csillsze

Regisztráció dátuma: 2018. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

Regisztráció dátuma: 2018. április 3.
Bőrprobléma: Pattanások (acne)

N.A.E. Hidratáló Tusfürdő Idratazione Bio Füge és Hibiszkusz Kivonattal

N.A.E. Hidratáló Tusfürdő Idratazione Bio Füge és Hibiszkusz Kivonattal
2021. március 6.

Kellemes az illata, viszont nekem borzasztó gyorsan elfogyott (nem annyira habzik), és a bőrömet is eléggé szárította.

Yves Rocher Éjféli Gyümölcsök Kézápoló Krém

Yves Rocher Éjféli Gyümölcsök Kézápoló Krém
2021. február 25.

Kellemes illata van, viszont nekem kicsit nehezen szívódik be, és utána ragacsos érzést hagy maga után.

N.A.E. Bio Bőrkímélő Golyós Dezodor Idratazione

N.A.E. Bio Bőrkímélő Golyós Dezodor Idratazione
2021. február 24.

Ajándékba kaptam, és nagyon örültem, hogy ki tudom próbálni. Nagyon szeretem az illatát, viszont sajnos nem használt, talán egy fél napot bír ki
úgy, hogy ne büdösödjön az ember...

Nature Box Mandula Tusfürdő

Nature Box Mandula Tusfürdő
2021. január 3.

Habár kellemes az illata, borzasztóan szárítja a bőröm, és viszketés is jelentkezik fürdés után...

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20

Pupa Professional BB Cream + Primer SPF20
2020. október 27.

Nekem nagyon jól működik, a kisebb bőrhibákat is elfedi és egységes arcot eredményez. Viszont nekem úgy működik csak jól, hogyha előtte hidratálom az arcom, anélkül kiszárítja.

Love Beauty And Planet Ylang Ylang Deo Roll-On

Love Beauty And Planet Ylang Ylang Deo Roll-On
2020. július 31.

Akciósan vettem kipróbálás végett és nagyon rosszul teljesít. Egyáltalán nem gátolja sem a szagokat sem az izzadtságot, néhány órán belül kifejezetten büdössé teszi az embert, még annál is rosszabb szagot csinál, mintha semmit nem kenne magára az ember ...

Oriflame Loving Care Többfunkciós Krém

Oriflame Loving Care Többfunkciós Krém
2020. július 31.

Testre használtam, mivel csúnyán leégett a lábam így ezzel kenegettem, és nagyon jól teljesített. Gyorsan beszívódik, táplál és kellemes az illata.

Nature Box Mandula Testápoló

Nature Box Mandula Testápoló
2020. július 1.

Nagyon kellemes illata van, viszont nekem nagyon zsíros és nehezen szívódik be. Leginkább nagyon száraz bőrűeknek ajánlanám, és főként télen.

Dermaflora 0% Gél Stift Aloe Vera

Dermaflora 0% Gél Stift Aloe Vera
2020. június 29.

Az illata nekem különösen tetszett (bár ez szubjektív vélemény), de nagyon nehezen szívódott be, és a nyári meleggel sem bír el.. izzadást nem gátolja, és a szagokat sem fedi el. Lehetséges, hogy hűvösebb időben jól működik, de a nyári melegben nekem nem működött.

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém

Mixa Hyalurogel Rich Arckrém
2020. április 3.

A KM boxban jutottam hozzá, de csak télen kezdtem el használni. Nekem nagyon puhává tette a bőröm, az illata kellemes. Tény, hogy egy testesebb krém, azonban közel teljesen felszívódott.