csirsz

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

1965 pont

Regisztráció dátuma: 2012. július 1.
Bőrprobléma: Vízhiány
Korcsoport: -

Health & Beauty Anti-Cellulit Szappan

Health & Beauty Anti-Cellulit Szappan
2013. június 18.

csakis 5 pont. Eddig ez a legjobb szappan, amit próbáltam natúrban. A bőrömről a rücskök két nap alatt eltűnnek. Rendkívül szép lesz a bőr tőle. Eszméletlen szappan, de sajnos nem olcsó. Ajánlom minden nőnek. Látványosan simít.

Syoss Men Tisztító és Frissítő Zsírosodás Elleni Sampon

Syoss Men Tisztító és Frissítő Zsírosodás Elleni Sampon
2012. április 17.

Nő létemre ezt használom és a WU2 után szerintem ez nagyon jó zsíros hajra. Sokfélét kipróbáltam a zsíros hajamra, de ez nagyon jó. Az illata sem zavaró, nem intenzív illat, nem okoz problémát, hogy férfi sampon. Az ára olcsó, hiszen 500ml-t árulnak 1000 Ft körül.

L'Occitane Shea Butter Lip Balm Stick

L'Occitane Shea Butter Lip Balm Stick
2012. április 3.

Sajnos én sem vagyok vele teljesen elégedett. Nekem a tartósságával van problémám és sajnos nem olcsó. Én sem ajánlom ajakápolónak. Vannak sokkal jobbak, pedig Loccitane rajongó vagyok. Hét ez nem jött be nekem igazán.

L' Erbolario Dolcesir Hidratáló Testápoló

L' Erbolario Dolcesir Hidratáló Testápoló
2012. április 3.

Erős, keleties, kissé dohányillatú illatú. Az ára elég drága, de viszont remek testápoló. Ennek a márkának az összes testápolója szenzációs. Aki sima, hidratált bőrre vágyik hosszú távon, annak ajánlom. Simán 24 órás hidratáló.

Faith In Nature Intenzív Hidratáló Krém

Faith In Nature Intenzív Hidratáló Krém
2012. március 21.

Szárazabb bőrre, vagy télre a leginkább alkalmas. Nincs rossz illata, inkább csak érdekes. Nem az a megszokott krémillat. De nem lehet érezni, így inkább az számít mit hoz ki az ember arc és nyakbőréből. Szépen selymesít, feszesít.

Fait in Nature Gránátalma és Rooibos Tusfürdő

Fait in Nature Gránátalma és Rooibos Tusfürdő
2012. március 21.

Tényleg szuper. Az ára is megfelelő. Az illat finom, ráadásul van 400ml is kiszerelés is, ami jó sokáig elég. Az én bőrömet sem szárítja. Aki teheti próbálja ki, mert jó árért, jó terméket kap.

L' Erbolario Narancsvirág Tusfürdő

L' Erbolario Narancsvirág Tusfürdő
2012. március 16.

Hát igen. Az illat kellemes, jól is hidratál, de az összetevők nem az igaziak. Érdekes, mert nem jellemző a parabén erre a márkára. Nem is értem, de tényleg rajta van a címkén mindegyik.

L' Erbolario Mandula Illatú Szappanmentes Szappan

L' Erbolario Mandula Illatú Szappanmentes Szappan
2012. március 16.

Kellemes az illata, igazi felfrissülés, nem az az émelyítő, édes mandula illat. Inkább tisztaság illata van. A szappan formája kiváló, nem esik ki az ember kezéből, lekerekített, jól használható. A bőrt igazán selymessé teszi, kellemes utána az ágyba bújni. Jól hidratál, nem vakarózik tőle az ember. Érdemes kipróbálni.

L'Erbolario Pipacs Illatú Tusfürdő

L'Erbolario Pipacs Illatú Tusfürdő
2012. március 16.

Jól hidratáló tusfürdő, viszont rendkívül édes, émelyítő illat. Azoknak ajánlom, akik szeretik az édes illatokat. A bőrt kellően selymessé teszi,, nagyon kevés is elegendő, gazdaságos. Az erős illat miatt én csak 4-est adok.

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon

Bioderma Nodé DS+ Krémsampon
2012. március 16.

Kipróbáltam végre én is. A hajam nagyon zsíros fajta, de egész jól megbirkózik vele ez a sampon. Nem is viszket a fejbőröm sem. Korpám nemigen volt soha. A hajam lágyabb lett a sampontól. Várom a további fejleményt is tőle, ha hosszasabban használom. Mindenkinek ajánlom, hogy próbálja ki.