Csillag2812

Regisztráció dátuma: 2020. november 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2020. november 27.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre

Nivea Nyugtató Arctisztító Olaj Érzékeny Bőrre
2021. szeptember 20.

Notinóról szereztem be, ott szerencsére leheg kapni. Minden pénzt megér ez a termék. Én imádom az illatát, az állagát és a kiszerelését. Kombinált, pattanásos bőrőm van, de nem okoz újab pattikat és nem zsírosít, nem irritál. Dupla tisztítás első lépéseként használom, amit észre vettem, hogy nem teljesen viszi le maradéktalanul a sminket, ezért előtte még egy garnier (rózsaszín) micellás vizet is használok, viszont használat után sokkal puhább tőle az arcom. :) Egyetlen hátránya, amikor elkezdem nedves kézzel bemaszírozni, akkor a fehér tejes állagá alakuló olaj csöpög mindenhova és megfogja a csapot, de ennyi baj legyen. Egyelőre imádom és újra vevős.

Herbal Essences Pure Megújító Fehér Eper Tisztító Hatás Sampon

Herbal Essences Pure Megújító Fehér Eper Tisztító Hatás Sampon
2020. december 1.

Meglepődtem, amikor láttam, hogy ez a sampon ilyen rossz értékelést kapott, nekem felül múlta az elvárásaimat, pedig csak egy ideiglenes samponnak szántam. Általában professzionális hajtermékeket használok, így nem is figyelgetem a drogériás kínálatot, de amint kifogyott és glamour napok is voltak megláttam ezt a drogériában és annyira megtetszett a dizájnja és az összetevői, hogy mondom egy próbát megér. :) Mivel nem szeretem az olajosabb samponokat, amik elnehezítik a hajam, így erre esett a választásom a márkától. Először is az illatát imádom, ami inkább mentolos (így a párom is most ezt használja:)) , másodszor nekem nem szárítja a hajam, nem nehezíti el, puha lesz tőle, finom illatú, friss és 3-4 napig bírja, ami meglepő.. korábban csak a professzionális termékeknél tapasztaltam ezt. Jól habzik, én mindig 2x mosok hajat, így a legjobb az eredmény. Amit hiányolok nem bírja sokáig az illata, és nem is lesz tőle fényesebb és kezelhetőbb a hajam. Drogériás viszonylatban, szerintem ár-értek arányban jól teljesít, hiszen nagy kiszerelésű. Másik drogériás termék , ami nagyon bejött még: az Aussie. Engem meggyőzött ez a márka is.

Saffee Acne Sleeping Mask

Saffee Acne Sleeping Mask
2020. november 29.

Én imádom ezz a terméket, nem kell tőle csodát várni, de hozza azt, amit ígér. Szép összetevő is vannak, szerintem nagyon jó az adagolása is, egyébként kevés kell belőle, több mint 2 hónapja használom a nappali géljével együtt de még a fele simán benne van. Reggelre matt és puha lesz a bőröm. Kevesebb lett a pattanásom is. Eleinte féltem ettől a zsíros állagtól, és hosszú idő mire beszívja a bőr, de ezért sleeping maszk :) A termékcsaládból a spot gél, helyi ápolóaz abszolút nyerő!

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél

Bioderma Sébium Moussant Habzó Gél
2020. november 29.

Nekem csak illata és az állaga miatt 4 csillag, egyébként jó lenne, ha mondjuk parfümmentes lenne, vagy ha már van benne parfüm, ne ilyen férfis illata lenne. Az állaga nekem túl híg, jobban szeretem a gélesebb textúrát, néha nem is habzik rendesen. Foreoval használom, tiszta, puha lesz tőle a bőröm, nem irritál és nem szárít. Mintha kevesebb pattanásom is lenne mióta használom. Nem rossz termék, de ennyiért van ennél jobb is. A termékcsaládból nekem az arcradír a kedvencem, az egy csoda! :)

Saffee Acne Skin Hydrating Gel

Saffee Acne Skin Hydrating Gel
2020. november 29.

Nekem bevált a termék, de nem egy csodaszer! A sleeping maszkjával és a spot géljével használom együtt. Nagyon jó a könnyű állaga, egyből beszívja a bőröm, utána mattabb, puhább, egyenletesebb lesz. Kb 2 hónapja használom de láthatóan tisztább a bőröm, kevesebb az eltömődött pórus. Tetszik, hogy illatmentmentes és pumpás az adagolója, kevés is elég belőle. Szerintem a termékcsaládból a spot gél csúcs, de a sleeping maszk is nagyon klassz. Összességében elég jó márka, nem tudom, hogy ezt újra venném-e, lehet még tesztelgetek, de beváltja azt, amit ígér.

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Eper

Himalaya Fresh Start arclemosó zsíros bőrre - Eper
2020. november 29.

Nyáron elhasználtam a terméket, nekem nagyon tetszett a géles szemcsés állaga és az illata is, bár kicsit műanyagszerű és túl erős. A kombinált bőrömet túl szárította, nagyon húzódott utána, az orromnál pedig hámlott a bőr.. pattanásokon nem segített, bár nem is rontott. Ezt csak nagyon zsíros bőrre ajánlom és akkor is csak nyáron. Kombinált bőrre nem a legjobb.

Nuxe Réve De Miel Hand and Nail Cream

Nuxe Réve De Miel Hand and Nail Cream
2020. november 29.

Nekem ez abszolút egy csodaszer a kezeimnek. Oda vagyok az illatáért, olyan kellemes mézes-viragos illata van nekem, ami luxus érzést nyújt. Egész gyorsan beszívja a kezem és utána pihe-puha lesz. Hideg időben nekem elég ha heti 2-3x használom a kézfejemre és a körmeimre. Első Nuxe termékem de egyszerűen imádom! Újra vevős ;)

Dr. Wolff Plantur 21 Nutri-Koffein Tartalmú Kondicionáló Festett és Károsult Hajra

2020. november 29.

Nem rossz. De a samponja egyszerűen szörnyű volt, korpás és zsíros lett tőle a hajam.. ahhoz képest ez egy jó termék. Finom, kellemes illata van, aranyos a rózsaszín színe is. Nekem a túl híg állaga miatt egyáltalán nem gazdaságos. Párszor használtam de azt vettem észre, hogy puha és finom illatú lett tőle a hajam és mintha kevésbé is hullana tőle a hajam. Újra venni biztos nem fogom.

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon

Plantur 21 Nutri-Koffein Sampon
2020. november 29.

Sajnos nekem sem jött be ez a termék :( Nagyon korpás és zsíros lett tőle a hajam. Utána vehettem rá korpásodás elleni sampont.. pár használt után el is ajándékoztam, nem vettem észre, hogy kevésbé hullott volna tőle a hajam.. viszont a Plantur 21 kondícionáló sokkal jobb ennél.

Matrix Biolage Exquisite Oil

Matrix Biolage Exquisite Oil
2020. november 29.

Isteni az illata, nem tudom megunni ezt a terméket. Hajmosás után száraz hajamra nyomok 2-3 pumpányit. Gyorsan beszívja a hajam és nem marad utána zsíros. Puha és fényes lett a hajam, egyszerűen imádom! Újra vevős :)