csikosmatyas

Regisztráció dátuma: 2014. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2014. május 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Paco Rabanne Lady Million EDP

Paco Rabanne Lady Million EDP
2018. szeptember 1.

Buta liba szag... tipikus, szintetikus olcsó de k...va erős.
8 általános végzettség fölött NEM ajánlom.

Paco Rabanne Invictus EDT

Paco Rabanne Invictus EDT
2018. szeptember 1.

Páva gyerek szag.

L'Angelica Officinalis Levendula & Citromfű Relaxáló Hab- És Tusfürdő

L'Angelica Officinalis Levendula & Citromfű Relaxáló Hab- És Tusfürdő
2018. augusztus 25.

Alapvetően nem rossz, elég férfias illat bár nekem ezzel a kierőszakolt levendula mániával tele a t@köm (vendégségben probaltam nem venném meg). A biobolt feeling azert barokkos tulzas.

Nivea Fresh Natural Dezodor

Nivea Fresh Natural Dezodor
2018. augusztus 11.

Ez egy dezodor és nem izzadásgátló !

Dezodornak tökéletes! Évek óta használom én is és a család több női (néha férfi) tagja is. Én spec. télen a pulóver + télikabát alatt inkább érzem magam kellemetlenül mint most a 38 fokban, nekünk télen-nyáron megfelelő védelmet ad a szagosodás ellen.

Kampányt indítok a "kamukomment" gomb bevezetéséért!
Amikor a t. Csoporttag nyilvánvalóan nem használja vagy nem arra használja a terméket amire való. Dezodor amitől izzad, natur olaj ami csíp, nemlétező illatösszetevő amít nem bír benne elviselni. Rontja az oldal szinvonalát a "vettem egy szőrtelenítőt de nem lett dúsabb a hajam" típusú hozzászólások.

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP

Dolce&Gabbana Pour Femme EDP
2018. augusztus 11.

Alapvetően nem rossz, de nem az én izlésvilágom. Nekem túl butaliba szagú (nyanyaszag verso) cukros vacak. Nyomasztó! Olyan mint egy tízezer forintos rúzzsal összekent porcelánfogsor.

Az utobbi pár napban az oldalt olvasva felmerült bennem a gondolat, hogy kéne egy "kamukomment" gomb ide !!

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander

4711 Acqua Colonia White Peach & Coriander
2018. augusztus 11.

Csak azt tudom írni mint a párjánál. Gyönyörű természethű illat. Ez kicsit lágyabb, a narancsos inkább szikrázóbb. Ideális egy lusta nyári délután a fűben heverészéshez, egy kora esti tornacipős sétához.

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil

4711 Acqua Colonia Blood Orange & Basil
2018. augusztus 11.

Ma reggel ezt viselem. Olyan mint egy hűsítő fuvallat, egy korty hideg.gyümölcstea. Szép naturalisztikus illatcsoda. Igen tényleg terápiás hatása van 🙂az üveg, a ķörítés is természetes, tükrözi a tartalmat.
Kb. Fél napig tart, de ez nem zavar, mert délutánra már a fehérbarackos párja van rajtam és ha kissé összevrgyülnek csak még finomabb lesz.

Orsay L'Or De Say Inspiration EDT

Orsay L'Or De Say Inspiration EDT
2018. augusztus 4.

Caola Óceán habfürdő + valami dezodor keveréke.

Balea Kompakt Deo Spray Supreme Dream

Balea Kompakt Deo Spray Supreme Dream
2018. július 23.

Kellemes tusfürdős tisztaság illatú, nem zavarja a parfümöt. Egész nap kitart. Olcsó. Alumentes. Csecse csomagolás. Engem meggyőzött.

Hawaiian Tropic Protective Dry Oil SPF15

Hawaiian Tropic Protective Dry Oil SPF15