csillabo

Regisztráció dátuma: 2011. május 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2011. május 31.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Scholl Velvet Smooth Elektromos Talpreszelő

Scholl Velvet Smooth Elektromos Talpreszelő
2014. április 6.

Mindenkit szeretnék róla lebeszélni, aki gondolkozik, hogy megvegye. Semmit se ér, pénzkidobás. Anyukám vásárolt egyet, hirtelen felindulásból, akciósan, de még így is nagyon drága volt. Egyáltalán nem helyettesíti a pedikűrt. Sokáig kell vele bajlódni, mire "látványos" eredményt érünk el. Akinek repedezett , hajlamos a bőrkeményedésre az inkább menjen el pedikűröshöz, akinek meg szép a sarka, annak meg nincs szüksége ilyenre, mert egy pár száz forintos dörzsivel is ugyanolyan eredményt érhetünk el. A reklámja pedig bosszantó, szerintem :)

Yves Saint Laurent Elle EDP

Yves Saint Laurent Elle EDP
2013. március 13.

Ritka, hogy egy illatból két üveget is elhasználjak. Az YSL parfümök a kedvenceim, nem hiába esett (megint) erre a választásom. Egyszerűen imádom.

Estee Lauder Intuition

Estee Lauder Intuition
2013. március 13.

Anyukámnak volt évekkel ezelőtt. Sajnálom, hogy 16 évesen nem tudtam értékelni ezt az illatot, csak fújkáltam magamra. Ma kipróbáltam és teljesen oda vagyok érte, ha nem most kaptam volna egy másik parfümöt, biztos ez lenne az új szerzeményem.

Hermès Jour d'Hermés

Hermès Jour d'Hermés
2013. március 13.

Gyönyörű illat. Tiszta, kifinomult, egyáltalán nem tolakodó. Aki szereti a régi, klasszikus illatokat, azoknak biztos tetszeni fog a Hermés új illata.

L'Occitane Regard Radieux Eye Roll-On

L'Occitane Regard Radieux Eye Roll-On
2013. március 2.

Nagy csalódás volt. 7 hónapig használtam, rendszeresen, mindennap. Semmi változást nem tapasztaltam.

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
2013. március 1.

Itteni vélemények alapján vettem meg. Kár tovább ragoznom. Imádom, Hajam könnyen kifésülhető és puha lesz utána. Hosszú, szőke, vékony szálú hajammal csodát tett.

Shiseido Perfect Alapozó Ecset

Shiseido Perfect Alapozó Ecset
2013. március 1.

Kipróbáltam ugyanazt az alapozót kézzel, és ezzel a sminkecsettel. Ég és föld. Rajta van a kívánságlistán :)

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream

Shiseido Perfect Hydrating BB Cream
2013. március 1.

Napok óta szemezek vele, próbálgatom, és nem látok benne hibát. Könnyed textúra, szép, egyenletes fedés. Mindenképp beszerzem.

Bioderma Atoderm Testápoló Tej

Bioderma Atoderm Testápoló Tej
2013. február 23.

Hosszútávon nem hidratál, ragacsos érzetet hagy maga után, egyáltalán nem éri meg az árát.

Escada Ibiza Hippie

Escada Ibiza Hippie
2013. február 22.

2003, nyár : "gondtalan" tini korom meghatározó illata. Még most is emlékszem az émelyítő,tömény,édeskés illatára.