csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2020. november 19.

Hiába olaj, csak tologatja a smink maradványát az arcbőrön, nem hozza le sajnos maradéktalanul. A Balea olaja fele ennyibe sem kerül, és sokkal hatékonyabb. (Bár tudom az már nem kapható sajnos Mo-n.)

Tangle Teezer The Wet Detangler

Tangle Teezer The Wet Detangler
2020. április 28.

Csak Tangle kefével lehet normálisan, fájdalommentesen fésülködni. Ezt a nyelest jobban szeretem, az ovális mindig kiesik a kezemből és òriasit koppan a földön, a családra a frászt hozva.

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)

Bioderma Photoderm Nude Touch SPF50+ (régi)
2018. augusztus 29.

Egy könnyű fedésű high end alapozòt helyettesìtő fényvédő! Vegyétek! Nagyon tartòs!!! Száraz bőrre hidratálas kötelező, mert fizikai lévén szárìt. A matt finish garantált, igen frankò inci. notinorol vettem a light árnyalatot, de kicsit sötét. Elég fehér bőrű vagyok bár sárga tònussal. Elhasználom, persze, de ha megtalálnám valahol a legvilágosabbat az lenne maga az álom. Köszönöm Bioderma!!!! És köszi Makk Zsuzsò, felléptem az oldalra és a Te véleményed volt szem előtt!! Nem tudom a magyar bloggerek miért nem ìrtak eddig ròla!!!! Ja mert Mo-n még nincs, lehet!!! Hát, legyen!

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil

L'Oreal Paris Paradise Extatic with Castor Oil
2018. augusztus 29.

Eddig számomra ez a legjobb drogériás spirál, hosszìt, göndörìt, vastagìt, nem pereg, tartòs. 2 hònapja megvan, és nem látok minőségi romlást ùgy mint itt a többiek, hibátlan még mindig. Külön öröm, hogy be van csomagolva, ìgy nem tudják a lányok kicsavargatni kedvükre az üzletekben .

Veet Natural Inspirations Meleggyanta

Veet Natural Inspirations Meleggyanta
2018. június 5.

A lábszáramra nem vált be, de intimgyantának + hònaljra álom használni. Nekem van gyantamelegìtőm abba átteszek egy adaggal, és onnan kenegetem. Papìr kell a leszedéshez, kicsit időigényes, vagy csak még béna vagyok, de nincs irritáciò, és meglepően nem is fáj annyira. 9euro, és 4x használatra elég.

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél

Balea Aqua Hidratáló Arcápoló Gél
2018. április 30.

Állagra pont mint a kocsonya, de abban az állapotban mint mikor már össze van turkálva evőeszközzel. Alap cucc, könnyű hidratálò, tökjò incis. Nyárra smink alá, fényvédő alá, szérumhoz kiválò! Nekem nem kukacosodik, frankòn működik. Vegyétek! Vìzhiányos és érzékeny és! zsìros bőrre is!

Hylamide SubQ Skin

Hylamide SubQ Skin
2018. április 27.

Nem tudom. 3/4 üveg elfogyott már. Néha használat után kipirosodik az orrom és az orcám. Hatásában nem érzek különbséget ez és a Buffet között. Ugyanùgy feltölti az arcbőrt, hidratál, nincsenek száraz részek vele. Igaz a buffet ragacsos, kicsit nehezebben kezelhető. Bár teli van hatòanyaggal és hosszù távon kell gondolkozni, de nem vagyok benne biztos, hogy meg fogom rendelni legközelebb... Lehet elég a buffet... nem tudom.

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó

Bourjois Healthy Mix Radiance Reveal Alapozó
2018. április 25.

Nem erős fedésű alapozò, inkább egységes szìnű lesz az arcbőr. Nem emeli ki a pòrusokat, nem ül bele a kis ráncokba, hegekbe valòszìnű azért, mert nem nehéz, nem maszkos viselet. Nekem ez a hétköznapokra kiválò, bár nem high end tartòsságù, de nem is várhatò el. Szigorùan sárgás bőrtònusra! Kevés bőrhibával rendelkezőknek, féláras kuponnal nagyon érdemes rá beruházni.

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence

Cosrx Advanced Snail 96 Mucin Power Essence
2018. április 23.

Szuper csiganyál ide vagy oda ez nekem semmi, sajnos. Sem önmagában, sem rétegezve. Semmi plussz hidratáciò vagy bármi, akármi. Nem fogom ùjravenni. Marad a 2000 Ft-os LRP termal spray első lépésnek, na az legalább valami...

Innisfree The Minimum Baby Sun Cream SPF40/PA++

Innisfree The Minimum Baby Sun Cream SPF40/PA++
2018. április 23.

Hibátlan termék! Szuperül véd, sminkelni problémamentesen lehet rá, picit szárìt, alá kell hidratálni. Jòl és viszonylag könnyen eldolgozhatò, nem hagy fehér maszkos réteget, a hajtőnél és a szemöldöknél kicsit figyelni kell, nem csìpi a szemet.