cske

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Regisztráció dátuma: 2015. február 6.
Bőrprobléma: Pirosság (rozacea)

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Mauve Lilas Orgona EDT

Yves Rocher Un Matin Au Jardin Mauve Lilas Orgona EDT
2019. április 24.

Szerettem ezt az illatot, 1 hete akartam venni az utánpótlást ha már itt az orgonaszezon, de közölték, hogy nincs, és nem is lesz mert megszűnik :(((

Nivea Cucumber Touch & Matcha Tea Testápoló Hab

Nivea Cucumber Touch & Matcha Tea Testápoló Hab
2018. július 7.

Nagyon lelkes voltam a vélemények alapján, de nekem nem jött be :( Az illata felejthető, de az is csak 5 percig tart, ez a hab állag pedig nem olyan mint képzeltem :/ azt gondoltam könnyed lesz, de közel sincs így, és egy fura réteget hagy a bőrön, ami nyári nagy melegben különösen kellemetlen :(

Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo

Eleven Australia Keep My Colour Blonde Shampoo
2018. március 2.

Nekem még nem kékült be, de 5 percnél tovább nem is hagyom rajta :) szépen hamvasít, de nemszárította úgy a fejbőröm és a hajam mint a Schauma
Az ára nem kevés, de sokáig elég

Pupa Pink Muse Chubby Balm

Pupa Pink Muse Chubby Balm
2017. május 10.

Nem szárít, mint sok hidratálást ígérő termék :) kellemes, visszafogott, a változáshoz azért kell némi hideg, szóval ez majd októberben lesz érdekes :)

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező

L'Oreal Paris Colorista Wash Out Színező
2017. május 3.

Féltem kipróbálni az itt olvasott vélemények alapján, de végül győzött a kiváncsiságom :)
A világos rózsaszínt választottam, és szépen befogta a hajam, jól látszódik :) nem lett szárazabb sem tőle, és nem fogott össze semmit :)
Az egyetlen bajom az ára (Rossmann 2499Ft, máshol esdig nem láttam), tekintve hogy max. 2 használatra elég, aránylag drága, ezért csak 4*

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30

Bioderma Sensibio AR BB Krém SPF30
2016. szeptember 20.

A szaga fura, a fedése egy BB krémhez képest is kevés, nagyon olajos, és hiába rázom össze, kifolyik az olajos trutyi, elkenni sem lehet szépen....annyira vacak ez a termék, hogy legszívesebben elmennék a gyárhoz, és bedobnám vele az egyik ablakukat :D :@

Dr. Organic Szemkörnyék Ápoló Bio Szűz Kókuszolajjal

Dr. Organic Szemkörnyék Ápoló Bio Szűz Kókuszolajjal
2016. szeptember 20.

1 hónapja használom, próbáltam megszeretni, de nem ment :( a mai napig ha felkenem, elkezd égni a szemkörnyékem :( hidratáló hatása közepes, különösebben nem csinál semmit :/ és még drága is, ennyit tid az Alverde negyed ennyiért

Kevin Murphy Plumping Rinse Hajbalzsam

Kevin Murphy Plumping Rinse Hajbalzsam
2016. szeptember 20.

Imádom! :) kevés elég belőle, kellően ápol, a hajam sem korpásodik már, nem nehezíti el a hajam :) érdemes a fejbőrbe masszírozni, mert úgy hat igazán

Kevin Murphy Plumping Wash Sampon

Kevin Murphy Plumping Wash Sampon
2016. szeptember 20.

Imádom! :) kevés elég belőle, jól tisztít, a hajam sem korpásodik már mint más samponoktól, puha, illatos, megéri az árát!

Treacle Moon Those Lemonade Days Tusfürdő

Treacle Moon Those Lemonade Days Tusfürdő
2016. augusztus 11.

Imádom! Nem szárít, finom az illata, ez kell nyárra! :) nem tartós sajnos a bőrön, de legalább amíg zuhanyozok jobb kedvre derít