csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi

invisibobble Traceless Hair Ring Hajgumi
2015. március 4.

Nekem is van december óta, én is imádom. Nem tép, és visszaáll eredeti méretére egy éjszaka alatt. A frissen mosott hajban azért hagy nyomot, de pl. másnaposan semmi. Edzéshez használom. Kitűnő.

Rimmel Lasting Finish Mono Pirosító

Rimmel Lasting Finish Mono Pirosító
2015. március 4.

Ezt is Tindi miatt vettem meg, egy szép pinket. Csúcs! Egész nap. És ez nem vicc. És 1000 pénz. És van ilyen, igen.

Libero Nedves Törlőkendő

Libero Nedves Törlőkendő
2015. március 4.

Bár szerintem sem elég nedves, de vizsgaidőszakban nagy hasznát vettem, mert tökéletesen lehozta a tollal írt puskát a kezemről, amit az egyetemen a mosdóban a folyékony szappanhabbal nem tudtam soha lemosni egyből...:) Illata is jó. Arra kiváló amire nekem kell.

Balea Black Secret Tusfürdő

Balea Black Secret Tusfürdő
2015. március 4.

Mautner Zsófi, Heston Blumenthal vagy Jamie szerint lehet passzol a vanília a naranccsal, és ők ki tudnának hozni belőle valami izgalmasat, de idegen alapból e kettő együtt nekem, és mint illatkombo, ez számomra förtelem. Szimat nélkül landolt a kosaramban sajna, csak a csomagolását néztem. Siettem.

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)

Babylove Ultra Sensitive Waschlotion (régi)
2015. március 4.

A mi cuki msIldink ajánlására vettem meg, olvastam a blogján, hogy nyomatja ő is az arcára, mert szép összetevői vannak. Sajnabajna nekem nem jött be, mert szárította a száraz bőröm, de ettől még akinek zsírosabb a bőre, valóban szupijó lehet. Azt hittem le tudom váltani a naturlandos lemosót, de nem. Annál jobb énnékem nincsen. Amúgy a testemre megfelelő.

Babylove Sensitive Pflegeöl

Babylove Sensitive Pflegeöl
2015. március 4.

Icipici argán olaj illatot vélek felfedezni benne, de nem zavaró egyáltalán, mert alig érezhető. Gyantamaradvány eltávolításához vettem. Arra tökjó!

Balea Urea Kézkrém (régi)

Balea Urea Kézkrém (régi)
2015. március 4.

Nálam van mindig. Nekem télen is elég. Ez tett rendbe. Az illata is diszkrét, nem sokall be tőle az ember, szóval nincs veszély, hogy ráunok.

Miss Sporty Lash Millionaire All in 1 Szempillaspirál

Miss Sporty Lash Millionaire All in 1 Szempillaspirál
2015. március 4.

Natalka véleménye inspirált vásárlásra, egy jó drogériás spirál, tényleg szép eredménnyel. Csak ne könnyezzünk, mert az nem bírja.

Manhattan Khol Kajal Szemceruza

Manhattan Khol Kajal Szemceruza
2015. március 4.

Az 51 nude színt vettem meg, elégedett vagyok vele. Minimál, hétköznapi sminknek teljesen oké. Fekete színben biztos nem venném meg.

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs

Max Factor Lipfinity Lip Colour Ajakrúzs
2015. március 4.

Nos, két hónap kellett, hogy kedvem legyen drogériázni. 006-os színt vettem- Always delicate. Azt hittem lerobbanthatatlan. Nem az. Helyén marad, de a szájfénynek nyoma vész cirka fél óra múlva, a szín is fakul ennyi idő után. 16 eurót meg pláne nem ér meg.