csillaghajnal

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2018. június 14.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Parodontax Fluorid Fogkrém

Parodontax Fluorid Fogkrém
2018. június 19.

Szerintem megszokható az íze, és mindenképp plusz pont, hogy nem magas az összetevők EWG kockázata. Azt nem tudom, hogy a fluoridos vagy a mentes a jobb választás.

Hugo Boss Boss In Motion

Hugo Boss Boss In Motion
2018. június 19.

Barátomnak van, szeretem az illatát és az üveg designt is.

Versace Bright Crystal EDT

Versace Bright Crystal EDT
2018. június 19.

Ajándékba kaptam, és nagyon fura, de már fújás után egyből szinte mintha nem is lenne illata. Ki érti ezt?

Tesori d'Oriente Lotus Flower

Tesori d'Oriente Lotus Flower
2018. június 19.

Anyukámnak vettem egy ilyen parfümöt, mindkettőnknek tetszik az illata, és a csomagolása is nagyon szép! Habfürdő változata is megvan, ha kiürül, tuti nem dobom ki!

Oriflame Enigma EDT

Oriflame Enigma EDT
2018. június 19.

Imádom! Ez az az illat, amiről tényleg azt érzem, hogy hozzám illik. Nem annyira hétköznapi, inkább alkalmakra való.

Isana Szárazsampon

Isana Szárazsampon
2018. június 19.

Előnye hogy olcsó, viszont nekem fehér nyomot hagy, és kb. fél napig ha hatásos. Az illatát nemrég változtatták, az új erőteljesebb lett és szerintem jobb is. Eddig mindig ezt használtam, de csak mert nem tudtam jobbat. Most váltani szeretnék.

Isana Szárazsampon Barna Hajra

Isana Szárazsampon Barna Hajra
2018. június 19.

Nekem fullasztó volt, nem veszem újra

Alterra Bio Gyapot és Inka Mogyoró Krémtusfürdő

Alterra Bio Gyapot és Inka Mogyoró Krémtusfürdő
2018. június 14.

Nekem kellemes az illata, az állaga kicsit fura, zselésebb a megszokott tusfürdőknél. Picit emiatt többet kell használni belőle. De megéri az árát, nagyon olcsó és jó az incije.

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray

Nivea Pure & Natural Action Jasmine Deo Spray
2018. június 14.

Kedvelem, jó az illata és ráadásul alumíniummentes! Tényleg hatásos, jó választás az izzadtságszag ellen.

Balea Hajszesz Nyírfa és Zsurló Kivonattal, Korpás és Könnyen Zsírosodó Hajra

Balea Hajszesz Nyírfa és Zsurló Kivonattal, Korpás és Könnyen Zsírosodó Hajra
2018. június 14.

Mióta rövid hajam van minden másnap meg kell mosnom, mert nagyon látszik ha zsíros. Ez akkor is így van ha használom ezt a szeszt, nem zsírosodik tőle a hajam kevésbé, de mondjuk legalább jobban se... 1-2 hónapja megvan, és használom, mondván, hátha hosszú távon látszódik az eredmény. De nem érzékeltem változást, ezért én sem fogom újravenni.