csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs

Catrice Ultimate Stay Ajakrúzs
2014. december 4.

Egy catrice rùzsom volt eddig a kiss kiss hibiskiss àrnyalat, a minősége és a szìne kifogàstalan volt, és persze hogy megszűnt, imádtam :(. Szòval ha össze kéne hasonlìtanom vele akkor sajna ez jòcskàn alulmarad, fele olyan tartòs. Ha nem hasonlìtom, akkor hàt egye fene, szép, jò az àra és nem màszkàl el, közepesen tartòs. A 100as red red shine-t és a 040-es NUDEtritiont vàsároltam. Ez a nude nagyon nem àll jòl, meg nem is fed egyenletesen, tùl piros a szàm hozzà, nem tudom, nagyon matt vilàgos cappuccino barna, de kreol bőrnek jò nude lehet. Nem hinném hogy veszek több árnyalatot.

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum

Anaconda Professional Biopeel AHA Intenzív Szérum
2014. november 27.

Vasárnap esténként, aha. :)
2szeri alkalmazás után eddig, annyit tudok elmondani, hogy puhább a bőröm, a hámló részek eltűntek. Tavaly és előtte az Ilcsi AHA +eseményelőttit használtam, összehasonlítva őket, kb. ugyanaz az eredmény. Persze az Ilcsi ötször annyira csípett mint ez. Amikor például fájt valamim, fejem, torkom, vagy éppen a 2 hétig tartó nyakgyulladásom miatt a fejemet sem bírtam forgatni nem is használtam, kihagytam, mert nem bírtam volna hogy a fájdalom mellett még Ilcsi is csípjen. Ez ahhoz képest lópikula. Ha nem felejtem, kis idő múlva upolok.

Dr. Scheller Jojoba Oil & Schisandra Soothing Intensive Serum

Dr. Scheller Jojoba Oil & Schisandra Soothing Intensive Serum
2014. november 27.

3 hete használom. Este és néha reggel is nyomatom. Patti amúgy 1db ugyanúgy kijött az államon, de az egész bőröm sokkal ragyogóbb -- vagy hogy is mondják L'oreal-ék. Veszem, használom továbbra is. Nagyon jó ez nekem, na.
Ugyanolyan illata van, mint a krémnek, nekem kifejezetten tetszik.

Moyra Silk Nude Effect Körömlakk

Moyra Silk Nude Effect Körömlakk
2014. november 27.

Madrid árnyalatot vettem, mattra szárad. Érdekes, nagyon szép nude. Tetszik a végeredmény, de nem bírja sokáig 2 nap, alappal is. Fedőlakkot nem kentem rá, akkor már nem lenne matt.

Manhattan Intense Effect Szemhéjpúder

Manhattan Intense Effect Szemhéjpúder
2014. november 27.

Egy fehéres színt választottam, szuper tartós, gyönyörűen pigmentált, csillogó. Nem fokozom, minek, mindent leírtak már előttem.
Kiárusítva vettem a DM-ben 1000Ft-ért, és kaptam hozzá egy körömlakkot ajándékba. Amúgy tényleg vonják ki a forgalomból őket, új lesz helyettük.

Catrice Beautifying Lip Smoother

Catrice Beautifying Lip Smoother
2014. november 19.

Up. Szintén zenész, nincs egy hònapos és bebüdösödött, több mint félig van. Hasznàlhatatlan. Szerettem pedig.

Szerettem volna az ùj rùzsbòl venni egy pirosat, de bazzz...mindegyikbe bele volt tapogatva!!! Az örök kérdés de méé'?
Ezért a 20ast vettem nagyon szép, nem szàrìt szerintem, nem is ragadòs, teljesen jò.

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló

Tigi Bed Head Urban Antidotes Re-Covery Kondicionáló
2014. november 16.

Nem tudtam megérteni a John Frieda csodakùràs véleményeket, ár érték arànyban nagyon nem baráti. Ellenben ez a balzsam minden forintját megéri, de azért sokkal többet nem adnék érte. Köszönhetem neki azt hogy megismertem mi a napokig tartò csillogò haj, hidratálás. Nem fogok kìsérletezgeztni, mert megtalàltam, tökéletes nekem.

Rimmel Moisture Renew Rúzs

Rimmel Moisture Renew Rúzs
2014. november 9.

510es nagyon piros árnyalatot vettem meg. szaténos, nem matt. Òvatosan vele és figyelgetni, mert màszkalòs. Azt hiszem odaadom vkinek, nem jött be....

Montale Blue Amber

Montale Blue Amber
2014. november 9.

5db mintàt rendeltem, de ezzel be is fejeztem, mert csak a szìvem fàjdìtom. De azért, nem mindegyiktől zizegek. Ezzel az illattal nem tudok egy percig sem azonosulni. Szùr, bök, nyom, nagyon zavar.

Montale Vanilla Extasy

Montale Vanilla Extasy
2014. november 9.

Azt hinné az ember, hogy tömény téli illat, de ààà. Egy az egyben, ùgy, ahogy van extasy. Ennyi. Talàlò név.