csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Davidoff Good Life

Davidoff Good Life
2015. március 4.

Vitathatatlan, a legjobb Davidoff illat. Lehet az emlékek miatt, ki tudja. De az. Karácsonykor találtam meg fent a szobájában, ahol élete első 25 évét élte, és ahová én is mennyit jártam (irul-pirul) :D. Szem előtt volt. Elhoztam. Odaraktam a többi közé. Fogalma sem volt, hogy imádtam. ( persze, hogy nem... a játszmák, ugye... előbb haraptam volna le a nyelvem, minthogy kimondjak olyat, hogy odavagyok bármiért is, ami ő...) Na, azóta már én őrzöm az üveg alján kb. 3-4 ml-et, és erősen lüktet az ér a nyakamban, ha megérzem. Azóta 2x csent belőle, és már tudja, talán mindent tud:) ... Lorenzo szerint valódi afrodiziákum. - ez az. Én is nagyon sajnálom, hogy már nem kapható.

got2b Volumania Hajformázó Por

got2b Volumania Hajformázó Por
2015. január 5.

A dove-om nem bìrom elhasznàlni annyira erős az illata:/ ez szárazsampinak gyengus, de legalàbb nem fulladok meg tőle. Egy napot nehezen, de ki lehet vele bekkelni. Minden egyes fùjáskor nagyon jòl fel kell ràzni, tehát egy tincs fùj, és ùjra ràz, csak ìgy fog jönni a por....

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5

La Roche-Posay Cicaplast Baume B5
2015. január 5.

Szerkesztő kisasszonyunk bőrápolàsi posztja utàn vàsároltam, és, hàt, rajongò lettem. Kenem éjjel, néha nappal is, ami a durva: annak ellenére, hogy sűrű tömény krém, a sminket is fantasztikusan tűri. Varázslatosan :D hidratál, és ehhez képest az ára nagyon baráti. Csudálatos!:)

Labello Repair & Beauty Ajakápoló

Labello Repair & Beauty Ajakápoló
2015. január 5.

A kevenc labellom. Szeretem a enyhe/halovàny szìnét és szeretem, hogy mentolos. Ha àpolàs kell persze továbbra is az alverde az opciò, megelőzésre jò, rehabilitàciòra alkalmatlan.

Avon Őszibarack és Gyapot Bőrápoló Balzsam

Avon Őszibarack és Gyapot Bőrápoló Balzsam
2014. december 29.

A sebes ajkakat csìpi. Ti hogy szeditek ki cuccot belőle? Ecsettel? Akkora a szája mint a clinique even better korrektornak,de magasabb és lehetetlen ùgy kiszedni belőle hogy a körmöm alà ne menjen. Nem praktikus. Illata nagyon jò.

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó

Bourjois 123 Perfect Bőrtökéletesítő Alapozó
2014. december 29.

2012.szept.06.:alapozó-korrektor, de ebből a szempontból a vichy korrekciós alapozóit meg sem közelíti, fedését talán a hab állagú l'oreal Mat Morphose- hoz tudnám hasonlítani.
Tegnap majdnem elmentem futni benne, teljesen elfelejtettem, hogy rajtam van. Szóval nem az van, hogy beérek a lakásba és a 3. dolgom, hogy lemossam magamról a sminket.
Szépen illeszkedik, nem ordít a fejemről, a ráncokba tényleg nem ül be. az 53-as light beige árnyalatot választottam, nekem nem fényesedik (nem is mindig púderezek), és nem okoz pattikat. 10-es fényvédő tökéletes télre. A Müllerben 4650.- Rajtam kb.12 órán keresztül nagyon jól érzi magát:)

2014.dec. Up.: jò későn frissìtek, én vmikor év elején elajàndékoztam, a negyedét sem hasznàltam el, mert 1-2 òra utàn a kis hegeimet gyönyörűen kiemelte. Megült a szélein. És idővel a szîn tùl sàrga volt, és maszkos is. 18 éves unokatesòm mitis bőrén jòl mutat.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Sampon
2014. december 28.

Up .: helyesírási hiba miatt
A helyzet az, hogy nekem nem hosszabbítja meg a hajmosások közötti időt. Na de! Nem vagyok hajlandó mást venni, ugyanis a fejbőrömet nem bántja a hajam szupi csillogó, puha, gyönyörű. És ápol, tényleg lehet vele növeszteni, védi a hajvégeket. A balzsamjával együtt működik igazán. Sosem volt még ilyen jó kombom. Külön sem rosszak, de együtt van igazán wow érzés illetve hatás, látvány.

Manhattan Szemhéjalapozó

Manhattan Szemhéjalapozó
2014. december 17.

Natali E. véleménye miatt vettem meg. Totàl megbìzhatò, fedett szemhéjra is, nem vicc: tökéletes. Nem irritál. Nàlunk a dmben 5.95 euro volt.

Dove Hair Therapy Száraz Sampon

Dove Hair Therapy Száraz Sampon
2014. december 10.

Ud: pont olyan illata van mint az uborkás dove dezodornak.

1700 pénzért kapunk egy nagyon erős "parfümöt", ugyanis brutál erős parfüm illata van, sajnos. Benne is marad a hajban kimosásig. Nem csodaszer, és nem tökéletes. Kicsit ragad tényleg, kifésülni szerintem könnyű ( thx for T.T. fésű), csak sajna poros marad, mint eddig mindegyiktől, amihez eddig volt szerencsém. De nem azt jelenti, hogy őszes kinézetű lesz a haj, vagy fehér, mert egyáltalán nem. (amúgy lehet én vagyok a béna, és nem tudom, hogy kell eldolgozni rendesen) A zsírosságot elnyeli, 2 napig is tök vállalható, ad egy jó volument.

Manhattan Glitter Effect Nail Polish

Manhattan Glitter Effect Nail Polish
2014. december 4.

Lilàt választottam ajiként egy szemhéjpùdi mellé adta a dm-es néni. 2 rétegben ùgy ahogy jòl fed, de kell a 3 ha csak magàban hasznàlja az ember. Nem pattogzik le. Ugyanùgy nehéz lemosni mint az összes csillàmosat.