csillaszentirmai

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Regisztráció dátuma: 2018. február 1.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Vízhiány

Inglot AMC Krémalapozó

Inglot AMC Krémalapozó
2021. május 9.

Nagyon szép egységes szint ad, nem ül meg a bőrön. Teszteltem mellette a MAC studio sculpt alapozóját,hát messze az INGLOT nyert. Sajnos kicsit világos lett a bőrömnek az LC300, de ér annyit,hogy nyárra egy sötétebb színre is beruházzak. Előtte a színezett krémet használtam Inglottól , szintén 5 csillag,nyárra tökéletes választás.

Lush Magical Moringa Primer

Lush Magical Moringa Primer
2018. május 12.

Nekem hidratàlásra adták el, szerintem ahhoz semmi köze. Normál bőröm van, alapozót nem használok, nem értem miért ezt ajánlották?! Szerencsére és nagy meglepetesemre kicserélhettem. Az öt csillag azért jár neki, mert minden termékük szuper!

Lush Imperialis Arckrém

Lush Imperialis Arckrém
2018. május 12.

Szépen puhítja a bőrt, nem
lesz tőle matt, hisz ez egy gazdagabb krém.
Vanishing mellett mintaként kértem, egyenlőre nem tudom eldönteni melyik jobb, illetve az én bőrömre megfelelőbb. Talán Ő éjszakára lesz nyerő de télen mindenképp!

Lush Vanishing Cream Arckrém

Lush Vanishing Cream Arckrém
2018. május 12.

Normál bőrömre használtam el egy tégelyt, gondoltam a 2. valami más lesz. Elmentem az üzletbe mondtam, hogy teljesen normál a bőröm, erre szeretnék valamit ami jól hidratál.
Az eladó hölgy végül rábeszélt a moringára, ami tulajdonképpen egy primer????!!!! Mit ad isten nem is vált be, annyira nem éreztem krémnek, inkább valami nehéz furcsa réteget alkotott a bőrömön. Na gyors telefon, van e rá lehetőség, hogy cseréljem? Meglepetésemre a válasz természetesen cserélik vigyem nyugodtan vissza. Az a lush- al a problémám hogy normál bőrre csak a gorgeoust tudják ajánlani ami azért szerintem annyi pénzt nem ér. Ezért ismét a vanishing a befutó nálam isteni illattal, ami még megnyugtat, hogy a lush volt dolgozója is arról ír, hogy a legjobb krémecske!

Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra EDT

Guerlain Aqua Allegoria Teazzurra EDT
2018. május 12.

Könnyed tavaszi nyári illatka, kicsit édeskés de teljesen viselhető melegebb időben is!

Amouage Journey Woman

Amouage Journey Woman
2018. május 12.

Első körben 5 ml-t vásároltam belőle, de további 10 ml is hozzám került. Igazán különleges illat, ami nagyon pozitív, hogy nem egy hölgy ismerősöm kérdezte milyen illat van rajtam? Nekem fontos a dícséret, mert így tudom, hogy jól megy a bőrömhöz!! Nagyon boldoggá tesz!!

Amouage Sunshine

Amouage Sunshine
2018. február 5.

Nagyon kedves lágy illat, nem túl sok, nem émelyítő.
Nálam a vanília soha nem működött, ebben az illatban viszont kifejezetten kedvelem. Amouage illatokban még nem csalódtam.