csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Max Factor Colour Elixir Rúzs

Max Factor Colour Elixir Rúzs
2015. április 27.

Rajongok érte. A ruby tuesday àrnyalat az egyik legszebb piros szìn amit valaha használtam, drogériás rùzsok között kiemelkedő a tartòssága. Egyenletesen kopik, nem szárìt, sőt! Rég örültem ennyire smink cuccnak. Sajnos nem tetszik más árnyalat, pedig beruháznék rá.

Real Techniques Expert Face Brush

Real Techniques Expert Face Brush
2015. április 27.

Sikerült lecsapnom rá, több mint szuper. Mindent leìrtak már, nem ragozom.

Balea Purple Kisses Folyékony Krémszappan

Balea Purple Kisses Folyékony Krémszappan
2015. április 6.

val.szeg ez is közrejátszott abban, hogy totàl kiszáradt a kezem, és kirepedt. az illata persze isteni, sötétpink szînű folyadék.

Clinique Age Defense BB Cream SPF30

Clinique Age Defense BB Cream SPF30
2015. április 4.

még télen vásároltam Itt egy kedves mániástòl. Sokáig vártam a véleményezéssel, de még mindig nem tudom valòjában szeretem-e. ugyanazt tudom ismételni amit itt leìrtak már. nagyon precìz és gyors munkát igényel az eldolgozása, mert csìkos marad, és pillanat alatt megszárad utána meg lehetetlen tovább munkálkodni vele. akinek heges és tág pòrusù a bőre primer nélkül inkább ne, mert kiemeli egy idő után azokat, és száraz bőrre se, mert szintén kiemeli a részeket, még hidratáciòval is. Amiért szerethető a high-endes tartòssága, a fényvédelem, a szìne. Talán nyáron fogom szeretni, amikor nem kell literszám hidratálò. Talàn.

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó

Clinique Anti-Blemish Solutions Alapozó
2015. április 4.

Szuper tartòs, jòl fedő, pòrust nem kiemelő, nem maszkos, hibátlan alapozò.

Neogranormon Kenőcs

Neogranormon Kenőcs
2015. április 4.

Gyerek popòkenőcsnek szerintem drága, 1100ft volt, ami -szerintem- erre a célra használva ez a kiszerelés max. 15 alkalomra lenne elég-- nem mintha lenne tapasztalatom csak elképzelés, hogy oda azért kell a mennyiség, meg eleve nehezen kenhető, sűrű cucc. Csodaszer nincs kétség, gyanta után jobbat elképzelni sem tudok, de igazi multifunkcionál.

Maybelline Superstay 14 Órás Ajakrúzs

Maybelline Superstay 14 Órás Ajakrúzs
2015. április 4.

Nem siklik könnyen, masszìv állagù, erősen pigmentált; felkenés után picit ragacsos. Matt finish, a 14 òra persze nem igaz, normál állapotban egyenletesen kopik. A pohár szélén nyomot nem hagy, de nem evés és nem csòkállò. Viszont taròsabb mint a bombabiztosnak hirdetett max factor lipfinity --- always delicate árnyala, (ez egy nude, az árnyalatot azért hangsùlyozom mert állìtòlag az erős szìnei lerobbanthatatlanok,ezt én nem tudom..). A non stop redet vásároltam, liza e. vidije volt amùgy az inspiráciò, pinkpiros. Nem szárìt. Nem kell aláhidratálni. ~13 euro. Elájulva nem vagyok, nem kell több árnyalat belőle.

Neogranormon Baba Védőkrém

Neogranormon Baba Védőkrém
2015. március 13.

Frankòn vásárlás után itt szembesültem vele, hogy ez nem az a régi krém, amit akartam. szùnyogriasztò szagù kenőcs, no és az inci.... áá, miért nem néztem meg a boltban.... azt hittem a régi csak tégelyesben. :( Amùgy a gyulladást lehùzza.

Baba Kakaóvaj Testápoló

Baba Kakaóvaj Testápoló
2015. március 9.

Első baba termék, amit nagyon tudok értékelni. Tényleg kiválòan hidratàl, annyira sűrű amennyire kell, tetszik az illata, hamar beszìvòdik. Télre tökjò cucc.

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP

Giorgio Armani Acqua di Gioia EDP
2015. március 8.

Ìgy van, ez nem 95'-ös a parfüm. Tegnap ismét kaptam egy 30ml-est, alig várom, hogy elkezdjem hasznàlni, szòval hogy nyár legyen...Több mint 100 vélemény utàn nem tudok ùjat ìrni ròla, a rajongòk tàboràt képviselem.