csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Piz Buin Lipstick SPF20

Piz Buin Lipstick SPF20
2017. április 10.

Bár nekem az spf 50 van, nagyon jó termék. Teljesen egyetértek az előző hsz-sal, én is azért imádom, mert nem színezi be az ajkat margarinsárgára, nem csinál hullaszínt mint a labello. Szuper védelem.

Bioderma Photoderm Kid Tej SPF50+

Bioderma Photoderm Kid Tej SPF50+
2017. április 10.

Egyenlítőhöz közel is maximális védelem. Sminkelni nehezen lehet rá (nem vártam el tőle), mert száraz bőrön is fénylik. Férfi arcszőrzetről nem tűnik el a kékség, nagyon bután néz ki :) ezt leszámítva tényleg szuper, összetevők is ok.

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen

Varga Hajcseppek Hajhullás Ellen
2017. február 2.

Jägermeister. Én nagyon bìrom :)
Még nem használtam el egy üveggel, de nekem megállt a hajhullás, segìtett. Heti 3-4 alkalommal fujkodom. Belső ok endokrin doki szerint nincs (más dokihoz nem mentem), lehet gyulladás volt valahol, de a lényeg, hogy már nincs para a fésülködésnél, hajmosásnál.
Imádom!! Nekem is fodrász ajánlotta.

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal

Garnier Essentials Sensitive Nyugtató Tonik Vitaminnal
2017. január 12.

Szerintem van olyan jò mint a micellás. Nem irritál, nem szárìt, leszedi azt amit kell.

Catrice Victorian Poetry Highlighting Pebbles

Catrice Victorian Poetry Highlighting Pebbles
2016. december 10.

Nem tyűha, de minden nap használom. A tartòssága nem az igazi, de ahogy előttem ìrják, nem is érdemes elvárni ezt ennyi pénzért. Nincs olyan, hogy tùl sok van az ember bőrén.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Szárazsampon

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Clay Agyagos Szárazsampon
2016. november 10.

Én egyetértek az előző hsz-sal, a batiste tényleg jobb (nekem is az a legjobb)
De, nincs fullasztò illata, nem látszik a porosság és hatása is rendben van.

Roberto Verino Pure Woman EDT

Roberto Verino Pure Woman EDT
2016. március 4.

Sehogy nem tudok megbarátkozni vele. Kis cseppnyi édesség érződik, de inkább virágos-zöld kategòria, nyárra tömény, most van az ő ideje. Tartòs.

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette

Batiste Dry Shampoo Medium and Brunette
2016. február 25.

2 szárazsampon van amit mindig ùjra veszek, ez és a balea világoskék flakonos. Mivel szìnezett, azt hittem hogy nem fehér por jön ki a flakonbòl. És de. Azonban tök jòl eldolgozhatò, nem marad porosság, nincs ragacsosság, nincs erős parfüm illat. +1-2 nap tényleg garantált.

MAC Powder Blush Arcpirosító

MAC Powder Blush Arcpirosító
2016. február 3.

Tartòs (Végre), pigmentált, love actually. Szükségem lesz még narancsos szìnárnylatra is a közeljövőben.:)

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál

Max Factor Clump Defy Szempillaspirál
2016. február 3.

Tényleg csomòmentes pillák. Nincs műszempilla hatás, de nem pereg, és, hát, igazábòl nem nagyon tudok ùjat ìrni ròla :). Ez egy jò spirál.