csocsi36

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Regisztráció dátuma: 2016. május 28.
Bőrtípus: Zsíros
Bőrprobléma: Tág pórusok

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél

Avon Mark Tégelyes Szemöldökformázó Gél
2019. március 27.

Nem értem miért dicsérik ennyire... vagy akik dicsérik nekik melyik árnyalat van meg, de én a világosat vettem meg a természetes szőke hajamhoz... konkrétan narancssárgának tűnik a hajam mellett.. ha fizetnének se mennék így ki az utcára.
Viszont, ha lenne több árnyalat belőle, picit hidegebb tónusú, akkor az ára és tartóssága miatt simán adnék 4-5 csillagot is.. de így...
Ha valamelyik szürkés árnyalatú szemhéjpúderem picit belekeverem, akkor egész türhető szín jön ki és vészhelyzteben használható..

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj

Lush Lemony Flutter Multipuhító Vaj
2019. február 21.

Tökéletes! Nagyon puha lesz tőle a bőröm és nagyon tartós az illata! Rosszat nem tudok róla írni.

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték

Palette Deluxe Intensive Oil Care Color Hajfesték
2018. december 24.

0!
Anyukám haját festettem be vele.. csodálatos csibesárga lett! Utána rákentük a hozzávaló platinum maszkot amitől a töveknél ugyanolyan sárga maradt, ami meg véletlenul a hajvégekre került az meg kék! Magyarul minden lett a haja csak nem szőke.
(Ez a platina szőke árnyalat volt) Köszöni szépen!

Magic Hair Magic Wind Hajszárító

Magic Hair Magic Wind Hajszárító
2018. november 23.

Nagyon szeretem, tényleg gyorsan megszárad a hajam tőle + nagyon fényes lesz. Viiiiiszoooont szerintem a súlya elég nehéz és a bekapcs/kikapcs gomb nagyon érzékeny és miközben megfogom és dugom be konektorba addigra már benyomtam a gombot és szivrohamot kapok kb mindig amikor hirtelen elindul:D meg néha hajszáritás közben ki is kapcsolom... ez lehet az én bajom, hogy rossz helyen fogom, de eddig nem volt gond, nem először száritok hajat :DD

Tangle Angel Hair Angel

Tangle Angel Hair Angel
2018. november 23.

Szerencsére nagyon olcsón vettem..csak azért jár a 2 csillag + mert nem néz ki rosszul... de azzal sajnos sokra nem megyek..
Igaz, hogy nem tép, de csak azért mert összenyeklenek a "fésűk" a gubancokban és nagyon zavaró tud lenni. Mondjuk amikor kivettem a dobozából már akkor az egyik meg volt hajolva, szóval éreztem, hogy ettől nem kell sokat várni...hát sajnos tényleg nem:D Egynek jó lesz cimet megkapta. Eredeti áron naaaaagyon nagyon nem éri meg! (egyébként a többi terméküket nagyon szeretem, csak ez volt a csalódás)

Fa Cream & Oil Makadámia Olajos Krémtusfürdő Moringa Illattal

Fa Cream & Oil Makadámia Olajos Krémtusfürdő Moringa Illattal
2018. november 17.

Imádom az illatát zuhanyzás közben! Sajnos utána hamar elillan, de nem zavar mert úgyis parfümöt használok, ami így is úgy is elnyomná.
Nem szárít, de nem is hidratál.
Igazából az illata miatt jár az 5 csillag, mert számomra nagyon egyedi és különleges.. Nem az a tipikus Fa.

Tesori d'Oriente Lotus Flower Női Dezodor

Tesori d'Oriente Lotus Flower Női Dezodor
2018. november 17.

Nekem ez a kedvenc dezodorom, mert nagyon erős, csodálatos illata van és nagyon tartós!
Viszont... Nekem valamiért nagyon ég a hónaljam miután befújtam magam vele.. Ez a jelenség kb 2 percig tart, szóval nem sokáig, de nem kellemes.
Túlélhető... Ha ez nem lenne, akkor csillagos 5öst adnék neki, viszont így csak 4 csillagot érdemel:(

Lirene Mezoterápiás Anti-Cellulitisz Készítmény

Lirene Mezoterápiás Anti-Cellulitisz Készítmény
2018. október 30.

Későn kapcsoltam és utazás előtt 2 héttel megvettem ezt a terméket nagy reményeket fűzve hozzá, mert eddig egy krém se használt semmit sem.. Na hát nála kellemeset csalódtam végre! Természetesen közel sem lett hibátlan a combom tőle, de egyértelműen halványította a gödröket és nagyon puha lett a bőröm. Ráadásul életmódot sem váltottam, nem mozogtam többet, nem ittam több vizet stb.. De ha ezeket megtettem volna szinte biztos, hogy csodaszer lenne!
(1-2x befóliázva aludtam ez biztos adott egy kis pluszt)
Illata is kellemes. Hamar beszívódik, ha valakinek nem válik be, akkor sima testápolónal is megéri.

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál

Bourjois Twist Up The Volume Szempillaspirál
2018. október 30.

i-m-á-d-o-m!!!
Amikor épp rosszabb állapotban vannak pilláim, még akkor is szépen dúsítja és hosszabbítja őket, amit eddig egyik szempillaspirállal se tudtam elérni.
Mivel minden nap használom és nem keveset elég hamar elfogy, így az ára nem túl barátságos, de megéri!

Blanx Blue Fogkrém

Blanx Blue Fogkrém
2018. október 28.

Ha nincs leárazva, akkor nem vettem volna meg... Szóval "egynek jó lesz" címmel hoztam haza. Elolvastam, hogy azonnali fehérítő hatás, mondom magamban biiiiiztos.. Kipróbáltam és tényleg! Anyukám is mondta, hogy láthatóan fehérebb lett egy mosás után. Amiket eddig szándékosan fehérítésre vettem fogkrémek egyike se használt picit se.. De ezzel tényleg elégedett vagyok! 😍