csillu

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Regisztráció dátuma: 2013. július 29.
Bőrprobléma: Bőröregedés

Trend It Up Collagen Lip Volume Ajakbalzsam

Trend It Up Collagen Lip Volume Ajakbalzsam
2022. június 28.

Nagyon szeretem használni, mert kellemesen hidratál, pont jól eltalált szín (a középső rózsaszínes árnyalat). A vastag ajkaimon szépen elterül, fénylik és meglepően tartósan ott marad. Gondoltam betárazok belőle, de mindenhol csak üres polcokat találok. Remélem nem szűnik meg...

J. Fenzi Day & Night Impréssion EDP

J. Fenzi Day & Night Impréssion EDP
2022. június 24.

Annyira könnyed, nyári illat, sokszor a melegben az ember nem is tud mást elviselni magán. Könnyed, de mégsem az a tisza mosószer illat, hanem gyümölcsös és játékos és nőies. Én magamnál hordom és bizonyos időközönként újra fújom, mert nem egy tartósságbajnok. Eddig még mindig megjegyezték, hogy milyen kellemes, ha ezt viseltem.

Balea Summer Sunset Csillámló Testolaj

Balea Summer Sunset Csillámló Testolaj
2022. május 30.

Nagyon visszafogott, kellemes fénye van, de ha rásüt a nap, akkor csillog-villog. Gyöngyörű bársonyos fényt ad a bőrnek és mellette még ápol is. Szuper nyári termék.

Bielenda Fresh Juice Detox Hatású Nagyszemcsés Arcpeeling

Bielenda Fresh Juice Detox Hatású Nagyszemcsés Arcpeeling
2022. március 11.

Nagyon kellemes, enyhe friss illatú szemcsés géles arctisztító. Nem használom minden nap, mondjuk úgy 2-3x egy héten. Utána szinte csikorgósan tiszta a bőröm és üde. Ettől függetlenül nem szárít, inkább egy nagyon jóleső, abszolút tiszta érzést biztosít.

Essence Inner Eye Brightening Szemceruza

Essence Inner Eye Brightening Szemceruza
2022. február 25.

Szuper termék. Vízvonalban használom, sokkal üdébb lesz a szemem tőle. Tartós, nem irritál, könnyű dolgozni vele. Tényleg nagyon jó.

Vivienne Sabó Matt Ajakrúzs

Vivienne Sabó Matt Ajakrúzs
2022. február 25.

Tényleg szuper ez a rúzs, nagyon jók a színek, kellemes viselni. A tartóssága azért nekem nem egyértelmű. Kiadós (értsd: komplett ebéd) kajálás után a belső rész nekem teljesen lekopik viszont kívül megmarad a szín, ami szinte lerobbanthatatlan. Ha erre újra ráfestek, akkor az a rész, ahonnan nem kopott le, teljesen más színű, hiszen ott dupla rétegben van. Ombre hatásnak tűnik, de azért engem ez zavar egy kicsit. Főleg sötét színeknél néz ki brutálisan. Ettől függetlenül szeretem és sokat használom.

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs

Essence Stay 8H Matte Folyékony Ajakrúzs
2022. január 17.

Az igaz, hogy tartós, de nekem úgy néz ki a szám a felkenés után egy órával, mintha darabokra lenne töredezve és mindjárt leesne az arcomról. Borzasztóan becuppan a redőkbe, pedig alá van hidratálva és nem száraz szájra kenem. Igaz, nem volt drága, de azért ez így elég nagy csalódás...

Catrice Aqua Ink Ajakceruza

Catrice Aqua Ink Ajakceruza
2022. január 17.

Kellemes viselni és nekem tartós is. Ha nem is nap végéig, de délutánig evéssel-ivással, maszkkal fent marad. Intenzív, mély színekben kapható. Könnyű felvinni, elég precíziós a feje. Gyorsan megszárad és akkor aztán ott marad a helyén.

Catrice Plumping Lip Liner Szájceruza

Catrice Plumping Lip Liner Szájceruza
2022. január 17.

Én csak magában használom az egész szájra és szuper tartós. Kellemesen selymesen matt és bírja az evést, ivást, maszkot, beszédet. Nem érzem azt, mint a matt rúzsok esetében, hogy olyan száraz a szám, hogy szinte széttörik. Nagyon jó cucc!

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém

Bioderma Atoderm Mains & Ongles Ultra Repair Kéz- és Körömápoló Krém
2021. október 15.

Az egyik valaha volt legjobb kézkrémem. A pikkelyesre, véresre száradt kezemet csak ezzel tudom rendbe hozni. Szépen beszívódik, nincs utána ragacsos érzet, viszont ennek ellenére táplál.