csnoemi93

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2020. szeptember 27.
Bőrtípus: Normál
Bőrprobléma: Tág pórusok

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]

Purito Comfy Water Sun Block SPF50+ Pa++++ [Unscented]
2020. december 6.

ÚJABB UPDATE:
Kicsit most kiábrándultam ebből a fényvédőből a botrány miatt...igaz erről még nem derült ki semmi, de az egész márkában megingott a bizalmam.

UPDATE:
Visszatértem, mert megbarátkoztunk. Valószínűleg egy szérum nem tetszett neki, amit használtam. Most már jók vagyunk, adok is neki +1 csillagot.

Nekem sajnos nem vált be. Ha spórolósan keni az ember lánya, akkor persze, hogy nem kukacosodik smink alatt, meg nem hagy fehér réteget. DE!, ha úgy kenem fell, ahogy az ténylegesen kell, esetleg több rétegben, akkor botrány. Az alapozó sem fekszik szépen rajta és azt vettem észre, hogy kicsit szárítja is a bőröm.
Nem venném újra.

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre

Nivea Urban Skin Detox Micellás Víz Zsíros és Vegyes Bőrre
2020. november 20.

Csíp, szárít, nem hatékony.
Amikor vettem, még nem igazán foglalkoztam ilyenekkel, mint alkohol az INCI-ben (ráadásul elég "előkelő" helyen). Így utólag visszagondolva már tudom, hogy mi szárította smirglipapírrá az arcom.
Nagyon nem ajánlom.

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk

Balea Med Ultra Sensitive Szövetmaszk
2020. november 20.

Sminklemosás és kezelések után használtam. Nagyon szuper kis maszk, kb 30 percig volt rajtam, nem csúszkált, nem bántotta a bőröm. Finom puha lett tőle :)
300 Forintért ajándék. Ajánlom :)

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette

MakeUp Revolution Soph Eyeshadow Palette
2020. november 3.

Szépen pigmentált, kellemes és tartós színek. Szerintem egy palettának ennél nem kell többet tudnia.
Akciósan szereztem be kb 1 éve, de még nagyon-nagyon sok ideig elég lesz. Egyébként szerintem teljes áron is megéri megvásárolni, nagyon jól kombinálható színek vannak benne. A fekete és a fehér (amit valamiért nagyon sok palettából kihagynak) pedig külön plusz pont.
Ajánlom, mint ahogy a legtöbb Revolution palettát. Ha egyszer elfogy és még mindig gyártják, akkor újravásárolom.

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder

Max Factor Creme Puff Kompakt Púder
2020. november 2.

Amikor azt ígéri, hogy egész nap matt marad a bőröd, akkor nem hazudik. Eddig mindig csillogott villogott a fejem a fényvédőtől. Ez a púder a gyógyír a sok szenvedésre. Nem is annyira drága, bár én mindig megvárom, hogy akciós legyen és akkor betárazok belőle.
Egyébként alapozó nélkül is megállja a helyét, sőt, úgy sokkal természetesebb a hatása.
Ajánlom, én újravásárolom. :)

Tubusos Carmex Classic

Tubusos Carmex Classic
2020. november 2.

Huhh, hát nekem ez az ajakápolók ajakápolója. A téli hidegben mindig kirepedezik a szám, de tavaly télen csak ezt használtam és olyan hidratáltak voltak az ajkaim, mint még soha. Idén télen is jön majd velem mindenhova az fix.
A kiszereléshez képest picit drága, de meglepően sokáig elég.
Nagyon ajánlom, biztos, hogy újravásárolom. :)

Yves Rocher Intenzíven Tápláló Kézkrém

Yves Rocher Intenzíven Tápláló Kézkrém
2020. november 2.

Nekem annyira nem jött be, hazavittem a szüleimnek, akik egyből rárepültek, azóta csak ezt használják, semmi mást.
Ha a saját véleményem alapján értékelnék akkor 3 csillag, viszont most figyelembe veszem, hogy a család kedvence ez a krém, mert jó illata van, jól hidratál és elérhető áron kapható. :)

Rimmel Brow This Way Eyebrow Gel

Rimmel Brow This Way Eyebrow Gel
2020. november 2.

Nekem nagyon nem jött be.
Ragad, nem lehet vele szépen dolgozni és a színe is természetellenes.
Kevés termékre mondom azt, hogy pénzkidobás, de ez egy az egyben az.

L'Oreal Paris Superliner Gel Intenza Szemhéjtus

L'Oreal Paris Superliner Gel Intenza Szemhéjtus
2020. november 2.

Eddigi legjobb tusom. Igaz fél áron vettem, de teljes áron is megvásárolnám.
Nagyon fekete, tartós és ez a pici tégely már több, mint egy éve megvan, pedig majdnem minden nap használom.
Érdemes alá primert tenni, mert 4-5 óra után szeret elmászkálni (de nekem a legtöbb tus ezt csinálja), viszont primer használatával egész nap kitart.
Az ecset külön plusz, nagyon könnyű vele dolgozni. :)

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%

The Ordinary Lactic Acid 10% + HA 2%
2020. november 2.

Az 5%-os kistesójáról váltottam erre, nem kellett csalódnom. Első alkalommal minimális érzékenységet éreztem, de a másodikra már megszerette a bőröm.
Azóta lelkesen használom heti 2x, most váltok majd heti 3-ra, de ennél többre semmiképp.
Már az elmúlt 1,5 hónapban csodát művelt, szép, egységes tőle az arcbőröm.
Újravásárlós :)