csilluu95

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2014. január 28.
Bőrtípus: Száraz
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Paese Brightening Concealer Clair

Paese Brightening Concealer Clair
2014. április 2.

Nekem a legvilágosabb árnyalat van meg. Csak a szemem alá használom, nagyon jól halványítja a karikákat, könnyen eldolgozható, és az én kis ráncaimba egyáltalán nem ül bele. Viszont apró kis csillámok vannak benne, amit én nagyon nem szeretek.

Essence Stay Natural Korrektor

Essence Stay Natural Korrektor
2014. március 17.

Szemem alá a legvilágosabb árnyalat is túl sötét, nem halványít a karikákon. A kiszerelés sem tetszik, az állaga sem, nem veszem újra.

Oriflame Giordani Gold Sminkalap

Oriflame Giordani Gold Sminkalap
2014. március 17.

Ez az első sminkalapom, tehát nem tudom más termékekkel összehasonlítani, de szeretem. Amit ígér, azt betartja. Fölé is egy Giordani Gold alapozót használok, együtt nagyon tudnak. A gondom az vele, hogy tele van csillámokkal, ezért biztosan nem veszem újra.

Coastal Scents Bionic Flat Top Buffer Ecset

Coastal Scents Bionic Flat Top Buffer Ecset
2014. február 25.

Én az ilyen lapos alapozó ecseteket szeretem a legjobban, és jelenleg ez a kedvencem, mostanában mindig ezt veszem elő. Tényleg nagyon szép a végeredmény. Egyszer próbáltam ki púderhez, azzal is szépen bánt. :)

Coastal Scents Revealed Palette

Coastal Scents Revealed Palette
2014. február 25.

Én is úgy voltam vele, hogy tetszett a 2 Naked paletta, de az ár miatt lemondtam róluk. Majd én is megkaptam a MUP hírlevelét, és azonnal meg is vettem ezt a palettát. De nem csak én, mert úgy láttam az oldalon, hogy pár nap alatt ki is fogytak belőle. Összehasonlítási alapom csak az van, amit neten olvastam, de szerintem tökéletes ez a paletta. Nagyon szép, nagyon pigmentált, nagyon tartós, én nagyon imádom. :)

Nivea Angel Star Krémtusfürdő

Nivea Angel Star Krémtusfürdő
2014. február 5.

Nagyon fincsi illata van, még másnap reggel is érzem a bőrömön. Ápolást nem vettem észre, de ezt soha nem várom el egy tusfürdőtől.

Dove Body Milk Essential Nourishment

Dove Body Milk Essential Nourishment
2014. február 5.

Nagyon kellemes, "finom" illata van, és elég jól hidratálja a bőrömet, amikor nincs nagyon-nagyon kiszáradva.

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő

Dove Deeply Nourishing Bőrtápláló Krémtusfürdő
2014. február 5.

Tényleg nagyon krémes, és ez nekem nem tetszik. Az illata olyan Dove+semmilyen+átlagos. 2-3 flakonnal is elhasználtam, de nem vettem észre, hogy ápolná, vagy hidratálná a bőrömet.

Dove Tápláló Hidratáló Szépségápoló Kézkrém

Dove Tápláló Hidratáló Szépségápoló Kézkrém
2014. február 5.

Nem a legjobb kézkrém, de kellemes illata van. Kicsit száraz a kezem, nem hidratálja eléggé.

Dove Beauty Blossom Krém

Dove Beauty Blossom Krém
2014. február 5.

Én mindig este használom, reggelre nagyon puha lesz az arcom és a szám is.