Csillagporocska

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Regisztráció dátuma: 2016. augusztus 17.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Túlérzékenység

Cien SOS Kézkrém

Cien SOS Kézkrém
2019. szeptember 29.

Hűha. Nagyon szuper. Rengeteg kézkrémet próbáltam már az ekcémás kezemre, köztük drágábbakat is. Ideig-óráig többnyire elégedett voltam mindegyikkel, de végül az igazi áttörést egyik sem hozta meg. Aztán úgy voltam vele, hogy ezen már nem múlik, kipróbálom ezt a krémet is. És nagyon megszerettem. Hatékony, parfümmentes, nagyon kedvező az ára. Éjszakára alaposan bekenem, reggelre beszívódik, és gyönyörűen rendbe teszi a kezemet. Napközben felejtős, mivel nagyon zsíros az állaga, nehezen szívódik be, szerintem ez tipikusan éjszakára való. Ennek ellenére mindenképp megadom rá az 5 csillagot, mert ár-érték arányban kiváló. Egy téli-tavaszi szezont már lenyomatam vele, most vettem meg a második tubust. Tényleg sokáig elég.

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval

Balea Aqua Hidratáló Testápoló Szérum Hialuronsavval
2019. szeptember 8.

A nagy nyári hőségben használtam, most is van még belőle, és nagyon szeretem. Nagyon hamar beszívódott, finom az illata. A hidratálása két napnál tovább nem igazán tart, de úgyis használok testápolót szinte minden nap. Nekem tetszett, esélyes hogy valamikor újra fogom venni.

Pull&Bear Körömlakk

Pull&Bear Körömlakk
2019. augusztus 25.

Pearl Mermaid árnyalatom van. Gyönyörű a színe, nem kopik, két rétegben is tökéletes fedést biztosít, hamar szárad, viszont nem 'kopik' hamar. Nálam bejövős.

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás

L'Oreal Paris Elseve Extraordinary Oil Tápláló Hajpakolás
2019. augusztus 15.

3 mag olaja ide vagy oda, nem kápráztatott el ez a hajpakolás. Dauerolt, száraz hajam van, így lenne mit javítani rajta. Csodát persze nem vártam, de az átlagnál picit erősebb hidratálást igen. Sajnos ezt nem kaptam meg. Egyébként finom az illata, sűrű az állaga, könnyen ki lehet öblíteni a hajamból. Már a tégely felét elhasználtam, jó sokáig elég lesz még heti 1-2 használat mellett. Egyszer nem volt rossz, de újravenni nem fogom.

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon

Garnier Botanic Therapy Ricinus Oil & Almond Sampon
2019. augusztus 14.

Én nem tapasztaltam különösebben átütő teljesítményt, de nem rossz sampon. Sőt. Finom az illata, habzik rendesen, a loknijaim szépek lesznek, ad egy kis tartást a hajnak - tehát mindent tud, amit egy sampontól alapvetően elvárok, de csodákra nyilván nem számítok.

Dove Summer Breeze Testápoló

Dove Summer Breeze Testápoló
2019. augusztus 3.

Nem rossz, nem rossz, de nem is olyan jó. Az állaga pont ideális, nem túl sűrű, de nem is túl híg. Hidratál, hamar beszívódik, ez nyáron nagyon jó. Én valami frissítőbb, 'naptej illatúbbra' számítottam, ehhez képest barackhoz tudnám hasonlítani. Persze így is rendben van, kis átlagos. (Négyes alá, de az még négyes...)

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam

Helia-D Regenero Hajerősítő Balzsam
2019. június 22.

Korábban már használtam, sűrűbb állaga emlékeztem. Kellemes,gyógynövényes illata van. A termékcsalád samponjával használom, ami eléggé szárít, azt némileg korrigálja. Átlagos balzsam, de a jobb kategóriában.

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra

Helia-D Hajerősítő Sampon Minden Hajtípusra
2019. június 22.

Évekkel ezelőtt már használtam, akkor nagyon szerettem. Idén újra megvettem, mondván hogy az esetleges gyakoribb nyári hajmosások szép összetevőkből álló termékkel történjenek, tehát elsősorban nem az erősítés volt a cél. Plusz magyar kozmetikum.

Nem rossz, de jobbra emlékeztem - sűrűbb állaga, nagyobb volumenre, bár utóbbi nyilván
az én biológiámtól is függ. Szárítani tényleg szárít, én egy másik samponnal váltva használom. Összességében elvagyok vele, kellemes, természetes illata van, jól tisztít, átlagos sampon. A balzsamjával együtt használom.

Max Factor Smokey Eye Drama Kit

Max Factor Smokey Eye Drama Kit
2019. június 10.

2018. november 18. Ez az első 'minőségibb' szemhéjfesték palettám. Tény, hogy nem vagyok nagy sminkmester, de én nem tudok semmi különöset alkotni ezzel a termékkel.
A képen látható árnyalatban van meg. A színek tartósak, bár nem megfelelően pigmentáltak. Egy visszafogott, bájos sminket összedobok vele, de többet vártam. Egyedül a középen lévő, felső, csillogós szín tetszik igazán. Az én hibám is, de nem tudom őket megfelelően kombinálni. Igyekszem, igyekszem persze, tapasztalgatom.
1,5 hónapja használom, adtam neki időt. Ha mégis ráérzek a későbbiekben, akkor frissítem a véleményem.
Amúgy cukika, helyeske, de 'nagyobb durranásra' számítottam.

Up: Mint írtam, frissítem a véleményem ha változik a termékről a véleményem. A szemhéj festésére továbbra is a bronz festéket használom a legtöbbet. Viszont az új funkció a szemöldök. Az enyém sűrű, fekete, így soha nem láttam szükségét, hogy megerősítésem. Egy barátnőm beszélt rá hogy próbáljam meg. Úgy voltam vele hogy rendben, maximum ha túl erős lesz lemosom. És nem, nagyon kellemesen csalódtam, nem lett erős, és ad egy szuper keretet az arcomnak, amellett hogy tartós is, így már két funkcióban tudom használni ezt a palettát. Kap plusz egy csillagot.

Max Factor Marilyn Monroe Rúzs

Max Factor Marilyn Monroe Rúzs
2019. június 1.

Ruby Red árnyalat van a birtokomban. Szépecske, krémeske, girly, de a tartóssága sajnos hagy maga után kivetnivalót, rajtam borzasztó gyorsan kopik.