csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor

Catrice Re-Touch Light-Reflecting Korrektor
2014. október 28.

Nagyon szeretem, jòl fed, könnyű elkenni, kell az ujjunk azért hozzà, és bár ezeket a fényvisszaverő pigmenteket nemigen észlelem, ettől függetlenül ùjra fogom vàsárolni. Gyorssegély, nem kell pepecselni az alapos alàhidratálàssal és könnyű elkenni.

Balea Vitamin Sampon

Balea Vitamin Sampon
2014. október 21.

Nem olvastam el a komikat, mielőtt megvettem. Sajna, több mint egy rakàs... kicsit sem tùlzás, 2 naponta kell mosni, mert vàllalhatatlan a hajunk. Kuka kategòria. Jaja a hajvég meg sprőd lesz balzsammal is.

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó

Max Factor Lasting Performance Hosszantartó Alapozó
2014. október 21.

2014.okt:
Pròbàltam pùderrel is, katasztròfa, tocsogott a zsìrban a fejem tőle, és ez nem tùlzás. undorìtò. Érdekes, mert Letti (sminkesmas blog) arcàn meg olyan szépen mutatott, és meg is volt vele elégedve, neki is száraz a bőre. Sőt itt olvastam a kombinàlt lànyok is àradoznak ròla. Nem értem... amùgy már tavaly odaadtam egy baràtnőmnek..

2013. Okt.: Kupon bánta ezt is...A szín kiváló - pastel- , fedés enyhe, és hogy az én inkább száraz bőröm fénylik tőle....ááááááá, hogyan?? Csak a szín miatt 2 csillag.

Chanel Bleu De Chanel

Chanel Bleu De Chanel
2014. október 17.

egoiste és bleu! A 2 nagyvad amihez kötelező a hatàrozott fellépés, a karizmatikus személység, egzisztencia és talán a szexuálisan tùlfűtöttség.

Estée Lauder Modern Muse EDP

Estée Lauder Modern Muse EDP
2014. október 17.

Diesel22 teljesen egyetértek veled. Egy az egyben Narciso. Annyi, hogy az fél òra utàn àtvàltozik szépséggé, ez megmarad ugyanolyan szùròsnak. Sajna nagyon nem. Az üveg viszont tényleg elegáns.

DKNY Red Delicious Men

DKNY Red Delicious Men
2014. október 17.

2012: 2-3 éve vettem az Uramnak karàcsonyra. Nagyon-nagyon imádom. A legjobb férfi DKNY alkotás, amitől nem tudok megszabadulni, pont ùgy mint az Escada Magnetismtől.

Up: 2014. Megillatolom, a vezérhangya elindul, és fejemet vesztem. Teljes mértékben. Az Escadat 2011 òta nem éreztem :(, erre ràbukkantam és megrendeltem.

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó

Avon Supershock Szemhéjpúder Alapozó
2014. október 17.

Up: nem tudom mi lett vele, de nem lehet rendesen elkenni, kicsi foltokban marad a szemhéjamon, morzsolòdik, nagyon nem szép. A sminket megtarja, azzal tovàbbra sincs gond, de ìgy hasznàlhatatlan.

2014. Ápr: Fedett szemhéjra nem tökéletes. Jobban bìrja vele a tusvonalam, de nem tartja atombiztosan.

Dr. Scheller Jojoba & Shisandra Hidratáló Krém

Dr. Scheller Jojoba & Shisandra Hidratáló Krém
2014. október 15.

2 hete minden este hasznàlom. Csak jòt tudok mondani ròla, egészséges, hidratàlt bőr reggelre. A szérumra vágytam, de véletlenül ezt vettem meg. Tovàbbra is a szérum a cél, de nem csalòdtam ebben a krémben.

Balea Pórustisztító Tapasz

Balea Pórustisztító Tapasz
2014. október 3.

A szòdabikàs mòdszerrel havi 2szer (3nap különbséggel) használva szàmomra kihagyhatatlan. Azért nem csodaszer kategòria, mert ahhoz az összes kis genyòt el kellene tàvolìtania. De nagyon sokat kiszed.

Burberry My Burberry EDP

Burberry My Burberry EDP
2014. október 2.

Kemény előítéleteim voltak ezzel a parfümmel, az arc, Cara Delevingne miatt. Ijesztő egy lány,szerintem. Az az erős fekete bozont szemöldök a világító szőke hajjal... meg az a tekintet. Ráadásul nagyon felkapták, nem nagyon értem. Ő lesz az új Kate Moss, what??? A plakáton úgy néznek ki mint anyja lánya. Mindegy. De azért csak megszagoltam, na. Büdös virágszag, azaz Medora, temető és krizantém. Erre meg itt olvasom, hogy nyomokban muskátlit tartalmaz, ahhha. 2 fajta ember van a világon, aki szereti és aki utálja a muskátlit, hát én pont rühellem. Retek egy növény, büdös és még szépnek sem látom.

Tömören: illat cefet, az arc meg .........