csillag

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. március 19.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

LM Parfums Sensual Orchid

LM Parfums Sensual Orchid
2014. november 9.

A jimmy choo edt. utàn, ez az, amit szò szerint mindenki megdicsért. Nem szòl nagyot, de tudni, hogy jelen van, aztàn addig motoszkàl mìg végül felejhetetlenné vàlik. Karàcsonyra kérve.

Montale Vanille Absolu EDP

Montale Vanille Absolu EDP
2014. november 9.

Hmmm. Csùf leszek. Hòban talàn, vastag kötött meleg cuccokkal. Annyira tiszta vanìlia, hogy télen lakás illatosìtònak tudom inkàbb csak elképzelni. :( De ettől még szép...

Calvin Klein Summer Affair Bronzing Powder

Calvin Klein Summer Affair Bronzing Powder
2014. november 9.

Szeretet. Nincs narancssàg, a hangyànyicskànàl is kevesebb a csillogàsa, gyönyörű. Egész nap lehet rà szàmìtani, ott marad ahova tettem. Jò vétel volt :)

Maybelline Colossal Go Extreme! Vízálló Szempillaspirál

Maybelline Colossal Go Extreme! Vízálló Szempillaspirál
2014. november 9.

A festék jò, nem pereg, tényleg vìzàllò amire nagyon szükségem van télvìz idején....
A keféje duci, hasznàlhatatlan szàmomra, ezért a lovely keféjét fogtam be. Ìgy tökéletes, szép, hosszù, dùs lesz. Csak a kefe miatt van a csillagmegvonás.

Up.: de, pereg.. és le is màszik. A pilla meg hullik.

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter

Essence Soo Glow! Cream To Powder Highlighter
2014. november 9.

Borzasztò a fehérvàri drogériàk felhozatala. Max factor ruby tuesday àrnyalatù rùzs nincs a városban.
2200ra le voltak árazva a rossmannokban a Lipfinityk, de a 3bòl 1ben van àllvàny, ahol max.6-7àrnyalatot kìnàlnak. Az ùjabb àrnyalatok nem is jöttek el idáig, a dm-be se, müllerbe se. Catrice àllvàny müller nuku, tehàt nincs!, rossmann emlìtésre sem méltò, borzasztò gyér. Nagy hüledezések közepette a müllerben levettem ezt a lightert a polcròl, odabattyogtam a pénztàrhoz 1db:) termékkel a kosaramban, kifizettem, és megfogadtam, hiába valamivel olcsòbbak itthon a cikkek vagy vannak szuper jò kuponos akciòk, nem fogok vásárolni a vàroskàmban, mert amit kinézek Ausztriàban, az itthon nincs, sose volt.

Ez egy tényleg csillàmdarab mentes, nagyon szép, tartòs highlighter kb.1000 pénzért. Nanà, hogy megéri.

Dior Dolce Vita

Dior Dolce Vita
2014. november 6.

Nyàri illatnak én sem mondanàm, az enyhe tavaszi és őszi napsütés az ő ideje. Az igazság, valahol értem miért mondjàk, hogy öreges. Cseppet sem mostani trendi cukimuki illat. Az eleje nagyon szùròs,dög nehéz, ha valakinek a rushtòl megfàjdul a feje, annak el tudom képzelni ettől is. Tegnap még volt rajtam, de azt hiszem nemsokàra elküldöm téli àlmot aludni :)

Garnier Micellás Arctisztító Víz

Garnier Micellás Arctisztító Víz
2014. november 4.

L'orealhoz képest dupla mennyiség, jobb áron. Ezért vettem. Nem várom el, hogy leoldja a vìzàllò szemsminket. Egy sima tonikként funkcionàl nàlam és eként is pontozom. Kérem, hogy tàvolìtsa el az olajos ill. a tejes lemosò- és esetleg ezek utàn is előfordulò smink- maradvànyait irritàciò nélkül. Megteszi.
Én sem hagyom a bőrömön, leöblìtem.

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++

Missha Perfect Cover BB Cream SPF42 / PA+++
2014. november 4.

Nagyon szeretem, egyszerűen nem tudom tùladagolni. Letti a blogjàn tett ki egy képet vele, és ez tette fel az i-re a pontot, nem vacillàltam tovàbb, megrendeltem. Hogy őszinte legyek, egyik legjobb vételem volt mostanàban. A pòrusokat és hegeket nem emeli ki. Megfelelő a fedése, persze nem alapozò. Minden hétköznap ezt hasznàlom, olyan mintha nem lenne rajtam. Gyulladàscsökkentő hatàsròl nem tudok sajnos mit mondani, ellenben semmi pattit, irritàciòt nem okozott. Nem fényesedik, de vìzhiànyos a bőröm, ìgy pùder sem kell fölé nekem (amùgy se nagyon hasznàlok).

Catrice Stylist Szemöldökceruza

Catrice Stylist Szemöldökceruza
2014. november 3.

Megvettem, mert az avonos barnája már tùl vöri árnyalatù volt a vilàgosabb hajszìnemhez, és ebből a barna matt barna. Tartòs, szép a szìne, jò a kefe része, csak azt nem szeretem, hogy faragòs, viszont ez nem rontja a minőségét.

Catrice Longlasting Brow Definer

Catrice Longlasting Brow Definer
2014. november 1.

Én is lecsaptam a legsötétebbre. Tartòsságáròl nem tudok nyilatkozni, nem volt szélsőséges körülmények között tesztelve. Nincs vöri àrnyalata, ennél is ki kell tapasztalni mennyi az annyi és hogy a tuti, mert könnyű a tùladagolás aztán akkor... Ennyi pénzért szupi cucc.