csillagbogár

Regisztráció dátuma: 2012. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2012. március 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Vízhiány

NYC Expert Last Körömlakk

NYC Expert Last Körömlakk
2012. március 29.

nagyon szeretem ezt a fajta lakkot. szépek a színei, tartósak és az áruk is barátinak mondható.
akciósan vettem egy bordós lilát, 2 rétegben szuperül mutat, nem csomósodik, a száradása viszonylag gyors. Mindenképpen pozitív és mindenki ajánlom! :)

Baba Testápoló Száraz bőrre

Baba Testápoló Száraz bőrre
2012. március 29.

szörnyű! büdös, ragadós, viszketek tőle, irritálja és szárítja a bőröm. Soha nem vennék ilyet többet. ezt is tapasztaltam és egyetértek vele: "Folyékonnyá vált az állaga, pedig még nem járt le, nagyon furcsa." (csildiko60)

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam

Gliss Kur Liquid Silk Gloss Express Hajregeneráló Balzsam
2012. március 29.

nekem bevált. hajmosás után könnyedebb a fésülés. száraz, göndör hajam van, ha egyenesre szárítom finom puha lesz tőle és nem tűnik zsírosnak, ha göndörre szárítom nem lesz annyira puha, valószínűleg, mert nem a megfelelő hajhabot használom, amúgy nagyon szeretem! az illata is finom.

FLP Aloe Lips with Jojoba

FLP Aloe Lips with Jojoba
2012. március 29.

évek óta használom, életmentő! nagyon szeretem, pillanatok alatt helyrehozza a kiszáradt ajkaimat. anyukám herpeszre is használja és neki bevált! csak ajánlani tudom a folyton száraz ajkú hölgyeknek! ;)

Isana Körömlakklemosó

Isana Körömlakklemosó
2012. március 28.

kellemes az illata, a csillám darabokat nehezen mossa (minden lemosó), ezt leszámítva nagyon jó. :)

Bruno Banani Made for Women EDT

Bruno Banani Made for Women EDT
2012. március 28.

nem elég tartós, túl édes, émelyítő.

Playboy Play It Sexy EDT

Playboy Play It Sexy EDT
2012. március 28.

fiatalos, nagyon jó az illata, tartós és az ára is jó! :)