csipkeorsika

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Regisztráció dátuma: 2012. október 27.
Bőrprobléma: Egyenetlen bőrfelszín

Yves Rocher Monoi de Tahiti Precious Dry Oil

Yves Rocher Monoi de Tahiti Precious Dry Oil
2018. július 4.

Ez az olaj egy csoda! A parfümöt is imádom a szeriabol, nekem ez az illat maga a nyár illata! Nekem nem naptej, inkább meleg nyári napsugarak es virágok édes illata :) a nagy hőségben sem sok ez az olaj, nem fénylik, de csillamporos, ami egész sokáig a helyen marad. Az illata pedig meg tovabb. Szerintem erosebb es tartósabb az illata a parfümnél, de a ketto együtt az igazi! :)

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%

The Ordinary Niacinamide 10% + Zinc 1%
2018. február 9.

Ez a szérum zseniális! Így mutatja meg egy márka, hogy minden flanc nélkül is lehet jo termeket csinalni! Csak a hatóanyag es semmi mas, abból viszont annyi, hogy a régóta problémás bőröm hónapok óta sima, egységes es semmi bőrhiba! Olyan szép lett rendszeres napi használat mellett a bőröm, hogy mar ki is merek hagyni napokat es kétnaponta használom, az eredmény változatlan! Lehet eljutok majd oda, hogy meg ritkábban lesz ra szükség, de egyre gazdaságosabbnak látom! :) csak ajánlani tudom!

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő

The Body Shop Vanilla Pumpkin Tusfürdő
2017. november 8.

Annyira sűrű ez a tusfurdo mintha sűrű puding lenne, es az illata is olyan :) vanília puding! Egyébként imádom, de nem tartós az illata, tusfurdo kent pedig ugyanannyit tud mint bármelyik krém tusfurdo!

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj (régi)

The Body Shop Vanilla Pumpkin Testvaj (régi)
2017. november 8.

Nagyon finom illata van, vanília szerelmeseinek kötelező darab! Nekem a testvaj tökéletesen működik a teljesen száraz bőrömön, sokkal jobban bevált mint a kezkrem verziója a kollekciónak. A tusfurdovel együtt használom, de a testvaj az igazi szerelem. Szerintem januárig kis is tart... :)

Balea Tropical Ajakápoló

Balea Tropical Ajakápoló
2017. május 25.

Sajnos nem dícsérni jöttem, hanem eloszlatni az illúziókat, hogy más ne járjon így: nincsen semmilyen illata, sem íze, sem szine.. Egy mindig kenegetős ajakápolónak jó bedobva a táskába, de akit az illatok csábítanak, csak azért ne vegye meg! A cserepes ajkakra sem gyógyír, de az összetevői legalább jók pláne ennyi pénzért :)

The Body Shop Fuji Green Tea Testvaj

The Body Shop Fuji Green Tea Testvaj
2017. március 31.

Nagyon szeretem az illatát, nekem kimondottan tavaszi, es milyen jo lesz a nyári melegben :) en hűsítőnek érzem, es könnyed, vizes texturajunak (teljesen mas mint pl. Moringa, csokis, sheas..). Tavaszra jo szívvel ajánlom! Imádom ugyan, de sajnos az ára nevetségesen magas. Ezt a hatást akar egy jóval olcsóbb krém is megadja..

Balea Bahamas Dream Testpermet

Balea Bahamas Dream Testpermet
2017. március 31.

Hasonlóan érzek az előttem szólóval :) kellemes illata van, es gyakori fújkálás mellett is sokáig elég. Mindent megveszek, ami frangipanis, de itt inkább a kókusz dominál, de nem túlzó, es nem olyan mint a naptejek!! A testapoló is szuper, a tusfurdot pedig en is várom!

Essence Blossom Dreams Rainbow Highlighter

Essence Blossom Dreams Rainbow Highlighter
2017. március 18.

Csodaszép, csak ajánlani tudom bőrszíntől függetlenül! Visszafogott, nem túl csillamos megis szép a végeredmény! Ha valaki erős highlightot szeret, akkor viszont rétegezni kell, hogy erősödjön a szine!

Syoss Oleo 21 Intense Care Hajbalzsam Nagyon Száraz, Szálkás Hajra

Syoss Oleo 21 Intense Care Hajbalzsam Nagyon Száraz, Szálkás Hajra
2016. november 25.

Az Illata fantasztikus! Nem a samponjaval használtam, de így is tette a dolgát. A szárazságot megszünteti ugyan, de csodát nem tesz, es a károsodott hajat sem tudja visszaállítani (mint ahogy egyik balzsam sem), csak megelőzni a toredezest. Higy ez segít-e vagy a sampon vagy a ketto együtt? ez rejtély :)

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]

La Roche-Posay Effaclar Duo [+]
2016. november 15.

Nagyon jo krém az arcomnak, csak sokszor csípi ahol szárazabb vagy sérült a borom es a szemem körül is.. pedig nagyszerűen teszi a dolgát! A csípés miatt azonban a Bioderma global krémre váltottam át, az annyiban jobb hogy nem csip, így ez csak 4*-ot érdemel.