csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Sminktetoválás

Sminktetoválás
2018. február 20.

Életem egyik legjobb döntése volt, hogy megcsinálttattam a szemöldököm Hollòs Dòra szalonjában, igaz 1 évig agyaltam, és nézegettem a munkáikat... Nincs vele gond, télen-nyáron, hòban-fagyban, 1000 fokban mindig gyönyörű!

Rituals Good Luck Scrub

Rituals Good Luck Scrub
2018. február 5.

Az arcomra már régòta nem használok illatos cuccot,de azért az illatokròl nem bìrok, és nem is akarok lemondani. Egy szettet kaptam karácsonyra. Nem értek egyet, hogy ez a leggyengébb láncszeme, mert szerintem a legerősebb- az enteriőr illatosìtòval együtt. Függő lettem én is. Tudom hogy a bőrradìr nem menő, nem kéne erőltetni, sérülés stb. Arcra nem is, soha, de nálam testre még mindig igenis menő:) És! Ez! Annyira el lett találva olyan gyönyörű, puha bőrt varázsol, mivel olajos, testápolò sem kell utána, mert az a kis olajréteg megmarad a bőrön. Nem vicc, igazi Spa élmény!! Megújul az ember utána. Ahogy ìrok ròla máris kedvem lett egy esti Rituáléhoz...

MAC Strobe Cream

MAC Strobe Cream
2018. február 5.

Nem érzek én sem semmi extrát. Annyira hozzászoktam az illatmentes cuccokhoz, hogy zavar az illata. Nem látom, hogy szebb lenne a bőröm vagy hogy tartòsabb lenne az alapozòm- amùgy is az. Ha megmaradna az a gyöngyházfény amit kinyomáskor látok akkor szeretném, de felkenés után én semmit nem veszek belőle észre sem lámpánal, sem természetes fénynél.

Geek & Gorgeous Smooth Out

Geek & Gorgeous Smooth Out
2018. február 5.

Respect Apolkának, hogy létrehozta ezt a terméket. Végre egy könnyen beszerezhető, kiválò minőségű aha hámlasztò, remek ár, és külön hála az utazò méretnek heti 1x-i használattal ìgy is sokáig elég. Fűtés szezon miatti száraz bőr pápá. 0 irritáciò. Remélem lesz még termékfejlesztés. Nagyon jò az irány!

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt

Catrice Liquid Lip Powder Metal Matt
2017. november 23.

Szerintem tartòs (evés-ivást igaz nem teszteltem) Mattra szárad, a csillámdarabok amitől metál, karcossá válnak. Nagyon kényelmetlen viselni, szárìt, ragad... 40 es árnyalatot vettem meg, gyönyörű sötétpadlizsán a szìne.

Up: továbbra is kényelmetlen viselni, nehéz szépen flapplikálni, de mégis szeretem a szìnét és a tartòsságát, sokat használom ìgy 4*.

The Ordinary Buffet

The Ordinary Buffet
2017. augusztus 20.

Reggeli szérumom, a la roche posay arcpermet után csepegtetem, majd fényvédő. Ragacsos marad de csak pár pillanatig. Jòl hidratál, feltölt, szép összetevők, jò ár. Következőre ki fogom pròbálni a subq-t, kiváncsi vagyok mennyivel tud többet.

Fusswohl Bőrgyalu

Fusswohl Bőrgyalu
2017. augusztus 20.

Ismét egy cucc amit a km-nek köszönhetek. Szerintem a pedikűröst nem helyettesìti, nem lehet annyira alapos munkát végezni vele, de a márka habkőjével együtt szépen rendben lehet tartani a lábikòt, és alles zusammen 1000 Ft . Könnyű használni, és könnyű cserélni a pengét is. Nem borotvaéles a penge, nem kell félni tőle, ùgyhogy én bìztatok mindenkit a használatára, szòval hajrá!

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On

Balea Men Energy Szemkörnyékápoló Roll-On
2017. augusztus 3.

A blog miatt vettem meg, a golyòs megoldás miatt tényleg szuper jòlesik használni reggelente. Hidratálò kell mellé hidegebb időben. Kicsit ragacsos marad a bőrön. Az inci ok ìgy alap kencének kiválò.

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel

Balea Med Ultra Sensitive Waschgel
2017. augusztus 2.

Nagyon megkedveltem én is, nyáron jobb ezt használni mint a mosdòkenőcsöt és az olajos lemosòt. Illatmentes illata, kissé kellemetlen, többlépéses rutinba épìtve kiválò, de egyedüli lemosòként nem elég - de melyik igen... :)
Nem szárìt, jò inci.

Estee Lauder Bronze Goddess Bronzosító

Estee Lauder Bronze Goddess Bronzosító
2017. július 15.

Csodálatos és gyönyörű. Találni kell egy ecsetet hozzá, mert ami benne van, nemigazán használhatò. Nagyon tartòs, de legyen is ennyi pénzért. Ha nekem nem is, akkor higgyetek Wishesnek, a 01 árnyalat tényleg nem narancs világos bőrre sem.