem.

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz

Garnier Pure 3in1 Micellás Víz
2017. április 16.

Szépen leszedi a sminket de ezután én mindenképp használok még olajos lemosót is. Ezelőtt a rózsaszínt használtam, azt jobban is szerettem mert ez ugyan mattít és nem szárít de a benne levő alkohol csípi a szememet. Elhasználtam de emiatt nem veszem újra.

Helia-D Golyós Ránctalanító Szérum

Helia-D Golyós Ránctalanító Szérum
2017. április 16.

Én a hidratáló hatása miatt vettem meg, arra teljesen bevált. A golyós megoldású ápolókat kifejezetten szeretem mert hűsítenek és könnyű velük belemasszírozni a szérumot a bőrbe. Nem folyik és nem szárad be. Segített a karikákat is egy egész picit halványítani. Ha kezd kifogyni érdemes fejjel lefelé tárolni így nem fog megakadni a golyó és kellemes marad a használata.

Tibolina Kézkrém és Testkrém

Tibolina Kézkrém és Testkrém
2017. április 16.

A beauty boxban jutottam hozzá és nagyon elégedett vagyok vele. Nagyon száraz a kezemen a bőr főleg a sok kézmosástól. Amióta használom a kezeim finom puhák lettek és már nem hámlik rajtuk a bőr, nem is repedezik. Maradéktalanul beszívódik és nem hagy semmilyen zsíros érzetet maga után.