csizi

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2015. október 22.
Bőrprobléma: Tág pórusok

Altruist Dermatologist Moisturising Hidratáló Fluid

Altruist Dermatologist Moisturising Hidratáló Fluid
2024. február 14.

A legjobb hidratáló amit valaha próbáltam. Vegyes, problémás bőrömre tökéletes. Nap közben sem kezd el zsírosodni, fényleni a bőröm, jól hidratál mindenhol. Ezentúl csak ezt használom!

beBIO Nourishing and Regenerating Arcolaj

beBIO Nourishing and Regenerating Arcolaj
2024. január 10.

Mivel a hidratáló krémekkel hadilábon áll a kombinált, problémás bőröm, ezért régóta kerestem valamit amivel kiválthatnám őket. Végre megtaláltam a megfelelő terméket! :) Nagyon könnyed, gyorsan beszívódik (még úgy is, hogy szérumot használok alá), nem zsírosodik a bőröm tőle, viszont megfelelően hidratál. Imádom! (Az egyetlen hibája a parfüm tartalom, de mivel nem irritál ezért nem vonok le csillagot.)

Maui Moisture Curl Quench + Coconut Oil Shampoo

Maui Moisture Curl Quench + Coconut Oil Shampoo
2024. január 4.

Ez lett a kedvenc samponom! Nem nehezíti el a hajam, mégis táplálja. Kevés elég belőle, pont jó az állaga, jól habzik.

Hedonia 10% Argireline® + 3% Syn-Coll® + 2% Coffein Szérum

Hedonia 10% Argireline® + 3% Syn-Coll® + 2% Coffein Szérum
2023. június 16.

Arcra és szemkörnyekre használom, nagyon szuper! Gyorsan beszívódik, hatásos, a kombinált érzékeny bőröm nagyon szereti!

Hedonia Smartrituals 5% Niacinamide + 5% Sap C-Vitamin Szérum

Hedonia Smartrituals 5% Niacinamide + 5% Sap C-Vitamin Szérum
2023. június 16.

Szuperül beszívódik, más szérumot is tudok használni fölé, a kombinált érzékeny bőröm nagyon szereti!

Hedonia Derma Balance Regeneráló Arckrém

Hedonia Derma Balance Regeneráló Arckrém
2023. június 16.

Régóta kerestem ilyen krémet! Szérumok fölé használom, a bőröm így is szépen beissza és egyáltalán nem csillog, csodás matt. Ez lett a kedvenc krémem!

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam

Indola #Colorblaster Hajszínező Balzsam
2023. június 11.

Nashville-t használok, minden 2-3. mosáskor kb. 5 percig hagyom a festetlen, világos barna hajamon. Imádom az eredményt, csodás vörös árnyalatú a hajam és szuperül kondicionálja.

Flora & Curl Style Me Fürtaktiváló Krém

Flora & Curl Style Me Fürtaktiváló Krém
2023. április 19.

Szuper termék. Nem nehezíti el a fürtöket, tartást ad.

Revolution Skin Wrinkle & Fine Line Reducing Serum

Revolution Skin Wrinkle & Fine Line Reducing Serum
2023. március 22.

Jól hidratál, gyorsan beszívódik, pár hónap után látható az eredmény. Én a kombinált bőrömre nappal használom mattító primer alá (ami fölé csak kevés púdert használok), és így tökéletesen meg is felel a bőrömnek. Egész nap nem zsírosodik, nem fénylik át, viszont nem is húzódik, jól hidratált.

Revolution Skincare 15% Niacinamide Serum

Revolution Skincare 15% Niacinamide Serum
2023. február 21.

Nagyon jó szérum, teszi a dolgát. Tökéletes a tág pórusú, kombinált bőrömre. Az utóbbi hónapokban tértem át a Revolution márka termékeire, és nem csalódtam eddig egyikben sem.