csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon

aussie Miracle Aussome Volume Szárazsampon
2016. február 3.

Ne, ezt ne. Nem volt nálam a telefon vásárláskor, nem tudtam lecsekkolni. Borzalom. Nyitott ablaknál tudom csak használni mert különben megfulladnék. Ragad a hajam tőle. Egész nap érzem az erős szagát. 2x bìrtam használni, kuka.

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai

eos Smooth Sphere Lip Balm - Blueberry Acai
2016. február 3.

Cukiság jò illattal. De nem hidratál ùgy mint kellene. Megelőzésre jò, kialakult probléma kezelésre kevés, erre a sárga alverdenél jobbat még nem találtam.

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj

Balea Reinigungs Öl Sminklemosó Olaj
2016. február 3.

Elhiszem, hogy pattanásokat okozott komedogén összetevőkkel, nagyon alaposan le kell mosni az olajos réteget az arcròl, akkor valòszìnű nesz gond. A sima vìzzel valò öbìtés nem elég utána. Nagyon kedvelem, alaposan lehozza a sminket.

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus

Maybelline Master Precise Folyékony Szemhéjtus
2015. október 14.

Hogy ez milyen pocsék-fekete. Pöti véleménye miatt vettem, azt ìrta neki a zumbát is kibìrta. Nekem alappal is felcuppan a szemhéjamra. Na meg egy kis könnycsepp a hidegtől és azonnal szétkenődik. Nem szeretem a zselés tusokat, jobban szeretnék egy igazán jò filcest, hát ez nem lett az.

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel

NYX Professional Makeup Eyebrow Gel
2015. október 8.

Nincs Anastasia-m. Egyszerűen nem tudtam soha eldönteni melyik szìnt rendeljem. Megvettem helyette ezt, mivel dupe-ként nyomják mindenhol, hasonlò tartòsságot ìgér, no és ugye le lehet tesztelni élőben- ami a legfontosabb. Nincs akkora vàlaszték belőle, 5 szìn, de pont lepottyantom, én megtaláltam ami hozzám illik. Tartòs, dörzsi és vìzállò. (a tégelyest még ki fogom pròbálni ha megjelenik Mo-n.)

Catrice Ultra Stay & Gel Shine Base Coat

Catrice Ultra Stay & Gel Shine Base Coat
2015. október 7.

Tényleg érdemes megvenni, nagyon szuper cucc. Pont 1 hete manikűröztem, ùgy néz ki mintha gél lakkozva lenne, ugyanis csak a lenövés látszik, sehol nem pattant le vagy repedt meg a lakkom. Hibàtlan.

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő

Schauma Baby Sampon & Tusfürdő
2015. július 20.

Az én fejbőrömnek nagyon nem volt jó, de arclemosásra és tusinak bevált. Egy multifunkci lemosó nyaraláshoz:)

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál

Maybelline Lash Sensational Szempillaspirál
2015. június 29.

Rendben van ez a spirál, és az érzékeny szemem sem csìpi.

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk

Crystal Nails Hard Lacquer Körömlakk
2015. június 5.

Egyetlen egyet vettem, a 30as coral szìnt. Istenicsiniszupernyári -micsoda jelző:D - szìne van, ecset jò, nincs csìkozás.Tartòs. A kedvenc és valamire valò lakkom a l'oreal "mini", és ez, most mellé került.

Real Techniques Stippling Brush

Real Techniques Stippling Brush
2015. április 27.

Nem ujjongok annyira érte mint az alapozò ecsetért, ettől függetlenül nagyon jò, pìrhez, bronzosìtáshoz használom mint itt nagyjábòl mindenki.