csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

The Body Shop Málnás Testvaj

The Body Shop Málnás Testvaj
2014. június 30.

Mű az illata, de ettől még szeretem-főleg, hogy ajiba kaptam a férfitől. Megvan az a tulajdonsága mint a többi TBS cuccnak, 500m-ről érezhető, ha rajtam van. Hidratàlàs kifejezetten jò, sűrű àllag. A nyàri fav. azonban tovàbbra is a grapefruitos.

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval

Dove Summer Glow Bőrtápláló Testápoló Önbarnítóval
2014. június 30.

Tömören: Foltmentes, szép barna szìn garantàlt, az a tipikus önbarnìtò szag megvan-masszìvan, hidratàlàs gyenge. Arra kivàlò amire kitalàltàk.

Batiste Gold Shimmer Szárazsampon

Batiste Gold Shimmer Szárazsampon
2014. június 24.

Kizàròlag felöltözés, sminkelés előtt ajànlatos a hasznàlata, mert minden tiszta csillàm lesz tőle. Ennek ellenére nagyon szeretem, nyàron még jòl is mutat, ha megcsillan a napon, sapi szezonban màr nem tudom elképzelni. Semmi fehér/ősz/koszos hatàs ezért is nagyon szerethető.

Toni & Guy Casual Sea Salt Texturising Spray

Toni & Guy Casual Sea Salt Texturising Spray
2014. június 17.

Amilyen hullámot bír varázsolni a tengervíz számomra, attól ez nagyon messze áll. Inkább Balaton hullámokat csinál - merthogy nekem ettől a tótól is göndörödik. Erősen szárít, ragacsos is kicsit. Az illata nagyon jó, hosszú ideig érezni. Ad egy kis volument amitől nagyon szerethető. Nem frissen mosott hajra használom, hanem másnap vagy harmadnap. Az ember gyakrabban nyúl érte, mint én. Szeretjük most nyáron, szóval köszi Eszti:)

Remington CI-151 Hajsütővas

Remington CI-151 Hajsütővas
2014. június 17.

Na ja. Én azt hittem hogy ezzel itten' majd ilyen victoria secret loknikat varázsolok, hát nem éppen így lett. Hátközépig érő hajam van, hullámocskát bírok vele alkotni, de csak úgy ha vékony tincsenként csavargatom, amit utána tenyeremben tartok míg kihűl, majd jól lelakkozom. Nem mondom, hogy rossz vétel volt, mert kedvelem, szép az eredmény, csak sok idő, és nem ilyet vártam. Aki szintén victoria loknikra vágyik vegyen egy hajvasalót, amivel lehet göndöríteni, jobban jár.

Taft Instant Volume Powder

Taft Instant Volume Powder
2014. június 17.

2 hónapig teszteltem, és vártam a vélemény írással, mert hol siralmas, hol egész jó látványt nyújtott. Mint ahogy Sephora írta, több napos hajra használhatatlan, nekem meg kellett mosnom a fejem mikor ilyen állapotban szórtam magamra. Undi volt. Szóval friss, vagy másnapos hajra egy kis volumennövelésre tökéletes. (viszont számítsunk arra, hogy előbb kell majd mosni) Mostmár csak akkor használom, ha igazi volumen kell (értsd: csavarók) , úgyhogy még vagy fél éveig tuti elég lesz.

L'Oreal Elnett Illatmentes Hajlakk

L'Oreal Elnett Illatmentes Hajlakk
2014. június 17.

Remek hajlakk, tart ahogy kell, hajtőhöz közel is simán fújom, és nem rossz beletúrni utána, nem akad meg az ujjacskám. Tényleg gyorsan fogy, de a túladagolás érzése a frizkón lehetetlen. Viszont az eddigi kedvenc hajlakkomat a nivea-t mégsem tudom hanyagolni, pedig az incurkát ragacsos. Hol ezért, hol azért nyúlok.

Nivea Powder Touch Deo Spray

Nivea Powder Touch Deo Spray
2014. június 10.

Ewycàhoz hasonlòan jutottam hozzà, Székesfehérváron osztogatták cuki angyal/ pillangò ruhàba öltözött lànykàk, mondvàn ha tetszik az illata adnak. Az illata tetszik, a powder touch megvan, a harc az izzadàssal jò. Az érdemjegy erős 4. Ùgy fest veszem majd boltban is.

Balea Melon Tango Dusche

Balea Melon Tango Dusche
2014. június 5.

Pedig megfogadtam hogy nem veszek màst az after sun-on kìvűl, de nem bìrtam. Annak ellenére, hogy picit mű az illata, gyümisràgò, nemigen dinnyés -melegben mégis nagyon jòl esik ezt hasznàlni- ennek ellenére tudatalatt, mindig az igazi, jò, magyar, hideg görögdinnye jut eszembe ròla.

Balea Meleg Gyanta Roll-On

Balea Meleg Gyanta Roll-On
2014. június 5.

Mivel errefelé nem lehet kapni a kedvenc azulénest, muszàj valami alapon landolt a kosaramban nagyjàbòl 5euroért. Tényleg gyümölcsös illata van, de kérdem, minek màr a gyantát is illatosìtani... mindegy. Nagyon hamar felmelegszik, égésveszély!!,sokkal előbb folyòsabb lesz (10mp), mint amiket eddig én pròbàltam, ùgyhogy òvatosan, én is megjàrtam vele. 2 csomag lehùzòcsìk van hozzà csomagolva, amit szinte el is hasznàltam. Többször àt kell menni egy sàvon hogy szépen kiszedje, ìgy 2x annyi időmbe telt mint àltalàban. Baromira folyik. Kifolyik a görgő mellett. A lényeg, amit viszont imádtam, nem kell olaj hozzà, hogy a ragadàstòl megszabaduljunk, maradéktalanul lejön sima vìzzel, ezt ìrja is a tàjékoztatòja. Ez nagyon pozitìv, de gondolom emiatt nem ragad olyan jòl, hogy egyből kiszedje azt, amit ki kell.