csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Balea Bőrradírozó Arclemosó

Balea Bőrradírozó Arclemosó
2014. szeptember 15.

Igen, inkább wasch mint peeling. Radírozásra alkalmatlan, tisztítással nincs gond. Száraz bőr kerülje, szárít. Illata olyan tipikus erős gyümölcsös baleas tusival megegyező.

Balea Lustiges Duett Tusfürdő

Balea Lustiges Duett Tusfürdő
2014. szeptember 15.

Egy az egyben almás hubba-bubba rágó illat :), szokásos balea minőséggel. Őszi kedvenc.

Cien Classic Körömlakklemosó (régi)

Cien Classic Körömlakklemosó (régi)
2014. szeptember 15.

Ausztriában nincs rossmann, buktam az isana körömlakklemosót sajnos :(, ezért vettem ezt, muszájból. Nem rossz, leszedi a lakkot, de több idő-ráfordítással, nem büdös, de naaa.. az a kedvenc minden szempontból.

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza

Avon True Diamonds Szemkontúrceruza
2014. szeptember 15.

Az a bizonyos kék van meg nekem is. Nem is tudom miért húztam eddig a vásárlást. Gyönyörű szín. Alappal is meg bír kopni sajnos, de nem elkenődik, hanem elpárolog a szemről:)

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus

Maybelline Eye Studio Lasting Drama Zselés Szemhéjtus
2014. szeptember 15.

Ecset szuper, kence kiváló. Tartós (csak alappal használom, azt be kell valljam, de enélkül semmit nem merek). Inkább kékesszürke a kék, mint kék, de nem baj. Megérte, használom sokat. Csak a színmélység miatt nem csodaszer kategória.

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk

John Frieda Frizz Ease Csodakúra Mélyreható Intenzív Hajmaszk
2014. szeptember 15.

Július eleje óta használom, itt kint nálunk 9.90 euróért lehet kapni. Sokkal jobb mint egy átlagos drogériás hajápoló, nincs kétség. De! mégsem mondom rá, hogy csodaszer. A hajvégeket szépen kordában tartja, 3 nap után is puha, nem nehezíti el, de valahol mégis elmarad a wow hatás. Nem azt mondom, hogy nem veszem újra, mert eddigi hajápolóimat lekörözi, de még keresem azt a wow hatást, amit ti ezzel tapasztaltatok. Nagyon jó termék.

IPL-Szőrtelenítés

IPL-Szőrtelenítés
2014. július 7.

pfff...Teljes mértékben egyetértek azokkal, akiknek nem vált be. Igazi pénzkidobás, és én most nem az otthoni gépekről beszélek! A szőr visszanő. Nő és nő. Egy darabig nincs, majd nő, igaz ritkábban, aztán mintha mi sem történt volna, nő. ismételni kell azt értem, megtettem párszor. Na de kérem. Visszanő. :D :/ :( Pedig én sem vagyok csubakka típus.
Életem végéig meg uram bocsáss nincs kedvem fizetni ezért.
Jó nekem a gyanta.

Mikrodermabrázió

Mikrodermabrázió
2014. július 7.

Nagyon örülök ennek a bővítésnek itt a KM-en. Nem sokkal regisztrálásom után feldobtam a témát, hogy mi lenne, ha kozmetikai és testkezelések is fel lennének töltve, kellett várni rá, de megérte:D

Na, akkor: Jöttem lelombozni ezt a mikros témát. Nálunk több kozminál is úgy volt, hogy ha veszel 5 alkalmas bérletet a 6. ingyen kapod. 5000.- / alkalom. Szerintem most sem lehet olcsóbb (3 éve télen végigcsináltam egy kúrát-gyémántfejes). Azt nem mondom, hogy nincs értelme, de csodát nem kell várni tőle. Én sajna a hegekkel és annak eltüntetésével küzdök évek óta. No, nem tüntette el, nem is halványította, meg sem kottyant nekik. Sajnos. Azt gondolom a ráncokkal és a pigmentfoltokkal sem tud mit kezdeni (vagy talán az incurka ráncokat nüansznyival csökkenti) A kezelés után valami csiganyálas ampullát nyomatott a bőrömre. A hét ugyanazon napjain kellett mennem. A szoli és az önbarnító is felejtős közben + napvédő használat melegen ajánlott.Úgy gondolom egy bőrfrissítésnek tökéletes, utána pihe-puhi sokáig, de aki pl. ősszel és/vagy télen otthon végigcsinál egy hámlasztókúrát, annak tök felesleges pénzt áldozni erre.
Nekem nem érte meg.

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm

Catrice Pure Shine Colour Lip Balm
2014. július 7.

Most jut eszembe, hogy nekem is van ilyenem. De minek.. Annyira semmilyen. Abszolut feledhető. Fél év alatt 5x, ha hasznàltam, és ùgy néz ki a csomija mintha minden nap ezt nyűttem volna. Azt hiszem oda is adom vkinek. 1 pozitìv tulajdonsàg: nem szàrìt.

Syoss Szárazsampon

Syoss Szárazsampon
2014. július 5.

A zöldet bátorkodtam megvenni, előzetes utànajàràs nélkül. Nagyon nem bàntam meg, sőt én furcsállom, hogy összeségében 3csillag alatt van. Kifésülve, alaposan átdörzsölve semmilyen fehér nyomot nem hagy, és nem csak lòfarokban, kiengedve is vàllalhatò a fej. A wc illatosìtò illata nem zavar, nem érződik a hajban hasznàlat utàn.